Matematyka, analiza matematyczna, statystyka


694 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Katowice (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Witam

Z wykształcenia jestem inżynierem. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu i posiadam bardzo duże grono zadowolonych osób. Pomagam zarówno początkującym uczniom jak i maturzystom. Zapraszam również studentów, zdawalność bardzo wysoka. W przypadku regularnych lekcji praktycznie niemożliwe, żeby ktoś nie zdał. Lekcje staram się dostosowywać do możliwości ucznia i tego co chce osiągnąć przez korepetycje. Lekcje przebiegają w spokojnej atmosferze (jestem osobą cierpliwą), ale jednocześnie chcę aby były jak najbardziej efektywne. Staram się pokazywać najszybsze i najprostsze sposoby rozwiązywania zadań. To one decydują o tym, ile czasu uczniowie tracą na kartkówkach, sprawdzianach czy egzaminach. Poziomy na których udzielam lekcji to:

- szkoła podstawowa
- szkoła średnia - przygotowanie do matury, do egzaminów na studia
- studia - głównie zajmuję się:

Statystyka matematyczna:

Zdarzenia i prawdopodobieństwo
Elementy statystyki opisowej (ilościowej, jakościowej)
Zmienne losowe i typowe rozkłady
Twierdzenia graniczne
Estymacja punktowa i przedziałowa
Testowanie hipotez parametrycznych, nieparametrycznych
Analizy statystyczne w programie Statistica
Dwuwymiarowe zmienne losowe
Indeksy dynamiki
Korelacja, regresja

Analiza matematyczna I:

Ciągi i szeregi liczbowe
Funkcje (własności, granice, ciągłość, badanie przebiegu zmienności, wyrażenia nieoznaczone i reguła de L’Hospitala)
Szeregi potęgowe, rozwijanie funkcji w szereg potęgowy
Całki nieoznaczone, oznaczone, niewłaściwe, zastosowania geometryczne całek

Analiza matematyczna II:

Funkcje wielu zmiennych, funkcje uwikłane
Całki podwójne, potrójne
Całki krzywoliniowe, powierzchniowe
Równania różniczkowe zwyczajne, liniowe, nieliniowe
Rozwijanie funkcji w szereg Fouriera

Algebra:

Liczby zespolone
Macierze, wyznaczniki
Układy równań liniowych

Oferuję również pomoc w bazach danych: języku SQL, programowaniu w PL/SQL.

Istnieje również możliwość lekcji online na tablicy wirtualnej z komunikacją przez dowolne narzędzie.
Zapraszam do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Lekcje w grupach taniej.

Mail: mat.pomoc.lekcje at gmail. com


Opinie o korepetytorze (60)

Michał
23 lutego 2024

Przyszedłem na lekcje po poziomie podstawowym z matematyki, pomimo trudnego egzaminu i zaległości z LO Pan Tomek wyprowadził mnie na prostą z matmy i dzięki niemu zaliczyłem egzamin, jeszcze raz wielkie podziękowania.

Dima
18 lutego 2024

Statystyka zaliczona mimo małej wiedzy na początku, dziękuje i pozdrawiam

Mateusz
28 sierpnia 2023

Polecam zajęcia z panem Tomkiem. Dzięki niemu uzyskałem dobry % z matematyki na maturze. Nie miałem również problemu z materiałem na lekcjach. Zajęcia pomogły mi nabrać pewności siebie i dzięki nim nie stresowałem się idąc na egzamin.

Beata Kowal
05 sierpnia 2023

Zapisałam się na lekcje zdalne ze statystyki, wiele zagadnień zrozumiałam pomimo, że obawiałam się tej formy zajęć. Wydawało mi się, że nauka twarzą w twarz jest lepsza. Zajęcia są dobrze prowadzone, wszystko dokładnie omawiane i nie obawiam się września.

Łukasz
07 lipca 2023

Od bardzo słabych ocen i problemów ze zrozumieniem materiału do dzisiejszego wyniku matury podstawowej - 86%. Bez pomocy pana Tomka, nie byłoby to możliwe za co chciałem tutaj podziękować. Pozdrawiam.

Magdalena
07 lipca 2023

Dzisiaj odebrałam wyniki matur - rozszerzenie 76%, podstawowa 92%. Chciałam bardzo podziękować za lata współpracy, które jak widać przyniosły super wyniki.

Piotr
03 lipca 2023

Egzamin z analizy i statystyki zdany. Po wielu lekcjach, gdzie miałem duże zaległości z liceum, udało się wszystko nadrobić, bardzo dziękuję.

Konrad
04 czerwca 2023

Matura podstawowa poszła bardzo dobrze, wynik 80-90%. Dziękuję za solidne przygotowanie przez cały rok.

Maria
06 maja 2023

Na lekcje poszłam aby przygotować się do kolokwium ze statystyki. Otrzymałam bardzo dużo praktycznej wiedzy, dzięki której kolokwium poszło super, lepiej niż się spodziewałam, na pewno przed egzaminem też się zgłoszę. Dziękuje.

Marta
20 kwietnia 2023

Syn bardzo się podciągnal z matematyki. Dziękuje za przygotowanie do matury bo gdyby nie lekcje to byłoby ciężko zdać. Będę polecać.

Sebastian
29 marca 2023

Mój syn miał problem z matematyką w 2 klasie szkoły średniej. Dzięki systematycznym lekcjom nie tylko zaczął rozumieć matematyke, ale i stał się bardziej samodzielny w przedmiocie.

Gosia
31 sierpnia 2022

Dziękuje bardzo za pomoc w nauce języka SQL. Nie miałam pojęcia zupełnie o bazach a potrzebowałam opanować do pracy. Lekcje od podstaw do poziomu który dał mi swobodnie się posługiwać się w pracy.

Wojtek
22 sierpnia 2022

Pan Tomek widać że przygotował już wiele osób pod egzamin. Dzięki doświadczeniu lekcje były pomocne i nie mam obaw przed wrześniem :). Pozdrawiam

Anna
19 lipca 2022

Moja sytuacja z matematyki była tragiczna. Zagrożenie, duże zaległości. Dzięki lekcjom udało się na sam koniec wyjść na prostą za co bardzo dziękuję. Będę na pewno korzystać od września.

Natalia
21 czerwca 2022

Na lekcje zgłosiłam się na tydzień przed kolokwium i po zaledwie paru lekcjach zrozumiałam na tyle materiał że udało się zdać.Polecam.

Przemek
28 maja 2022

Egzamin 8 klasisty poszedł super. Będzie pewnie ponad 90%. Dziękuje.

Wiola
08 maja 2022

Już od pierwszej lekcji współpraca układała się bardzo dobrze. Indywidualne podejście i w zrozumiały sposób pan Tomasz potrafi przekazać to co najważniejsze. Tego czego nie udało się zrozumieć w szkole zawsze miałam wytłumaczone na korepetycjach.

Kamil
06 maja 2022

gwiazdkagwiazdkagwiazdka5/56 maja 2022
Na maturę szedłem dzisiaj spokojny że jestem dobrze przygotowany. Matura poszła bardzo dobrze bo pewne typy zadań były ćwiczone i nie było zaskoczenia. Pozdrawiam.

Joanna
06 kwietnia 2022

Syn bardzo zadowolony że zdalnych lekcji. Zaczął rozumieć matematyke. Pozdrawiam

Marek
06 lutego 2022

Dziękuje pięknie za pomoc że statystyka. Bez lekcji nie poradziłbym sobie z materiałem w tak krótkim czasie. Polecam

Przemek
23 listopada 2021

Bez wątpienia mogę polecić. Już po pierwszej lekcji bardzo pozytywnie oceniłem sposób w jaki pan Tomek tłumaczy materiał. Jeśli czegoś nie rozumiałem to pan starał się inaczej podejść i wszystko wyjaśnić w prosty i logiczny sposób, wiele metod których nie znałem w szkole dowiedziałem się na lekcjach.

Barbara
14 listopada 2021

Fachowość i jakość lekcji widać po zadowoleniu syna i wynikach w szkole. Dziękuje i oby tak dalej.

Michał
05 listopada 2021

Szybka pomoc z projektem z baz danych. Miałem kłopot który mnie przerósł i otrzymałem fachową pomoc. Pozdrawiam.

Karolina
28 października 2021

Statystyka staje się dużo przyjemniejsza po zajęciach. Miałam duże kłopoty ze zrozumieniem tematów po wykładach. Będę korzystać na pewno w przyszłości.

Bartłomiej
19 października 2021

Dokladnie tydzień temu skontaktowałem się z p. Tomaszem w celu ustalenia wygodnego terminu korepetycji, powtarzając kilkukrotnie, iż zalezy mi na tym by zrobic to jak najszybciej ponieważ niedługo mam kolokwium. Z jednodniowym prawie opóźnieniem odpisał mi prosząc abym wyslal mu wszystkie swoje materiały na maila. Zrobiłem to po czym napisałem z pytaniem kiedy da mi ostatecznie znac jaki termin mu pasuje, na co uzyskałem odpowiedz ze następnego dnia. Mija 7 dzień a pan Tomasz nie odpisuje mi na smsy, maile ani nie odbiera. Nie wiem czy uznał materiały za zbyt trudne czy po prostu potrzebował ich za darmo i wykorzystał moją chec do korepetycji. Nie polecam i zdecydowanie wolałbym otrzymać od razu informacje o tym ze nie będzie mógł prowadzić ze mną zajęć niż czekać w niepewności, tracąc tydzień w ktory mogłem znaleźć sobie innego korepetytora.
Nie pozdrawiam

Tomasz

Niestety wygodnych terminów w tym momencie brak o czym mówiłem w rozmowie, ale zostałem wprowadzony w błąd, bo nie wspomniał Pan, że przedmiot jest prowadzony w języku angielskim. Pozdrawiam.

Maria
28 września 2021

Polecam, bo lekcje są dobrze prowadzone i tłumaczone tak aby dało się zrozumieć w prosty sposób. Kartkówka dobrze poszła.

Natalia
12 września 2021

Bardzo polecam! Super atmosfera, a co najważniejsze Pan Tomasz w zaledwie kilka lekcji przygotował mnie do egzaminu ze statystyki zaczynając praktycznie od podstaw. (Oczywiście zdany bardzo pozytywnie!) Pozdrawiam :)

Agnieszka
07 września 2021

Miałam wątpliwości co do zdalnych lekcji ale stwierdzam że bardzo wiele zależy od tego jak jest wykładany materiał w szkole średniej. Gdyby lekcje były tak prowadzone to matematyka byłaby dużo bardziej przyjazna.

Aleksandra
29 sierpnia 2021

Jestem zadowolona z jakości lekcji. Statystyka opanowana a miałam bardzo duże obawy czy w ogóle zdam. Współpraca to przyjemność jak ktoś tak dobrze tłumaczy. Polecam.

Marcin
25 sierpnia 2021

W miesiąc lekcji nauczyłem się więcej niż przez cały rok w szkole :). Szkoda że wcześniej nie trafiłem. Dobra atmosfera, kontakt. Pozdrawiam.

Krzysztof
18 sierpnia 2021

Jak się rezygnuje ze współpracy a się zapłaci za lekcje która się nie odbyła pan zrobi wielki problem i ma problem oddać. Nie polecam.

Tomasz

Jeśli ktoś się umawia na zdalną, a nie stacjonarną lekcję i zdecyduje się za nią zapłacić (to już była nie pierwsza lekcja) i nagle stwierdza, że rezygnuje to takie zachowanie nie jest właściwe. Propozycja przełożenia lekcji na inny dowolny termin też nie została przyjęta. Lekcja w dalszym ciągu jest do odbycia przez Ciebie albo kogoś znajomego. U mnie nie ma problemu z przełożeniem czy rezygnacją z lekcji, bo każdy jest człowiekiem i ma prawo zmienić mu się plan i coś mu wypaść, natomiast ja takiego zachowania kompletnie nie rozumiem. Krzysztofie, to tak jakbyś umówił się do lekarza na prywatną wizytę, potwierdził ją, przyszedł, zapłacił a tuż przed samym wejściem stwierdził, że rezygnujesz bo po prostu się rozmyśliłeś. Lekarz stracił czas, nie mógł przyjąć innych pacjentów w tym samym czasie. Problem rezygnacji z lekcji na przysłowiowe "5 minut przed" jest znanym i powszechnym problemem każdego nauczyciela i niestety czasem uczniowie z tym się nie liczą w ogóle.

Kuba
06 sierpnia 2021

Skuteczna pomoc w przygotowaniu do matury. Wszystko bardzo dobrze tłumaczone.

Staszek
20 lipca 2021

Dostałem się na te studia, które chcialem. Pozdrawiam.

Jurek
09 lipca 2021

Odebrałem wynik z matury rozszerzonej i wynik jest bardzo dobry dla mnie. Dziękuje za całość lekcji i pozdrawiam.

Barbara
16 czerwca 2021

Długo szukałam ale warto było bo lekcje przed egzaminem ze statystyki okazały się bardzo pomocne i wiele rozjaśniły. Bardzo sprawny kontakt.

Mirosław
15 czerwca 2021

Super. Udało się zdać statystykę bez problemów. Polecam.

Marcelina
03 maja 2021

Po lekcjach znacznie wzrosła pewność siebie przed maturą. Regularne lekcje w połączeniu z wykonywaniem zadań przyniosły efekty. Polecam nauczyciela, bardzo dobrze tłumaczy a lekcje są efektywne.

Konrad
16 kwietnia 2021

Dziękuję za pomoc w wytłumaczeniu zadań ze statystki. Na pewno skorzystam w przyszłości.

Justyna
30 marca 2021

Dzięki lekcjom matematyka wydaje się dla mnie bardziej przyjazna. Zadania są dobrze tłumaczone i wyjaśniane. Myślę, że moja ocena na koniec z przedmiotu będzie lepsza.

Małgorzata
16 marca 2021

Lekcje zdalne jak się okazuje działają równie dobrze jak na żywo, polecam !

Mateusz
22 lutego 2021

Egzamin z analizy zaliczony dzięki regularnym spotkaniom. Pozdrawiam.

Filip Toboła
23 listopada 2020

Jestem bardzo zadowolony

Aleksandra
19 listopada 2020

Bardzo dobry korepetytor, szybka pomoc w zadaniach ze statystyki, jasno wytłumaczone.

Marek Romaniak
27 października 2020

Polecam, bardzo dobry korepetytor, w krótkim czasie syn nadrobił zaległości z ubiegłych lat i dzięki temu zaczął spokojnie sobie radzić z bieżącym materiałem.

Piotr
06 października 2020

Indywidualne podejście, dobra atmosfera podczas lekcji, kiedy trzeba pochwali, kiedy trzeba też umie zmotywować i zganić. Dobry kontakt pozalekcyjny, udało się wyjść z problemów i napisać dobrze maturę podstawową co dla mnie było bardzo ważne. Dziękuję i pozdrawiam.

Maria
05 października 2020

Polecam lekcje zdalne, tablica wirtualna powoduje, że lekcje są bardzo zbliżone do stacjonarnych lekcji, klucz to odpowiednie wytłumaczenie materiału i regularna praca. Już widać pierwsze efekty, a to dopiero początek :).

Marta Zielińska
26 września 2020

Bardzo dobry korepetytor, świetnie tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, już po pierwszych zajęciach wyniosłam dużo więcej niż z lekcji, gdzie często brakuje odpowiedniego wytłumaczenia. Efekt jest taki, że po lekcjach szkolnych nie wynosi się tyle wiedzy ile mogłoby się wynieść. Diabeł tkwi w szczegółach.

Malwina
24 września 2020

Materiał przed sprawdzianem w liceum wytłumaczony bardzo dokładnie, cierpliwie. Wszystko ok, polecam i będę korzystać na pewno.

Szymon
20 września 2020

Dzięki lekcjom z matematyki, udało się napisać egzamin 8 - klasisty rewelacyjnie i i dzisiaj jestem w szkole, do której chciałem się dostać. Polecam!

Justyna
14 września 2020

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu przekazywania wiedzy z liceum, lekcje są efektywne, materiał dobrze wytłumaczony, dzięki czemu oszczędza się sporo czasu zamiast siedzieć samemu nad materiałem.

Norbert
14 września 2020

Polecam korepetytora dobrze wyjaśnia zagadnienia oraz tłumaczy wykonywanie zadań

Mateusz
13 września 2020

Dziękuję za pomoc w przygotowaniu do kolokwium z języka SQL, bez problemów zdałem na 4 co w moim przypadku było dużym sukcesem.

Bartosz Białek
13 września 2020

Szybki kontakt, fachowa pomoc ze statystyki oraz analizy matematycznej.

Rafał Handzel
09 września 2020

Bardzo polecam korepetytora, pomógł sprawnie przygotować się do zaliczenia egzaminu.

Łucja
27 sierpnia 2020

Świetny korepetytor, pomógł mi przy analizie statystycznej do pracy licencjackiej. Sama bym sobie nie poradziła. Serdecznie polecam.

Asia
24 sierpnia 2020

Świetnie przygotowany i zorientowany w realiach uczelnianych korepetytor. Wiedza, zaangażowanie i umiejętność przekładania materiału w przystępny sposób.

Aleksandra
21 sierpnia 2020

Egzamin ze statystyki zdany, bez lekcji online nie byłoby to możliwe, bo byłam zupełnie zielona w temacie. Fachowa pomoc i efektywność zajęć.

Marcin
20 sierpnia 2020

Dziękuję za pomoc w przygotowaniu do kolokwium oraz w projekcie z baz danych Oracle. Doświadczenie, wiedza, indywidualne podejście. Polecam wszystkim.

Marta
20 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z jakości lekcji z analizy matematycznej, wszystko dokładnie wytłumaczone w prosty sposób tak aby każdy mógł zrozumieć i zdać egzamin.

Grzesiek
19 sierpnia 2020

Niedawno odebrałem wyniki egzaminu ósmoklasisty i jak się okazało zdałem w okolicy 90% ! Systematyczne nauka i lekcje dały świetne rezultaty, mój poziom poszedł bardzo w górę.