Język angielski online i/lub z dojazdem


737 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
90 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Oferuję zajęcia online i/lub z dojazdem na terenie Warszawy i okolic z języka angielskiego dla dorosłych, młodzieży i dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania. Materiały w cenie, elastyczne godziny zajęć, możliwość uzgadniania terminu zajęć z lekcji na lekcję ( wygodne rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie zarezerwować stałej pory na zajęcia).Podczas zajęć online pracuję za pomocą programu Skype, platform Whereby lub Zoom.

Jestem czynnym lektorem j. angielskiego ogólnego i specjalistycznego. Ukończyłam filologię angielską o specjalności nauczycielskiej oraz podyplomowe studia języka angielskiego w biznesie. Posiadam 16-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Współpracowałam z renomowanymi szkołami językowymi na terenie Warszawy i Śląska. Proponuję kursy " szyte na miarę", dostosowane do potrzeb klienta. Zapewniam własne materiały.
Pomogę w przygotowaniach do egzaminów językowych ( PET, FCE, CAE, CAE, BEC, TOEIC, IELTS, matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym, egzamin ósmoklasisty).

Wystawiam faktury.

Cena:
Zajęcia online:

  • Zajęcia indywidualne: 90 zł/ 45 min, 120 zł/60 min
  • Możliwe zajęcia w parach i w grupach. Cena za zajęcia w parze: 100 zł/45 min, 130 zł/60 min
  • Cena za zajęcia w grupie 3-4-osobowej: 110 zł/45 min,140 zł/60 min

Dojazd: +10 zł
W razie potrzeby pracuję również w niedzielę ( godziny do uzgodnienia).


Opinie o korepetytorze (3)

Piotr
29 sierpnia 2021

Wcześniej miałem zajęcia z native i było fajnie ale brakowało mi swobody. Miałem wrażenie ze chodzę za karę. Aleksandra jest bardzo przyjemna i ciepła osoba i przede wszystkim cierpliwa. Polecam

Jan
29 sierpnia 2021

Pełen profesjonalizm, przygotowanie do zajęć, wiedza i kompetencja. Polecam wszystkim, którzy chcą przełamać barierę i zacząć mówić.

Wiktor
29 sierpnia 2021

Szczerze polecam! Pani Ola jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, miła, uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii, ale też niesamowicie wymagająca. Już widzę postępy w swojej znajomości języka!