Rachunkowość/ programy INSERTA


603 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
90 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia

Witam, udzielę korepetycji z rachunkowości, ekonomii, zarządzania na poziomie technikum/ studiów. Pomogę z pracami pisemnymi.  Na swoim koncie mam wiele osiągnięć z zakresu przedmiotów zawodowych dot. technika ekonomisty. Mogę prowadzić lekcje online. Proszę o kontakt telefoniczny 603527059


Opinie o korepetytorze (8)

Anita Lewald
06 maja 2023

Idealnie, szybko, a co najwazniejsze na 5. Dziekuje za szybka pomoc.
Polecam Karoline bardzo. Pozdrawiam :)

Marta
19 lutego 2023

Serdecznie polecam Panią Karolinę, poprawka zdana w pierwszym terminie dzięki kilku spotkaniom. Zajęcia odbywały się w sympatycznej atmosferze, po zajęciach mogłam liczyć na dalszy kontakt i pomoc z rozwiązywaniem zadań. Pani Karolina ma wiedzę, która potrafi przekazać w prosty i zrozumiały sposób :)

Julia
19 lutego 2023

Polecam z całego serca! Poszłam do Karoliny z polecenia i zdecydowanie było warto- rachunkowość zdana bez problemu na 5 :) Przyszłam nie wiedząc nic, a z każdymi zajęciami wszystko mi się stopniowo rozjaśniało. Karolina jest cierpliwa i świetnie tłumaczy, w łopatologiczny sposób????

Klaudia
18 stycznia 2023

Przyszłam do Pani Karoliny totalnie zielona, przerażona, że za dwa tygodnie czeka mnie egzamin. Wystarczyły trzy lekcje aby zrozumieć materiał przekazywany nam od początku roku akademickiego. Na każde zajęcia miałam przygotowane zadania, dodatkowo w razie watpilwosci z łatwością mogłam się skontaktować poza zajęciami w celu ich rozwiania. Egzamin zdałam za pierwszym razem i to na wysoką ocenę! Polecam bardzo serdecznie

Michal
14 stycznia 2023

Nie umiałem dosłownie nic, rachunkowość finansowa na wsb zaliczona perfekcyjnie. Jeden z lepszych wyników w grupie.

Natalia
13 września 2022

Polecam z całego serca wszystko jest tłumaczone w łatwy i zrozumiały sposób. Pani Karolina ma dużą wiedzę i potrafi ją świetnie przekazać, i sprawić że nawet te najtrudniejsze zagadnienia staną się dla nas łatwe.

Karolina

Dziękuję za opinię, pozdrawiam!

Marlena Kochanowska
13 września 2022

Polecam, syn zdał wszystkie egzaminy z wysokim wynikiem i dostał się do wymarzonej szkoły.

Paulina
19 stycznia 2021

Polecam, pani Karolina posiada bardzo dużą wiedzę i z łatwością potrafi ją przekazać.