Największa zdawalność! TEL: 661 747 000


661 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
87 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bielsko-Biała (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

ANGLIKON - mobilna szkoła językowa. Korepetycje z języka angielskiego i niemieckiego.

 

Największa zdawalność! TEL: 661 747 000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka.

 

Angielski to Twój nowy cel? W takim razie dzwoń do Anglikon! I już do Ciebie jedziemy :)

Angielski da się lubić i da się mówić! Naprawdę. To, że w szkole idzie Ci jak krew znosa, nie znaczy, że Ci z nim nie po drodze. Wiemy, co mówimy: nie tylko na codzień pracujemy z takimi osobami, jak Ty, ale i sami angielskiego nie nauczyliśmy się w szkole. Jeden nauczyciel, 30 średnio-zaangażowanych osób, dużo nudy i patrzenie się w podręczniki - kto by nauczył się czegokolwiek w ten sposób? Wąskie grono. Na szczęście są…korepetycje!

 

Dlaczego warto?

Przyjedziemy do Ciebie do domu lub zajęcia przez internet

Nie musisz jechać przez pół miasta, włączać jak dojadę i czuć, że marnujesz w tramwajach drogocenną część życia. Przyjedziemy do Ciebie do domu. Możemy też uczyć się w najbliższej kawiarni. Jak Ci wygodnie! Oferujemy również zajęcia przez internet.

 

Materiały? W cenie!

Nauka angielskiego u nas nie zaczyna się od kupna podręczników. Tak jak wspominaliśmy, to nie szkoła! Wszystkie materiały są w cenie i w dowozie. Nie musisz o nich pamiętać. Nasza w tym głowa ;)

 

Jesteśmy elastyczni

W piątek wieczór, w weekend, w środę po południu. Raz w tygodniu, codziennie,wtedy, kiedy masz problem. Uczymy angielskiego, kiedy chcesz i jak chcesz. Niczego nie narzucamy, niczego nie proponujemy. Nasza w tym głowa, żebyś chciał więcej i więcej ;)

 

Mamy najlepszych korepetytorów!

Po prostu jak magnes przyciągamy fajnych ludzi, którzy nie tylko uczą, ale i lubią to robić. A jakie mają anegdotki, jakie opowieści! Fajnie pogadać, fajnie posłuchać.Tak, nawet po angielsku ;)

 

Dowody? Oczywiście!

Mamy pozytywne opinie w internetach, na stronie i w rekomendacjach od uczniów i od ich rodziców - chętnie prześlemy je na zapytanie, na maila. Pod ogłoszeniem również zobaczysz niektóre z nich. Jeśli macie wątpliwości, potrafimy je rozwiać. A potem przyjeżdżamy na pierwsze zajęcia i nie musimy już przedstawiać żadnych dowodów, że jesteśmy świetni!

 

Nauka w grupie? Nie ma problemu ;)

Chcesz się uczyć z rodzeństwem, kolegą z klasy, najlepszą przyjaciółką? Grup nie uczymy, bo uważamy, że to bez sensu, ale jedna, dwie osoby więcej, to nadal fajne wyniki, a jeszcze lepsza konwersacja. No i cena niższa oczywiście!

 

NAWET NAJWIĘKSZY LEŃ NAUCZY SIĘ ANGIELSKIEGO!

 

CENNIK

Czas zajęć 60 min.:
• Pakiet 8 lekcji - 87 zł (60 min.)
• Pakiet 4 lekcji - 91 zł (60 min.)
• Bez pakietu - 95 zł (60 min.)

Czas zajęć 90 min.:
• Pakiet 8 lekcji - 105 zł (90 min.)
• Pakiet 4 lekcji - 110 zł (90 min.)
• Bez pakietu - 115 zł (90 min.)

 

W przypadku poziomu rozszerzonego, NIC NAM NIE MUSISZ DOPŁACAĆ!

PIERWSZA LEKCJA JEST ZAWSZE W NAJTAŃSZYM WARIANCIE! Dopiero po niej decydujesz, czy chcesz wykupić pakiet do wykorzystania w dowolnym czasie, czy płacić co zajęcia

 

Dobry plan? Skontaktuj się z nami - tel: 661 747 000
Nie, nie musisz pisać po angielsku ;)


Opinie o korepetytorze (30)

Basia
20 września 2022

Niestety nauka angielskiego mi nie szła za dobrze, dlatego postanowiłam skorzystać z korepetycji i zapisałam się tutaj na zająca, nie żałuję. Akurat ja uczęszczam na lekcje online i są one prowadzone bardzo ciekawie i ze zrozumieniem.

Iwaszko Cezary
27 sierpnia 2022

Jestem zadowolony z korepetycji u nich, wiele z nich się uczę. Jeśli macie problem z językiem, to skorzystajcie z ich oferty, nie pożałujecie.

Nicol
25 sierpnia 2022

Super zajęcia, jestem w szoku, że można tak ciekawie i z taką cierpliwością prowadzić korepetycje, na pewno jeszcze nie raz z nich skorzystam.

Ada
24 sierpnia 2022

Z angielskim nie szło mi łatwo, ale na szczęście te korepetycje to zmieniły, teraz już wiem, że matura na pewno będzie zdana. Od września zaczynam kolejne lekcje z tą szkołą i nie mogę się ich już doczekać.

Niko
03 czerwca 2022

Z nimi każdy się nauczy, byłem osobą mało ogarniętą z angola, a odkąd chodzę na te korki, to dużo się nauczyłem, aż sam jestem pod wrażeniem.

Sonia Ł.
01 czerwca 2022

Angielski przed zapisaniem się na korepetycje u mnie leżał, myślałam, że to moja wina, że nic nie umiem, a jak się okazało to wina nauczyciela, który uczył. Odkąd chodzę na te zajęcia mój angielski się poprawił i daje sobie z nim rade.

Artur
30 maja 2022

Dzięki tej szkole udało mi się zdać ustną maturę na 100%, jestem zachwycony. Myślę, że i wyniki z pisemnego będą zadowalające.

jskia
29 maja 2022

Cena korepetycji jest zadowalająca, chodzę na zajęcia stacjonarnie i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z tego jak są one prowadzone. Lekcje są tłumaczone bardzo dokładnie.

Anita
28 maja 2022

Według mnie Anglikon to najlepszy wybór jeśli chodzi o perfekcyjne nauczenie się języka. Ja korzystam z ich zajęć ponad pół roku i bez problemu z większością rzeczy sobie radze, gdzie dla mnie to w ogóle nie było do pomyślenia.

ikna
27 maja 2022

Przyswojenie języka angielskiego jest dla mnie bardzo trudne, dlatego zdecydowałam się na korepetycje w tej szkole. Z zajęć wynoszę bardzo dużo, nauczyciel wszystko perfekcyjnie tłumaczy.

Luiza
25 maja 2022

Na początku roku zapisałam się tutaj na zajęcia i nie żałuję. Dzięki nim umiem o wile lepiej angielski i na pewno za rok na maturze sobie bez problemu z nim poradzę.

Ewa O.
23 maja 2022

Korepetycje są prowadzone profesjonalnie i bardzo miło.

Celina Komar
20 maja 2022

Chodzę na korepetycje u nich ponad trzy miesiące i wiedze dużą poprawę w nauce, a co najważniejsze moje oceny się poprawiły. Jeśli macie problemy z angielskim, to jak najbardziej ich polecam.

Angelika
18 maja 2022

Miałam spore problemy z angielskim, ale odkąd chodzę na te korepetycje jest dużo lepiej. Dowiedziałam się o tych lekcjach od znajomej, jestem zadowolona, że udało się znaleźć miejsce dla mnie.

Marta
19 kwietnia 2022

Profesjonalna firma i super ludzie. Lekcje były prowadzone przez dwóch korepetytorów (angielski i niemiecki) i w obydwu przypadkach jestem bardzo zadowolona z efektów i metod nauki. Polecam!

Sławomir
19 kwietnia 2022

Syn korzysta z korepetycji od września i jest jak najbardziej zadowolony. Śmiało można stwierdzić, że jesteśmy spokojni o jego maturę z języka angielskiego. Korepetytor jest zawsze przygotowany merytorycznie i pod kątem materiałów. Profesjonalizm.

Piotr
10 stycznia 2022

Stanowczo odradzam lekcję z tą firmą, chyba, że chcą Państwo napisać maturę bądź jakikolwiek egzamin z 30%!
Jescze z takim brakiem profesjonalizmu i hamstwem się nie spotkałem. Prostactwo i Partactwo. Rynek podręczników oferuję taki szeroki wachlarz a w Anglikonie podręcznik do gramatyki niemieckiej z 1991 roku, którego można na Tezeuszu nabyć za 12,99.
XXI wiek a w tej szkółce dalej średniowiecze i zacofany renesans, tym bardziej, że książka ta wyżej wspomniana jest napisana ogólnikowo oraz dla osób początkujących a nie dla uczniów z poziomem B2!!

Natalia
09 grudnia 2021

Jak najbardziej warto skorzystać z usług Anglikonu.

Adrian
23 sierpnia 2021

Wspaniali korepetytorzy uczą, świetne podejście, mili i kompetentni.

Kinga
09 sierpnia 2021

Wszystko super, zajęcia wiele mnie nauczyły nowego.

Weronika
27 lipca 2021

Ze szkoły wyniosłam bardzo mało nauki z angielskiego, te korepetycje pomogły mi się podciągnąć i zdać egzamin maturalny. :)

Joanna
14 lipca 2021

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Polecam.

Ania
08 lipca 2021

Lekcje bardzo pomogły w opanowaniu języka. Dziękuję!

Ilona
03 lipca 2021

Zdecydowanie polecam!

Ilona
03 lipca 2021

Zdecydowanie polecam!

Ksenia
12 maja 2021

Matura poszła bardzo dobrze po całym roku korzystania z lekcji :)

Jan
03 kwietnia 2021

Korzystamy z usług od jakiegoś czasu i dzieci są bardzo zadowolone. My również, ponieważ widać efekty.

Natalia
23 listopada 2020

Jak najbardziej polecam. Korepetytor kompetentny i potrafiący bardzo dobrze tłumaczyć. Dużo praktyki i nauka w bardzo miłej atmosferze.

Basia
17 sierpnia 2020

Polecam!

Krzysiek
13 sierpnia 2020

Już pierwsza lekcja zmieniła moje podejście do nauki języka angielskiego. Pani przykładała się do swojej pracy, profesjonalne podejście.