Rachunkowość/ programy INSERTA


603 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia

Witam, udzielę korepetycji z rachunkowości, ekonomii, zarządzania na poziomie technikum/ studiów. Pomogę z pracami pisemnymi.  Na swoim koncie mam wiele osiągnięć z zakresu przedmiotów zawodowych dot. technika ekonomisty. Mogę prowadzić lekcje online. Proszę o kontakt telefoniczny 603527059


Opinie o korepetytorze (15)

Zofia
23 maja 2024

Dzięki Karolinie przeżyłam klasę maturalną na rozszerzeniu.Lekcje zawsze prowadzone profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze, a zagadnienia dobrze wytłumaczonę.Szczerzę polecam:)

Angelika
19 lutego 2024

Sprawny kontakt, zagadnienia jasno wytłumaczone :) polecam!

Andrzej
20 stycznia 2024

Osoba z dużą wiedzą i potrafiąca tę wiedzę w łatwy i szybki sposób przekazać. Zajęcia w miłej atmosferze. Podczas 2 spotkań dowiedziałem się więcej niż podczas 6 zajęć na uczelni. Bardzo polecam :)

Cyprian
16 października 2023

Polecam, Panią Karolinę, która wytłumaczy rachunkowość każdemu z indywidualnym podejściem niczym starsza koleżanka z roku.

Dawid Michalak
26 września 2023

Bardzo dobra korepetytorka zrozumiale tłumaczy, przygotowana pod względem materiału szybko liczy.

Emilia
14 września 2023

Polecam! Zajęcia prowadzone w fajnej atmosferze, w sposób logiczny i przyjemny dla przyswojenia materiału. Super, że jest możliwość stałego kontaktu w razie potrzeby rozwiania wątpliwości.

Julia
24 czerwca 2023

Polecam z całego serca ! Bardzo fajnie prowadzone korepetycje, na luzie, można się też czasami pośmiać na rozluźnienie. Bardzo fajnie wytłumaczony materiał. Tak naprawdę wystarczyło kilka spotkań i wszystko było jasne. Jeszcze raz polecam :)

Anita Lewald
06 maja 2023

Idealnie, szybko, a co najwazniejsze na 5. Dziekuje za szybka pomoc.
Polecam Karoline bardzo. Pozdrawiam :)

Marta
19 lutego 2023

Serdecznie polecam Panią Karolinę, poprawka zdana w pierwszym terminie dzięki kilku spotkaniom. Zajęcia odbywały się w sympatycznej atmosferze, po zajęciach mogłam liczyć na dalszy kontakt i pomoc z rozwiązywaniem zadań. Pani Karolina ma wiedzę, która potrafi przekazać w prosty i zrozumiały sposób :)

Julia
19 lutego 2023

Polecam z całego serca! Poszłam do Karoliny z polecenia i zdecydowanie było warto- rachunkowość zdana bez problemu na 5 :) Przyszłam nie wiedząc nic, a z każdymi zajęciami wszystko mi się stopniowo rozjaśniało. Karolina jest cierpliwa i świetnie tłumaczy, w łopatologiczny sposób????

Klaudia
18 stycznia 2023

Przyszłam do Pani Karoliny totalnie zielona, przerażona, że za dwa tygodnie czeka mnie egzamin. Wystarczyły trzy lekcje aby zrozumieć materiał przekazywany nam od początku roku akademickiego. Na każde zajęcia miałam przygotowane zadania, dodatkowo w razie watpilwosci z łatwością mogłam się skontaktować poza zajęciami w celu ich rozwiania. Egzamin zdałam za pierwszym razem i to na wysoką ocenę! Polecam bardzo serdecznie

Michal
14 stycznia 2023

Nie umiałem dosłownie nic, rachunkowość finansowa na wsb zaliczona perfekcyjnie. Jeden z lepszych wyników w grupie.

Natalia
13 września 2022

Polecam z całego serca wszystko jest tłumaczone w łatwy i zrozumiały sposób. Pani Karolina ma dużą wiedzę i potrafi ją świetnie przekazać, i sprawić że nawet te najtrudniejsze zagadnienia staną się dla nas łatwe.

Karolina

Dziękuję za opinię, pozdrawiam!

Marlena Kochanowska
13 września 2022

Polecam, syn zdał wszystkie egzaminy z wysokim wynikiem i dostał się do wymarzonej szkoły.

Paulina
19 stycznia 2021

Polecam, pani Karolina posiada bardzo dużą wiedzę i z łatwością potrafi ją przekazać.