Korepetycje z historii (liceum, podstawówka)


514 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
30 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Cześć!

 

Jestem studentką 3 roku historii ze specjalizacji nauczycielskiej z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od wczesnych lat szkolnych historia stanowiła dla mnie konik – w sposób łatwy, ciekawy i przystępny dla uczniów opowiem o przeszłości, nie omijając najważniejszych rzeczy.

 

Przygotowuję uczniów pod kątem zarówno matury, jak i trudnego sprawdzianu czy kartkówki :)

 

Swoją pracę opieram na indywidualnych potrzebach uczniów, dlatego pierwsze zajęcia mają charakter głównie zapoznawczy. Na tej podstawie ustalam organizację zajęć, uważnie słucham z jakim dokładnie zagadnieniem mają problem oraz dobieram pod ich kątem metody dydaktyczne, by historia nie kojarzyła się głównie z kuciem na potęgę ;)

 

Zajęcia odbywałyby się w luźnej atmosferze :D Oczywiście z powodu pandemii korepetycje byłyby wskazane pod postacią zajęć online, a jeśli nie ma takiej możliwości z różnych powodów nic nie szkodzi – w tym wypadku obowiązuje tylko dojazd do uczniów.

 

Jeśli jesteście zainteresowani to śmiało piszcie na e-mail kurowskamarta49@gmail.com lub dzwońcie pod numerem telefonu 514500049 – nie gryzę ;)


Opinie o korepetytorze (1)

Alicja Solska
16 września 2020

Korzystam z korepetycji p. Marty od końca sierpnia. Bardzo zależy mi na dobrze napisanej maturze z historii i naprawdę przez ten czas nie mam nic do zarzucenia. Bardzo fajnie poprowadzone pierwsze spotkanie, wszystko uzgodniłyśmy, materiał, ilość spotkań. Według mnie super, że można swobodnie spotkać się z panią na miejscu, ale też przez skype'a. Cenowo też jest nieźle, więc solidna 4 z dużym plusem :)