Materiałoznawstwo/nauka o materiałach

Remek 30 lat
Mgr/mgr inż. - doktorant

515 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Rembertów)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia

Ważne! Nie wszystkie SMSy do mnie dochodzą/wychodzą ode mnie. Proszę kontaktować się przez formularz/mail. Ew. dzwonić . Jeżeli nie odbiorę, to na pewno odpiszę na maila/spróbuję SMSem!

 

Cześć,

jestem absolwentem Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej i chętnie udzielę korepetycji z zakresu materiałoznawstwa i dziedzin związanych z inżynierią materiałową.

Jeżeli masz problem z takim zagadnieniem jak chociażby:

  • reguła dźwigni (ilość faz/pierwiastków w stopie),
  • dobór materiału pod daną aplikacje (m.in. dzięki CES EduPack),
  • analiza danych i na jej podstawie stworzenie m.in. sprawozdania, raportu lub prezentacji z tematów inżynierii materiałowej,
  • i tym podobne,

to trafiłaś/eś w dobre ręce :)

Mogę udzielać korepetycji u mnie (Warszawa Rembertów), zdalnie, lub u Ciebie, jeżeli mieszkasz w okolicach Centrum, Pragi Południe/Północ, Wawra lub Targówka. Możemy też dogadać się w miejscu neutralnym. Przed kontaktem na Skype proszę o informacje przez SMS/Mail.

Cena zależy od materiału do przerobienia i podawana jest po zaznajomieniu się z omawiana tematyka (proszę o krótka informacje w mailu czego mają dotyczyć korepetycje). 

Uwaga:
Wszelkie korepetycje, które miałby się odbyć "z dnia na dzień" (do 3 dni od kontaktu włącznie), będą liczone za stawkę 200 zł/h.

Z czego wynika cena korepetycji?
Do każdego zagadnienia podchodzę profesjonalnie i staram się zawsze jasno przedstawić efekty swojej pracy oraz realne terminy. Jeżeli zgodzę się na konkretny termin,  wtedy jest on nie do ruszenia. Nawet, jeżeli przytrafią się zdarzenia losowe, to będę dążyć do realizacji ustaleń. Jeżeli wiem, że nie będę w stanie przygotować się do odpowiedniego zagadnienia wtedy odmawiam - nie przyjmuję każdego zlecenia, żeby później z niektórych się wymigiwać i doprowadzać do nerwowej sytuacji.

Każdy problem wymaga indywidualnego podejścia i zebrania/skorzystania z odpowiedniej literatury. Koszt za korepetycje ustalam na podstawie czasu,  jaki spędzam nad przekazywaniem wiedzy,  a nie kompletowaniem i zaznajamianiem się z literaturą. Do każdej godziny korepetycji należy doliczyć co najmniej 30 minut przygotowań (które mogą przeciągnać się nawet do 2h ), za które nie pobieram opłaty.  Podpowiadam z jakiej literatury należy skorzystać i gdzie można ją znaleźć. Ponadto podchodzę do tematu bardzo szeroko - podpowiadam jak lepiej przedstawić dane zagadnienie (np. forma przygotowania sprawozdania, korzystanie ze styli w Wordzie, formatowanie tekstu, przygotowanie wykresów w Excel). Przy przygotowaniu prezentacji/sprawozdania liczy się jego klarowność i łatwość odbioru przez inne osoby.

Ponadto jako praktyk (pracowałem jako konstruktor w firmie produkującej sprzęt dla wojska) jestem w stanie przedstawić do czego może służyć wiedza, którą przekazuję.

Jeżeli jeszcze Cię nie przekonałem do siebie - napisz/zadzwoń, może jednak zmienisz zdanie ;-) Nie warto tracić czasu i pieniędzy na mniej pewnych korepetytorów!


Opinie o korepetytorze (1)

Krzysztof
04 września 2020

Profesjonalne podejście do zagadnienia. Bardzo łatwy kontakt z korepetytorem. Bardzo duża wiedza i bardzo dobre umiejętności jej przekazania. Super! Polecam

Remek

Dziękuję za opinię! Cieszę się, że moje podejście jest tak odbierane :-)