Darmowy kurs maturalny z matematyki!


666 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
0 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Nowy Sącz (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia

Cześć!

Prowadzę DARMOWY kurs maturalny dla osób przygotowujących się do matury z matematyki na poziomie podstawowym.

Kurs jest również polecany osobom, które będą zdawały maturę dopiero za kilka lat.
Chociażby z tego względu, że zagadnienia dotyczą większości zakresu szkoły średniej, który pojawia się na maturze. Lepiej już teraz zacząć ogarniać materiał, aby później mieć spokój. Każdy znajdzie coś dla siebie! :)

Prowadzę kurs w postaci transmisji na żywo na Youtubie. Możesz mnie znaleźć wpisując w wyszukiwarce Youtube „jedziemyzmatma”.
Nie musisz być tam zarejestrowany, aby uczestniczyć w zajęciach.

Spotkania odbywają się w każdą środę o 19:00 i trwają ok. 1,5 h – 2h.
Nie pasuje Tobie ten dzień? Nic nie szkodzi. Film z zajęć dostępny jest dla każdego i w każdej chwili może go obejrzeć. Polecam jednak udział w zajęciach „na żywo”. Odpowiem wówczas na pytania uczniów.

Możesz obejrzeć film z poprzednich zajęć aby zobaczyć, w jaki sposób przebiegają.

Na kursie przerabiamy zadania z poprzednich matur. Staram się tłumaczyć zagadnienia w sposób prosty i logiczny. Osobiście nie lubię cytować regułek z podręczników, tylko działać na konkretnych przykładach, aby każdy to zrozumiał.

Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób, którym wystarczy minimum 30% na maturze jak i dla tych, którzy celują wyżej – nawet w okolice 100%.
Wybierając  taktykę „żeby tylko zdać” skupiasz się na zadaniach oznaczonych jako pewniaki, których jest kilka w każdym przerabianym przez nas dziale.

100% uczniów kończących u mnie kurs zdało maturę w poprzednim roku. Chcesz do nich dołączyć? :)

Matematyka wydaje się trudna dla większości osób, choć w rzeczywistości taka nie jest. Wszystko zależy od sposobu tłumaczenia.  W szkole przerabiasz dane zagadnienie przez 2 godziny lekcyjne i często nadal nie wiesz, o co w tym dokładnie chodzi. Ze mną zrozumiesz to w 30 minut i zdziwisz się, jakie to proste!

Posiadam profesjonalny tablet graficzny i odpowiednie programy do korepetycji "na odległość", dzięki czemu zajęcia przebiegają bardzo sprawnie. Możesz uczestniczyć w zajęciach na dowolnym urządzeniu, obsługującym Youtube. Możesz zadawać na czacie tyle pytań ile zechcesz, ponieważ jestem cały czas do Twojej dyspozycji!

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy, ewentualnie wiadomość SMS, a na pewno skontaktuję się w wolnej chwili.

Jestem założycielem grupy korepetytorów i prowadzimy również weekendowe grupowe (4-6 osób) stacjonarne kursy maturalne na terenie różnych miast.

Cennik:
- zajęcia w grupie 4 - osobowej: 100 zł / 60 minut
- zajęcia w grupie 5 - osobowej: 90 zł / 60 minut
- zajęcia w grupie 6 - osobowej: 80 zł / 60 minut


Opinie o korepetytorze (9)

Artur
13 stycznia 2023

Powiem tak, korzystałem z pomocy kilku korepetytorów, ale do Pana Tomka nie ma podjazdu. Gdyby każdy nauczyciel w Polsce tłumaczył matme w taki sposób i w takiej atmosferze jak Pan Tomek, byłby to jeden z najłatwiejszych przedmiotów.

Mateusz
29 listopada 2022

Pan Tomek to świetny profesjonalista, lekcje w bardzo przyjaznej atmosferze, świetne przygotowanie do bieżącego materiału jak i do matury. Polecam!

pati
17 października 2022

Bardzo polecam Pana Tomka. Super tłumaczy, bardzo dobrze przygotowuje do lekcji i kartkówek. Lekcje prowadzi w sympatycznej atmosferze.

Aleks Vućenić
01 września 2022

Bardzo polecam Pana Tomka , za profesjonalne podejście do prowadzenia zajęć , ogromne zaangażowanie i miła atmosferę .

Jagoda
08 czerwca 2022

Polecam serdecznie. Przyjazna atmosfera, dobre podejście do ucznia. Lekcje od razu stają się przyjemniejsze kiedy ktoś umie je dobrze wytłumaczyć.

Daria
06 czerwca 2022

Szczerze polecam, super atmosfera, pan Tomek bardzo dokładnie tłumaczy, lekcje z nim bardzo mi pomogły:))

Artur
23 grudnia 2021

Szczerze polecam, ponieważ dzięki tym zajęciom bardzo dobrze przygotowałem się do bieżących zajęć lekcyjnych i sprawdzianów. Zajęcia warte tej ceny.

Justyna
30 kwietnia 2021

Serdecznie polecam Tomka. Do każdej lekcji jest on bardzo dobrze przygotowany, umie w przystępny sposób wytłumaczyć trudne zadania i zwrócić uwagę co warto z nich zapamiętać. Podchodzi bardzo indywidualnie, na każdej lekcji panuje miła i luźna atmosfera :)

Bartek
23 kwietnia 2021

Polecam zajęcia z Panem Tomkiem, ponieważ dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia potrafi wytłumaczyć w prosty sposób najtrudniejsze tematy. Metody nauczania są na wysokim poziomie a matematyka staje łatwiejsza i przyjemniejsza.