Fizyka Korepetycje Smart Minds


783 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gliwice (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Darmowa lekcja próbna 

1-wsze Miejsce w całym Powiecie wśród Opinii Klientów. Sprawdzeni nauczyciele, dojazd, płatność raz w miesiącu przelewem. Sprawdź nas na lekcji próbnej -

Nasza Strona Internetowa  https://smartminds.pl/kontakt/
Facebook  https://www.facebook.com/SmartMindsPolska
Instagram  https://www.instagram.com/smartminds_polska/

Dzień Dobry!

Brakuje doświadczonych oraz sprawdzonych lektorów i nauczycieli prywatnych na rynku korepetycji w Polsce. Niestety większość korepetytorów, których znajdziemy w ogłoszeniach internetowych nie posiada doświadczenia ani stosownej edukacji do przekazania wiedzy w przystępny sposób, dlatego też nie widać efektów w ich nauczaniu. Co więcej są to osoby anonimowe, dlatego nie jesteśmy w stanie dochodzić z nimi swoich praw odnośnie źle zrealizowanej usługi.

Lektor Personalny jest zarejestrowaną firmą zbudowaną na fundamencie wieloletniego doświadczenia w sektorze edukacji. Dzięki zebranemu doświadczeniu i wyłonieniu niezbędnej wiedzy oraz odpowiedniemu systemu nauczania jesteśmy w stanie bardzo szybko pokonywać trudności naszych uczniów. Chcemy Państwu zaoferować sprawdzonych nauczycieli, którzy nauczają pod naszą flagą Lektor Personalny.

Oferujemy:

 • Pomoc z materiałem szkolnym w szkole podstawowej oraz średniej
 • Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty
 • Przygotowanie do matury podstawowej oraz rozszerzonej
 • Przygotowanie do matury ustnej oraz poprawkowej
 • Przygotowanie do poprawki roku bądź semestru
 • Przygotowanie do egzaminów kuratoryjnych
 • Rozwijanie pasji ucznia przez przerabianie materiału ponadprogramoweg
 • Naukę od podstaw na praktycznych przykładach z życia, hobby

Wspólpraca:

 • Decyzja o współpracy dopiero po darmowej lekcji próbnej
 • Elastyczność odnośnie ustalania oraz zmian w grafiku zajęć
 • Możliwość odwołania zajęć bez obciążania kosztami 24h przed zajęciami
 • Dokładny harmonogram zajęć w aplikacji mobilnej
 • Płatność miesięczna szybkimi przelewami (np. BLIK), także poprzez aplikacę mobilną
 • Możliwość rezygnacji na każdym etapie nauki


SPOSÓB PROWADZENIA ZAJĘĆ:

Jesteśmy szkołą mobilną, dlatego korepetycje udzielane są głównie u klienta lub w innej lokalizacji w określonych wcześniej godzinach. Podana cena w ogłoszeniu jest ceną za jedną z naszych usług, cena różni się w zależności od poziomu oraz wieku kursanta. Pełen cennik można znaleźć na naszej oficjalnej stronie internetowej. W cenie znajdziecie Państwo także cenę materiałów oraz wszystkich dodatkowych narzędzi do pracy i zrealizowania deklarowanych potrzeb.

System edukacji jest dobierany Personalnie pod naszych uczniów, tak aby poczynić jak największe efekty. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wsparciem w edukacji szkolnej wtedy skupiamy się na szkolnych zagadnieniach dokładnie je analizując oraz omawiając w przystępny sposób podając przykłady z codziennego życia ucznia. Jeżeli natomiast jesteście Państwo zainteresowani rozwijaniem talentów, wtedy przeprowadzamy test wiedzy i skupiamy się na najefektywniejszej drodze do osiągnięcia zamierzonych celów przez dobranie odpowiedniego, indywidualnego systemu nauczania.

 

Aktualnie nasi korepetytorzy działają na terenie miast: Gliwice (Szobiszowice, Szałsza, Czekanów , Żerniki , Obrońców Pokoju , Niepaszyce , Ostropa , Wójtowa Wieś , Trynek , Ligota , Maciejów , Makoszowy), Sośnicowice, Knurów, Ruda Śląska, Katowice , Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Pyskowice, Wieszowa, Zbrosławice, Wielowieś, Tworóg, Toszek, Zawadzkie oraz okolice. Jeżeli region w którym Państwo mieszkają znajduje się blisko wskazanej mapy, proszę zadzwonić, spróbujemy pomóc. Nauczamy także ONLINE !

Pełne informacje, region działania wraz z pełnym cennikiem innych usług znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej https://smartminds.pl/kontakt/
 


Opinie o korepetytorze (41)

Dominika
09 września 2021

Bardzo dobra usług

Agnieszka Matyjaszczyk
07 września 2021

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, polecam!

Jakub Kazanowski
06 września 2021

Profesjonalne podejście do klienta, bardzo skuteczne nauczanie.

Iza Galuskin
06 września 2021

Mój syn już kolejny rok edukuje się z lektorem personalnym i mogę powiedzieć ze mamy znaczne postępy w konwersacjach a ocena końcowa w szkole to piateczka! Polecam!!

Anna Matlok
06 września 2021

Polecam serdecznie bardzo jestesmy zadowoleni z współpracy z ta firma oczym świadczą dobre oceny naszych dzieci i napewno nasza współpraca będzie nadal .Pozdrawiam

Monika
06 września 2021

Serdecznie polecam. Mój syn bardzo dobrze przygotowany do egzaminu ósmoklasisty. Bardzo dziękujemy panie Łukaszu

Brygida M.
03 września 2021

Korzystam z korepetycji u Lektora personalnego już dłuższy czas. Lekcje prowadzone są w sposób bardzo ciekawy, jasny i przystępny, tak że dla moich dzieci nie jest to konieczność , ale przyjemność.
Dzięki korepetycjom z angielskiego córka zdała maturę na 98% , a syn egzamin 8-klasisty z angielskiego na 100%. To mówi samo za siebie.
Gorąco polecam.

Dorota
01 września 2021

Polecam. Pani Magda w zrozumiały sposób prowadzi zajęcia z matematyki przy tym budując przyjazną atmosferę z córką. Efekty nauki były widoczne na egzaminie, który córka zdała z wysokim wynikiem.

Edyta Kruczkowska
31 sierpnia 2021

serdecznie polecam! super korepetytorzy ,cierpliwi , wyrozumiali. Bardzo dobry kontakt z Panem Patrykiem, pomocny w rozwiązywaniu problem

Aleksandra Duda
31 sierpnia 2021

Wszystko na najwyższym poziomie! Serdecznie polecam korepetycje !

Aneta O.
31 sierpnia 2021

Z korepetycji córka jest bardzo zadowolona. Pan Łukasz zawsze był dobrze przygotowany, punktualny i profesjonalny. Polecamy

Małgorzata
31 sierpnia 2021

Bardzo przyjaźni lektorzy, a ich praca jest wykonywana na wysokim poziomie. Polecam serdecznie

Beata
31 sierpnia 2021

Firma godna poleceniu,miła współpraca.

Elżbieta
31 sierpnia 2021

Polecam, profesjonalne i elastyczne podejście do klienta

Kaja
31 sierpnia 2021

Bardzo przyjemna współpraca, każdy problem rozwiązywany jest natychmiastowo, korepetytorzy są niesamowici. Zajęcia warte swojej ceny. Pan Patryk jest bardzo pozytywny i rzetelny, z czystym sumieniem mogę polecić rozpoczęcie korepetycji tutaj.

Ania
31 sierpnia 2021

Firma rzetelna, godna polecenia. Indywidualne podejście do klienta. Zajęcia na wysokim poziomie. Dziecko bardzo zadowolone :)

SYLWIA
31 sierpnia 2021

Gorąco polecam. Fachowe podejście do uczniów. Mam trójkę dzieci w różnym wieku i korzystam drugi rok z usług tej firmy. Do każdego dziecka jest podejście w indywidualny sposób. Córki bardzo lubią swoich korepetytorów i co za tym idzie łatwo przyswajają przekazywaną przez nich wiedzę i nie wstydzą się przyznawać na zajęciach czego nie potrafią. Elastyczne godziny wspłópracy.Obsługa firmy bardzo profesionalna, lektorzy fantastyczni. Serdecznie polecam.

Sylwia Schygulla
31 sierpnia 2021

Polecam na 200% współpraca, która funkcjonuje zarówno stacjonarnie jak i online. Tryb nauki dobrany indywidualnie do każdego ucznia. Współpracujemy już od kilku lat w bardzo miłej atmosferze, polecam serdecznie.

Patrycja
31 sierpnia 2021

Bardzo dobry , świetny kontakt z uczniem, indywidualne podejście zachęciło w końcu moje dziecko do nauki języka. Polecam

Wioleta Bereska
31 sierpnia 2021

Bardzo serdecznie polecam - rzetelna firma ze swietnymi lektorami. My korzystamy juz od 3 lat z korepetycji z matematyki i Pan Mariusz jest genialny. z Panem Patrykiem mozna sie zawsze dogadac - jest to firma bardzo bdajaca o swoich klientow :)

Alicja
30 sierpnia 2021

Polecam , nauczanie on line, bardzo profesjonalne podejście do ucznia.

Damian
30 sierpnia 2021

Polecam z całego serca, lekcje prowadzone ciekawie i solidnie

Bartłomiej
30 sierpnia 2021

Polecam, korepetytor posiada łatwość w przekazywaniu wiedzy oraz jest szczerze zainteresowany przedmiotem.

Klaudia
30 sierpnia 2021

Lekcje rewelacja :) Bardzo fajnie i sumiennie prowadzone zajęcia Polecam!!!

iwona
30 sierpnia 2021

dzieci zadowolone z korepetycji

Mateusz
30 sierpnia 2021

Polecam! Lektorzy zawsze solidnie przygotowani, zajęcia z nimi to sama przyjemność

Artur Matuszczyk
27 sierpnia 2021

Polecam firmę Lektor Personalny. Nasz syn wyjątkowo ochoczo podchodził do lekcji z korepetytorem, co przełożyło się na poprawienie wyników w nauce.
Profesjonalnie, sympatycznie, z dobrym podejściem do dziecka.

Hanna
27 sierpnia 2021

Polecam z całego serca, profesjonalnie i z indywidualnym podejściem do klienta. Fachowe korepetycje w wyjątkowo miłej atmosferze.

Piotrek
26 sierpnia 2021

Zdecydowanie polecam. Elastyczne godziny zajęć, dojazd do klienta, wysoki poziom a co najważniejsze to widoczne postępy. Tak trzymać

Iwona
26 sierpnia 2021

Wysoka kultura osobista, determinacja w dążeniu do indywidualnego rozwoju ucznia. Zajęcia na wysokim poziomie. Przyjazna atmosfera.Polecam ????

Katarzyna
26 sierpnia 2021

Polecam całym sercem, bardzo wysoki poziom nauczania. Dzieci bardzo zadowolone.

Izabela Ochman
25 sierpnia 2021

Polecam ! Pełne zaangażowanie, elastyczność i dopasowanie do sugestii rodzica. Proszę korzystać bez obaw.

Tomasz
05 marca 2021

Brawo ! Profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie w prowadzeniu zajęć.

Stefan
29 stycznia 2021

Super ! Moje dzieci są bardzo zadowolone z zajęć i co najlepsze widać efekty nauczania.

Krystian
28 sierpnia 2020

Polecam! Dojazd do dzieci i indywidualne lekcje to coś czego nam było trzeba! Efektywnie - skupiamy się na nauce a nie ciągłych dojazdach

Justyna
05 czerwca 2020

Jestem pozytywnie zaskoczona, po tylu latach udało mi się przełamać do rozmowy po angielsku i to ucząc się online. Polecam!

Smart minds

Dziękujemy za te miłe słowa :)

Katarzyna
29 maja 2020

Niestety przez pandemię udało się tylko kilka lekcji i to online, ale tak okazały się pomocne że następny semestr weźmiemy regularne korepetycje

Smart minds

Cieszymy się że Pani Katarzyna przekonała się do nas ! :)

Paweł
19 maja 2020

Super, systematycznie i zawsze na czas, super wytłumaczone

Smart minds

Staramy się cały czas inwestować w nowe narzędzia pracy oraz rozwój naszych lektorów

Krzysztof
26 marca 2020

Dzięki tej Firmie nasze dzieci są chętne do nauki ! Dziękujemy !

Smart minds

Indywidualne podejście :)

Joanna
26 marca 2020

Bardzo pomysłowy i ciekawy sposób uczenia ! Polecam

Smart minds

Dziękujemy

Aleksandra
26 marca 2020

Firma godna polecenia! Duży plus za dojazd do klienta ! Brawo

Smart minds

Proszę bardzo ! :)