języka koreańskiego z koreańskim specialistą

Jaeyoung Choi 35 lat
Lic./inż.

+35 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Nazywam się Jaeyoung i pochodze z Korei Południowej.

Posiadam ponda 5 lat doswiadczenia jako specialista/tłumacz koreańsko-angielski w miedzynarodowej firmie. Zostałam także wyróżniona 2 lata z rzędu (2019,2020) jako najlepsza specialistka z znajomości koreańskiego mówionego, pisanego a także znajomości koreańskiej kultury.

Ponad to posiadam 3 lata doświadczenia w nauce języka koreańskiego wykładowców z USA oraz studentów z USA, Izraela i Kazachstanu.

Jeśli jesteś osobą początkującą, nie przejmuj się. Postaram Ci się pomóc pokonać pierwsze kroki, i lekcje będą prowadzone na zasadzie Twojego zainteresowania począwszy od nauki alfabetu albo drogi która będzie łatwiejsza dla Ciebie.

Jeśli jesteś osobą ze znajomościa języka koreanskiego i chcialbyś podnieść poziom, poprawiając Twoją wymowę, pisownię a także nauczę Cię języka którego używa sie na co dzień.

Jeśli jesteś osobą która potrzebuje nauczyć się języka koreańskiego używanego w biznesie, moje korporacyjne doświadczenie pomoże mi nauczyć Cię koreańkich manier, kultury biznesu a także słownictwa które pomoże Ci sie odnaleźć na koreańskim rynku.

Jeśli nadal nie jesteś pewien/a czy jestem odpowiednią osobą oferuje pierwszą godzine za darmo, a po zajęciach sam/a stwierdzisz czy bedziemy kontynuować.

Dla Twojej wiadomości, zajęcia odbywać się będą w języku angielskim.

Mam nadzieje że zdołałam Cię przekonać na pierwszą lekcje.

Do usłyszenia i miłego dnia.

Jaeyoung


Opinie o korepetytorze (1)

Anna Zborowska
03 października 2021

Jaeyoung jest fantastyczną nauczycielką, ale też przemiłą osobą. Uczę się z nią już 4 miesiące i pomoc, jakiej mi udziela w zrozumieniu języka jest nieopisana. Jaeyoung jest świetnie przygotowana do każdej lekcji, ale nie trzyma się sztywno książki, daje mnóstwo przestrzeni do rozmowy o tym, co akurat mnie interesuje. Kiedy mam pytania, nie odpowiada od razu, ale kieruje mną tak, żebym sama znalazła odpowiedź, dzięki temu przyswojona wiedza ma o wiele większą wartość. Oprócz tego Jaeyoung jest cierpliwa, wyrozumiała, okazuje dużo wsparcia i często się śmiejemy. Serdecznie polecam!