Język niderlandzki/holenderski online z nativem


504 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
85 zł /60 min.
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, A1-C1

Moh! Plukkie al?!*
 

Wilhelm van Oranje, prekursor rodziny królewskiej, wtedy jeszcze- Republiki Niderlandów, podczas walki przeciwko Królestwu Hiszpanii, dorobił się przydomka "de Zwijger" co oznacza "Milczący".
 

Przy mojej pomocy z połączeniem Twoich chęci, wyeliminujemy tę złośliwą ksywkę Orańskiego i rozruszamy ten język oraz gardło, by perfekcyjnie wykrztusić z siebie to słynne charczenie. 
 

Chcesz "śmigać" w języku niderlandzkim? Zatem Twoja intuicja podpowiedziała, wyśmienicie, klikając na sympatycznego pana z parasolem! 

 
Jako native speaker z umiejętnością przekazywania wiedzy, mogę podszkolić Państwa w konwersacji, czytaniu, gramatyki na każdym poziomie, poprawnej wymowy (co jest moją mocną stroną, z którą się chętnie podzielę!) oraz bogatej kultury kraju, który "został pominięty przy stworzeniu świata" :)  
 

Oprócz tłuściutkiego skilla studiuję filologię angielską z profilem nauczania, gdzie nabywam teorii efektownego przekazywania wiedzy.  Anielska cierpliwość, poczucie humoru, pełne zaangażowanie oraz otwartość na sugestie kursanta są moimi walorami.  
 

Dydaktyka jest moją pasją od czasu gdy skończyłem podstawówkę. Zaraz po ukończeniu szkoły średniej zacząłem udzielać systematycznie korepetycji z języka niderlandzkiego oraz z języka angielskiego.
 

Z pomocy w kształceniu języków obcych czerpię ogromną satysfakcję i dlatego stawiam w mojej jednoosobowej firmie głównie na korepetycjach. Zdolność tłumaczenia jest, rzecz jasna, równie potrzebna jak znajomość metodyki przekazywania wiedzy osobom w różnym wieku oraz ich stopniu operowania językiem. 
 

"Korki" prowadzone są w luźnej i owocnej atmosferze, co pozwala pokonać blokadę bycia nieśmiałym podczas rozmów. Dokonam wszelkich starań, by ta pewność siebie była obecna, nie tylko podczas zajęć, ale też w codziennym życiu oraz w miejscu pracy. 
 

Jesteś zainteresowany/a? No to podwijamy rękawy i zacznijmy szlifować od Twojego poziomu do stopnia płynnego!  
 

W razie pytań proszę śmiało pisać lub zadzwonić. Jeśli nie odbiorę, krótki SMS będzie mile widziany. 

Toedeloe!  

 

Cena obejmuję pełną godzinę-  85zl / 60min

Na pierwszym spotkaniu omawiamy materiały oraz sprawy organizacyjne i prowadzimy zajęcia. Potem mogą Państwo się zdecydować czy kontynuujemy współpracę. Zapewniam ciekawe materiały do nauki na różnym poziomie. Również dla początkujących.
 

Zajęcia odbywają się indywidualnie przez Skype z korepetytorem w języku polskim/angielskim/niderlandzkim.

 

Preferowany kontakt przez e-mail/SMS lub;

WhatsApp--0048 504 639 724

Skype-- live:joshuastarwars 
 

*Pozwoliłem się przywitać jak Westlandzyk z prowincji Zuid-Holland. Tam się urodziłem oraz spędziłem większość życia. Jestem również obeznany tamtejszą gwarą. Moja rodzina z Polski dołożyła wszelkich starań od młodego wieku, by operować w języku polskim równie biegle, za co im będę dłużny już do końca życia :)


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii