Język japoński

Joanna K 30 lat
Lic./inż.

660 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
90 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Marki)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

こんにちは!

Cześć :)

   Jestem absolwentką studiów kulturoznawczo-japonistycznych, gdzie nie tylko uczyłam się języka japońskiego ale poznawałam kulturę Japonii. Udzielam lekcji od podstaw do poziomu średniozaawansowanego, oraz przygotowuję do egzaminu państwowego JLPT N5-N3.                
    Po skończeniu studiów byłam na dwumiesięcznym kursie japońskiego w Japonii, gdzie mieszkałam u rodziny japońskiej, uczęszczałam na zajęcia i udzielałam korepetycji z języka angielskiego. Wielokrotnie byłam w Japonii na miesięcznych wyjazdach, oprowadzając, czy będąc samemu dzięki czemu mogę pomóc również w zorganizowaniu prywatnie takiej wycieczki :).
    Od trzech lat udzielam prywatnych korepetycji z języka japońskiego. Obecnie pracuję w dwóch szkołach językowych oraz posiadam własną działalność gospodarczą. Od dwóch lat pracuje w szkole językowej gdzie jestem lektorem języka japońskiego. Uczę tam i grupy dzieci oraz młodzieży jak i prowadzę zajęcia indywidualne.  A od roku uczę pracowników firmy japońskiej, znajdującej się w Polsce, języka japońskiego.
    Posiadam doświadczenie w nauczaniu dzieci (zapraszam już od 12 roku życia), młodzieży oraz dorosłych. Na moich zajęciach nie tylko poznajemy język, pismo ale również kulturę. Sposób prowadzenia zajęć oraz wykorzystywane materiały dobieram w zależności od potrzeb ucznia, stosuje indywidualne podejście.

    Fascynuję się językami obcymi, poza japońskim znam angielski, szwedzki oraz uczę się chińskiego, dzięki czemu dzielę się z uczniami wiedzą w jaki sposób nauczyć się języka efektywnie i dobieram takie metody, które najlepiej będą odpowiadać danej osobie. Pomagam wyjść z przeświadczenia, że języków ciężko się nauczyć albo są jedynie dla wybranych.

    Koszt zajęć to 100zł za 60 minut przy zajęciach na żywo oraz 90zł za 60 minut w przypadku zajęć online.

    Zajęcia prowadzę głównie online, ale jest możliwość zajęć stacjonarnych w wybranych miejscowościach po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym. Zajęcia przez Internet prowadzę przez discord, skype oraz zoom. Zapraszam! :)


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii