Korepetycje z języka tureckiego


791 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Cześć, jestem Furkan :)

Jestem rodzimym użytkownikiem języka tureckiego. Poza nauczaniem tureckiego i angielskiego jestem studentem psychologii, który od czasu do czasu pracuje jako tłumacz. W ramach dodatkowej pracy latem brałem czynny udział w przedszkolach, a zimą dobrowolnie w polskich organizacjach charytatywnych (jako wolontariusz).Dlatego nie mam żadnych kryteriów wiekowych dla moich kursów. Dzięki dobremu doświadczeniu, jakie zdobyłem w Polsce, sprawiam, że prezentacja moich wykładów moim cenionym studentom jest jak najbardziej przyjemna i zrozumiała. Od trzech lat aktywnie uczę języka tureckiego. Czy potrzebujesz języka tureckiego do określonego celu? Prowadzę przygotowanie do egzaminów z języka tureckiego dla studentów Erasmusa, lekcje gramatyki dla studentów filologii tureckiej i wiele innych lekcji języka tureckiego dla różnych potrzeb. 

Byłbym wdzięczny, mogąc cię uczyć. Potrafię mówić po polsku na poziomie B2. Możemy również używać angielskiego do komunikacji między sobą. Co jest piękniejsze i przyjemniejsze od nauki tureckiego od Turka, to uczyć się tureckiego od Turka, który zna polską kulturę i rozumie język polski :). Bezpłatne usługi, które oferuję moim regularnym studentom to:

 • Tłumaczenia tekstów tureckich i  tłumaczenia dokumentów.  
 •   Bezpłatna, półgodzinna prezentacja online na interesujące tematy, takie jak kultura turecka i styl życia, raz na dwa tygodnie.
 • Poradnictwo dla moich uczniów, którzy planują wakacje w Turcji.Turecki wieczór filmowy (online) raz na dwa tygodnie, specjalnie dla uczniów, którzy biorą udział w lekcjach grupowych.
 • Dodatkowe ćwiczenia pdf, które sam przygotowałem na wypadek, gdyby studenci tego potrzebowali.
 • Dostęp do wszystkich materiałów, których używam na kursie.
 • Możliwość pomocy przez WhatsApp w przypadku, gdy uczniowie mają trudności z pracą domową , które dałem poza lekcją.
 • W przypadku, gdyby jakaś turecka piosenka, która podoba się mojemu uczniowi, nie miała tekstu przetłumaczonego na angielski lub polski, specjalna usługa tłumaczeniowa dla ucznia.
 • Tureckie playlisty spotify, które przygotowałem dla moich uczniów, co jest moim najlepszym prezentem :).

Chcesz więcej niż zwykłych lekcji? chcesz też się dobrze bawić, pozbyć się zmęczenia dnia… Gratulacje, znalazłeś/ znalazłaś korepetytora, którego potrzebujesz. Jako nauczyciel doskonalę również swoje umiejętności nauczycielskie. Zrobię co w mojej mocy, aby nauczyć Cię tureckiego. Będę korzystać z najlepszych materiałów, abyś mógł lepiej uczyć.

 • Dla studentów chcących zrealizować 4 lub więcej lekcji w weekendy, opłata wynosi 55 zł/ lekcje.
 • Szukasz bardziej korzystnych ofert? 16 lekcji, książki, ulotki, fiszki i wiele innych za jedyne 830 zł miesięcznie.
 • W przypadku zajęć grupowych do max. 4 osób, opłata za jedną lekcję wynosi 45 zł

Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii