100% ZDAWALNOŚCI w 2020 r! TEL: 661 747 000 

ANGLIKON angielski z dojazdem lub online ANGLIKON angielski z dojazdem lub online29 lat
Mgr/mgr inż.
Wszystkie oferty korepetytora (16)

661 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
44 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Opole (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

ANGLIKON - mobilna szkoła języka angielskiego

 

100% ZDAWALNOŚCI w 2020 r! TEL: 661 747 000  . Profesjonalne korepetycje Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE . Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka.

 

Angielski to Twój nowy cel? W takim razie dzwoń do Anglikon! I już do Ciebie jedziemy :)

Angielski da się lubić i da się mówić! Naprawdę. To, że w szkole idzie Ci jak krew znosa, nie znaczy, że Ci z nim nie po drodze. Wiemy, co mówimy: nie tylko na codzień pracujemy z takimi osobami, jak Ty, ale i sami angielskiego nie nauczyliśmy się w szkole. Jeden nauczyciel, 30 średnio-zaangażowanych osób, dużo nudy i patrzenie się w podręczniki - kto by nauczył się czegokolwiek w ten sposób? Wąskie grono. Na szczęście są…korepetycje!

 

Dlaczego warto?

Przyjedziemy do Ciebie do domu lub zajęcia przez internet

Nie musisz jechać przez pół miasta, włączać jak dojadę i czuć, że marnujesz w tramwajach drogocenną część życia. Przyjedziemy do Ciebie do domu. Możemy też uczyć się w najbliższej kawiarni. Jak Ci wygodnie! Oferujemy również zajęcia przez internet.

 

Materiały? W cenie!

Nauka angielskiego u nas nie zaczyna się od kupna podręczników. Tak jak wspominaliśmy, to nie szkoła! Wszystkie materiały są w cenie i w dowozie. Nie musisz o nich pamiętać. Nasza w tym głowa ;)

 

Jesteśmy elastyczni

W piątek wieczór, w weekend, w środę po południu. Raz w tygodniu, codziennie,wtedy, kiedy masz problem. Uczymy angielskiego, kiedy chcesz i jak chcesz. Niczego nie narzucamy, niczego nie proponujemy. Nasza w tym głowa, żebyś chciał więcej i więcej ;)

 

Mamy najlepszych korepetytorów!

Po prostu jak magnes przyciągamy fajnych ludzi, którzy nie tylko uczą, ale i lubią to robić. A jakie mają anegdotki, jakie opowieści! Fajnie pogadać, fajnie posłuchać.Tak, nawet po angielsku ;)

 

Dowody? Oczywiście!

Mamy pozytywne opinie w internetach, na stronie i w rekomendacjach od uczniów i od ich rodziców - chętnie prześlemy je na zapytanie, na maila. Pod ogłoszeniem również zobaczysz niektóre z nich. Jeśli macie wątpliwości, potrafimy je rozwiać. A potem przyjeżdżamy na pierwsze zajęcia i nie musimy już przedstawiać żadnych dowodów, że jesteśmy świetni!

 

Nauka w grupie? Nie ma problemu ;)

Chcesz się uczyć z rodzeństwem, kolegą z klasy, najlepszą przyjaciółką? Grup nie uczymy, bo uważamy, że to bez sensu, ale jedna, dwie osoby więcej, to nadal fajne wyniki, a jeszcze lepsza konwersacja. No i cena niższa oczywiście!

 

NAWET NAJWIĘKSZY LEŃ NAUCZY SIĘ ANGIELSKIEGO!

 

CENNIK

Czas zajęć 60 min.:
• Pakiet 8 lekcji 69 zł (60 min.)
• Pakiet 4 lekcji 72 zł (60 min.)
• Bez pakietu 75 zł (60 min.)

 

Czas zajęć 90 min.:
• Pakiet 8 lekcji 89 zł (90 min.)
• Pakiet 4 lekcji 92zł (90 min.)
• Bez pakietu 95 zł (90 min)

PIERWSZA LEKCJA JEST ZAWSZE W NAJTAŃSZYM WARIANCIE! Dopiero po niej decydujesz, czy chcesz wykupić pakiet do wykorzystania w dowolnym czasie, czy płacić co zajęcia

 

Dobry plan? Skontaktuj się z nami - tel: 661 747 000
Nie, nie musisz pisać po angielsku ;)


Opinie o korepetytorze (4)

Jan
03 kwietnia 2021

Korzystamy z usług od jakiegoś czasu i dzieci są bardzo zadowolone. My również, ponieważ widać efekty.

Natalia
23 listopada 2020

Jak najbardziej polecam. Korepetytor kompetentny i potrafiący bardzo dobrze tłumaczyć. Dużo praktyki i nauka w bardzo miłej atmosferze.

Basia
17 sierpnia 2020

Polecam!

Krzysiek
13 sierpnia 2020

Już pierwsza lekcja zmieniła moje podejście do nauki języka angielskiego. Pani przykładała się do swojej pracy, profesjonalne podejście.