Skutecznie, prosto, matura 2021, dla niechętnych

Iwona K. 52 lata
Mgr/mgr inż.

514 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Skuteczne przygotowanie do matury podstawowej

 

Od kilku lat udzielam korepetycji z matematyki on-line oraz bezpośrednio u siebie. Przygotowuję do sprawdzianów, kartkówek, a przede wszystkim do matury. Zajęcia w miłej, bezstresowej atmosferze, dzięki którym zrozumiesz matematykę, wzory i wszystko to, co wydaje Ci się "czarną magią" 
Duże doświadczenie i indywidualne podejście do każdego ucznia to moje największe atuty 
Zainteresowanych zapraszam 

Skutecznie uczę osoby z dużymi problemami w nauce matematyki, osoby z dużymi brakami wiedzy, uczniów nie lubiących i niechętnych do nauki matematyki. Uzupełniam braki, powtarzam, niektórych zagadnień uczę od podstaw. Stosuje metody ułatwiające kojarzenie i łatwego zapamiętywanie algorytmów rozwiązań.

Przystosowuję własne materiały do potrzeb ucznia  aby uzyskać właściwy efekt nauki. Pracuję na skypie, na odpowiednich materiałach, umożliwiających rozumowania i czynny udział ucznia a nie tylko pokazywanie rozwiązań,

Uczę uczniów z dysgrafią, dyskalkulią, osoby niedowidzące, uczniów wymagających działań reedukacyjnych w trakcie nauki matematyki, osoby wymagające przekazywania materiału schematycznie, za pomocą map pamięci lub z wykorzystaniem materiału obrazowego.
Uczę również osoby niedowidzące lub niewidome.

Przygotowanie do matury z matematyki
-Uzupełnianie braków
-Powtórka materiału
-Niektóre zagadnienia nauczane od podstaw

-Zajęcia prowadzone indywidualnie
TEL 514 065 989

 

 

 

 

Prowadzę zajęcia  również STACJONARNIE w bezpiecznym dużym pomieszczeniu z zachowaniem odległości.

Miejsce prowadzenie zajęć: BIURO, Warszawa, Centrum, ul. Smolna 13

 


tel.514065989
 


Opinie o korepetytorze (1)

Darek
03 września 2020

Wymagająca, ale bardzo dobrze tłumaczy, zacząłem przez skajpa, oprócz tego sprawdza moje prace, wysyła mi na maila, ale nie duzo, robię 2-3 zadania na dzień, tłumaczy ponownie to czego nie załapałem. Ja się strasznie poświęcam, aby zdać ten dziwaczny przedmiot. Ale nauczycielka jest strasznie zawzięta aby mnie nauczyć. Od pierwszej klasie jadę na naciąganej dwójce. Pani się nie dziwi, ze nic nie umiem, jest zabawna mówi" to nie problem, zaraz będziesz umiał", lubię góry, to ostatnio tłumaczyła mi jak opisać funkcję, min, max, dziedzina, argumenty, wartosci - narysowała to wszystko na przykładzie Giewonta, i weszło do głowy. Zabawniej było jak tłumaczyła logarytmy, jutro mam trygonometrię, ciekawe co kobieta wymyśli abym zrozumiał ten koszmar. Jest konkretnie, prosto a niekiedy zabawnie.