Nauka gry w szachy (online lub stacjonarnie)

Zbigniew Barański 31 lat
Mgr/mgr inż.

737 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
40 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Kraków (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Zapraszam na indywidualne lub grupowe zajęcia szachowe dzieci od 4 roku życia, dla których będą miały one wartości dydaktyczne i wychowawcze, ponieważ kształtują i rozwijają: intelekt, logiczne myślenie, umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów, zmysł obserwacji, pamięć, wyobraźnię, kreatywność, koncentrację. 

Pracuję także z młodzieżą oraz dorosłymi osobami, które chcą się nauczyć tej wspaniałej gry od podstaw lub podszlifować aktualną formę. 

Moja przygoda z szachami rozpoczęła się w wieku 4 lat. Specjalizuję się w nauce dzieci w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym - przez grę i zabawę dzieci uczą się tajników królewskiej gry. Jestem uprzejmy i bardzo cierpliwy, jeżeli uczeń czegoś nie zrozumie, ponieważ gra nie należy do łatwych, będziemy na spokojnie powtarzać.

Największym sukcesem trenerskim mogę pochwalić się w 2020 roku. Mój uczeń wygrał mistrzostwa województwa świętokrzyskiego do lat 10. Natomiast wśród dziewczynek 10 letnia Hania Łęcka awansowała na Olimpiadę Młodzieży do lat 12, która odbędzie się w 2021 roku (Mistrzostwa Polski). 

Jestem wielokrotnym mistrzem Starachowic w Szachach. Dwukrotnie zajmowałem czwarte miejsce na Wojewódzkich Mistrzostwach Szachowych w Kielcach. Posiadam najwyższą okręgową kategorię szachową (II kategoria) oraz III klasę sportową. Pod koniec lipca 2019 ukończyłem kurs instruktorski Polskiego Związku Szachowego w Szczyrku. Szachy od małego, czyli ponad 20 lat są moją pasją. 

Ponadto prowadzę klub Szachowy "Skoczek" Skarżysko-Kamienna, w którym organizuję zawody rangi FIDE. Sportowa rywalizacja wpływa na nasze chęci oraz zaangażowanie do cięższej pracy nad szachami. 

Zapraszam do współpracy rodziców, którzy pragną by ich dzieci rozwijały umiejętność gry w szachy, a w konsekwencji umiejętność strategii, logicznego myślenia, cierpliwości, a co za tym idzie szybszego rozwoju w nauce i życiu osobistym. 

Preferowane miejsce spotkań u ucznia w domu. Zajęcia w mniejszym gronie oraz niestresującej domowej atmosferze mają dużo lepsze walory edukacyjne niż prowadzone w szkołach.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu
Zbyszek


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii