Korepetycje z języka tureckiego


791 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Jestem Furkan, doświadczony nauczyciel języka tureckiego z ponad czterema latami praktyki. Posiadam bogate doświadczenie w nauczaniu języka tureckiego oraz angielskiego, obsługując ponad dwadzieścia uczniów. Jako ostatni rok studenta psychologii, przyniosłem cenne umiejętności i wiedzę w obszarze edukacji oraz zrozumienia psychologicznego procesu uczenia się.Ponad 80% moich studentów to Polacy, co pozwala mi na dogłębne zrozumienie ich potrzeb i wyzwań w nauce języka tureckiego. Moje doświadczenie obejmuje pracę w szkołach językowych, przedszkolach oraz działalność charytatywną, gdzie jako wolontariusz prowadziłem zajęcia z języka tureckiego i angielskiego.Moje usługi obejmują:

  • Tłumaczenie tekstów oraz dokumentów z języka tureckiego.
  • Bezpłatne półgodzinne prezentacje online na tematy związane z kulturą turecką i stylem życia, organizowane co dwa tygodnie.
  • Doradztwo dla studentów planujących wyjazdy do Turcji.Wieczory filmowe tureckie (online) co dwa tygodnie, dedykowane uczestnikom lekcji grupowych.
  • Dodatkowe ćwiczenia PDF, opracowane przeze mnie, dostępne dla studentów w przypadku potrzeby dodatkowej praktyki.Dostęp do wszystkich materiałów używanych podczas lekcji.
  • Pomoc za pośrednictwem WhatsApp w przypadku trudności z pracą domową.
  • Specjalna usługa tłumaczenia tureckich piosenek na życzenie ucznia.
  • Playlisty Spotify z muzyką turecką przygotowane specjalnie dla moich studentów.
     

Jeśli szukasz więcej niż zwykłych lekcji, jeśli chcesz nie tylko się uczyć, ale również dobrze bawić i oderwać się od codziennych trosk, to trafiłeś we właściwe miejsce. Jako nauczyciel stale doskonalę swoje umiejętności, korzystając z najnowszych metod i materiałów, aby zapewnić Ci jak najlepszą jakość nauki.

Dla studentów, którzy chcą odbyć 4 lub więcej lekcji w weekendy, opłata wynosi 60 zł za lekcję. Alternatywnie, oferuję kompleksowy pakiet obejmujący 16 lekcji, podręczniki, ulotki, fiszki i wiele więcej za jedyne 940 zł miesięcznie. Dodatkowo, w przypadku zajęć grupowych dla maksymalnie 4 osób, opłata za jedną lekcję wynosi 55 zł.

 

Jeśli jesteś gotowy na rozpoczęcie swojej przygody z językiem tureckim lub masz jakiekolwiek pytania, śmiało się do mnie odezwij. Z niecierpliwością czekam na możliwość pomocy Ci w opanowaniu języka tureckiego.

Z poważaniem,

Furkan


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii