100% zdawalności w 2020 r.! Tel 695291885


695 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
44 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Opole (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

100% ZDAWALNOŚCI w 2020 r.! TEL.: 695 291 885. Profesjonalne  korepetycje Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE . Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale.

 

Matematyka to Twoja pięta Achillesa? A może ogólnie nieźle sobie radzisz, ale algebra/statystyka/ trygonometria spędza Ci sen z powiek?

 

Nie ma problemu. Coś na to poradzimy! :)

 

Potrzebujesz nauczyciela? Oczywiście, że nie. Co najmniej jednego przecież już masz ;) Potrzebujesz korepetytora! Takiego, który poświęci uwagę tylko Tobie. Który potrafi tłumaczyć, który potrafi słuchać, który nie oceni, ani nie wyśmieje - wręcz przeciwnie, pokaże co i jak. I okaże się, że to wcale nie było takie trudne, jak się wydaje. Zawsze tak jest. Słowo! :)

 

W Matematikon znamy się na uczeniu. Mamy dar tłumaczenia, a zadania domowe, nawet te najtrudniejsze, nie mają przed nami żadnych tajemnic. Masz kiepskie oceny z matematyki, czeka Cię egzamin ( poprawkowy, maturalny, ósmoklasisty), boisz się zaliczenia przedmiotu? Już nie musisz. Skontaktuj się z nami. Możesz na nas ( i z nami) liczyć!
:)

 

Dlaczego warto?

 

Przyjedziemy do Ciebie do domu lub zajęcia przez internet

Nie, nie musisz nigdzie jechać i dojeżdżać. Nie musisz marnować czasu w tramwajach, autobusach, korkach. Nie musisz brać udziału w zajęciach grupowych, gdzie każdy ma inny poziom, a Anka to cały czas ma rękę w górze, a Piotrek gada wciąż z kolegą. Przyjedziemy do Ciebie do domu i skupimy się na Twoich matematycznych problemach. Tylko i wyłącznie! Oferujemy również zajęcia indywidualne przez internet:) 

 

Materiały do zajęć w cenie

Na zajęcia jesteśmy w 100% przygotowani. Nie musisz nic drukować ani skanować, nie potrzebujesz dodatkowych podręczników ani nawet tych aktualnych. Po prostu: mówisz, z czym masz problem, a Twój korepetytor przyjeżdża z całym asortymentem. I tak: wszystkie materiały po zajęciach zostają u Ciebie!

 

Jesteśmy elastyczni

W Matematikon to Ty decydujesz, kiedy chcesz uczyć się matmy. Po szkole, w weekend, pod wieczór? Nie ma problemu. Ustalamy dogodny dla Ciebie termin, przyjeżdżamy i odkrywamy przed Tobą matematyczne arkana. Brzmi strasznie? Wcale tak nie jest. Zobaczysz, będzie fajnie!
:)

 

Korepetytorzy, którzy dają się lubić

Możemy Ci godzinami opowiadać o naszych kwalifikacjach, pokazywać papiery wyższych uczelni i certyfikaty nauczycielskie, ale w rzeczywistości przecież nie to jest najważniejsze - korepetytor po prostu musi czuć temat. Musi lubić matematykę, musi umieć tłumaczyć i musi dać się polubić. Tak od pierwszego wejrzenia. Wiesz, jesteśmy sympatyczni. I to jest to, za co chwalą nas klienci. Zaraz po efektach oczywiście ;)

 

Pozytywne opinie

Matematyki nauczyliśmy już bardzo wielu. Chcesz nas sprawdzić? Nie ma problemu. Rekomendacje naszych uczniów i ich rodziców znajdziesz na naszej stronie www, chętnie też przedstawiamy referencje mailowo. Wybierając nas, nie wybierasz kota w worku. Co to, to nie!

 

Jest was więcej? Będzie taniej!

Kolega ze szkolnej ławki też ma kłopot z tematem? Zaproś go do siebie - ogarniemy to we trzech. A i cena będzie niższa ;) Pamiętaj jednak, że więcej niż dwie osoby jednocześnie nie bierzemy pod uwagę - wtedy to już coraz bardziej przypomina salę lekcyjną. A przecież nie o to chodzi!

 

NAWET NAJWIĘKSZY LEŃ NAUCZY SIĘ MATEMATYKI!

 

CENNIK

Czas zajęć 60 min.:
• Pakiet 8 lekcji 69 zł (60 min.)
• Pakiet 4 lekcji 72 zł (60 min.)
• Bez pakietu 75 zł (60 min.)

 

Czas zajęć 90 min.:
• Pakiet 8 lekcji 89 zł (90 min.)
• Pakiet 4 lekcji 92zł (90 min.)
• Bez pakietu 95 zł (90 min)

 

PIERWSZA LEKCJA JEST ZAWSZE W NAJTAŃSZYM WARIANCIE!
Dopiero po niej decydujesz, czy chcesz wykupić pakiet do wykorzystania w dowolnym czasie, czy płacić co zajęcia :)

 

NIE RYZYKUJ SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI, zatrudniając przypadkowego korepetytora. Postaw na mobilną szkołę matematyki MATEMATIKON.

 

Brzmi nieźle? Jasne, że tak!  Zadzwoń do nas - 695 291 885 . Zobaczysz, że pójdzie jak po maśle ;)

 

Matematikon.Poznaj swojego korepetytora.I już nie masz problemu z matmą!


Opinie o korepetytorze (6)

Jan
03 kwietnia 2021

Korzystamy z usług od jakiegoś czasu i dzieci są bardzo zadowolone. My również, ponieważ widać efekty.

Adrianna
23 listopada 2020

Najlepsze korepetycje, z jakich do tej pory korzystała moja córka. Widać poprawę w ocenach, jak i podejściu do uczenia się. Super firma!

Bartek
13 sierpnia 2020

Zajęcia w przyjaznej atmosferze. Elastyczne godziny. PROFESJONALIZM! Polecam

Iwona Kawczyńska
27 maja 2020

Zdecydowanie polecam wszystkim! Korepetytor rzetelny i zna się na tym.

Tomasz Niedośpiał
24 kwietnia 2019

Bardzo dobry korepetytor. Polecam z czystym sumieniem.

Krzysiek Bombrowicz
22 lutego 2019

Cechy, które najbardziej odzwierciedlają to cierpliwość, wyrozumiałość i bardzo proste i jasne tłumaczenie. Bardzo polecam.