angielski - od teorii do praktyki

Adam Dziedzic 28 lat
Mgr/mgr inż.

665 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
75 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, dorośli

Zapraszam - nowe wolne terminy na najbliższy rok! Dziesięć lat edukacji w systemie brytyjskim za granicą oraz studia w języku angielskim, sprawiły, że opanowałem ten język na poziomie native speaker’a. Z mojej pomocy skorzystało już ponad 150 osób! Od wielu lat dzielę się swoim zamiłowaniem do języka angielskiego z innymi poprzez prowadzenie kompleksowych zajęć indywidualnych jak i grupowych. Uczenie to moja pasja i ogromna przyjemność, szczególnie gdy obserwuję postępy swoich uczniów. Po prostu lubię uczyć.

Dlatego też nieważne, czy jesteś przedszkolakiem, uczniem lub osobą dorosłą .

Nieważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem angielskim, masz już pewne podstawy lub po prostu potrzebujesz konwersacji - poprzez moje wieloletnie doświadczenie, jestem przekonany że będę w stanie Ci pomóc i w niedługim czasie zobaczysz efekty!

Dam Ci solidne podstawy; nauczę Cię, jak zamienić znajomość kilkuset słówek w umiejętność komunikowania się pełnymi zdaniami ; dzięki mnie przełamiesz barierę i nie będziesz się bać mówić po angielsku . Ze mną nie tylko nauczysz się mówić lecz również myśleć w języku angielskim. Jednym słowem, teorię zamieniamy w praktykę.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie - po pierwszej próbnej lekcji przygotowuję indywidualny plan zajęć , by po maksymalnie 5 dniach roboczych od pierwszego spotkania rozpocząć naukę.

Pomagam również uczniom przygotować się do testu ósmoklasisty czy matury. 

Zajęcia prowadzę w przyjaznej atmosferze – bezstresowo, a co najważniejsze, efektywnie!

Pozdrawiam,


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii