Skuteczna pomoc dla studentów!

AśkaMaciek Pisarscy 31 lat
Mgr/mgr inż.

511 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
40 zł /60 min.
Zakres
Studia

Tanie prace mgr – redaktor, copywriter - prawnik i księgowa!

Witajcie,

Zapraszamy serdecznie do współpracy studentów chcących zlecić przygotowanie wzoru pracy naukowej (lic. inż., mgr, dr) albo zaliczeniowej z kierunków:

- finanse, ekonomia i pokrewne,

- zarządzanie, marketing, psychologia biznesu i pokrewne,

- prawo, administracja i pokrewne,

- stosunki międzynarodowe, politologia, europeistyka i pokrewne.

Kim jesteśmy?

- życiowym i zawodowym duetem redaktorów z ponad 10 letnim doświadczeniem akademickim oraz w redakcjach tekstów SEO i naukowych,

- Maciek – prawnik po UJ, laureat olimpiad politologicznych, europeistycznych, copywriter,

- Aśka – mgr finansów i rachunkowości UEK oraz zarządzania firmami UJ – zawodowo związana z bankowością i doradztwem podatkowym (w trakcie uprawnień zawodowych), czynny redaktor tekstów SEO i naukowych w uznawanych redakcjach.

Jak pracujemy?

- max uczciwie – nie pobieramy zaliczek, płatności z góry, jako pierwsi wysyłamy tekst, wraz z raportem potwierdzającym jego autentyczność, dopiero potem następuje rozliczenie,

- bezpiecznie – naszym Klientom chętnie wystawiamy FV, oświadczenia
o przekazaniu praw autorskich, zachowujemy max poufność współpracy,

- ambitnie – teksty są bardzo wysokiej jakości, oparte na najnowszej literaturze, doskonale sformatowane, dopracowane technicznie, teksty rachunkowe, np. analizy finansowe max staranne, solidnie policzone,

- skutecznie – poprawki wprowadzamy do skutku za darmo, tj. do pełnej akceptacji tekstu na uczelni,

- terminowo – Wasze terminy dla nas są świętością, możemy nawet wystawić oświadczenie z gwarancją terminu pod rygorem kary. Realizujemy teksty „na już”.

Możliwy jest też kontakt osobisty, spotkanie w Krakowie u nas ???? staramy się mając wieloletnie doświadczenie w branży, aby współpraca była max prostudencka
 i wygodna.

Zapraszamy do kontaktu 7 dni w tygodniu od 9.00 do późnych godzin jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Kontakt do nas:

- Aśka – nr telefonu: 511-684-975

- Maciek – nr telefonu: 511-685-196

Mail: askamaciek.pracki@interia.pl

Czekamy na Was!


Opinie o korepetytorze (7)

kropka
04 lutego 2022

Unikajcie askamaciek.pracki@interia.pl, złodzieje, najzwyklejsi oszuści, bezwstydnie wyłudzają od ludzi pieniądze, manipulują, kłamią, obrzydliwi ludzie!!! Niech ich szlag trafi oboje bo zasłużyli na najgorsze. Trafić na nich to ogromne nieszczęście... Przenigdy nie przelewajcie im ŻADNYCH pieniędzy!!! Wszystko stracicie, ceny będą zawyżane kosmicznie a jakość pracy ( o ile w ogóle ją dostaniecie) to śmiech na sali. Jeśli to czytacie wy- "redaktorzy" Aśka i Maciek to wiedzcie że kara was spotka, na pewno, ludzie wam nie odpuszczą. Weźcie się za robotę uczciwą w końcu, mendy!

ona
02 grudnia 2021

Zgadzam się z resztą, to są zwykli oszuści!!! Praca na bardzo niskim poziomie, do poprawy, ktoś mi określił tą pracę po przeczytaniu i znajomości tematu ze to jest DNO!!! Poprawiać już nie chcą, ani oddawać pieniędzy. 3majcie się ludzie z daleka!!!

oli
21 października 2021

ODRADZAM!!! to oszuści!!! nie korzystajcie z ich usług! nie zwracają pieniędzy, teksty które wysyłają są do poprawki. Nie dotrzymują terminów, olewają klienta i jeszcze piszą z pretensją jak im się napisze prawdę. Serio, z tymi ludźmi jest coś nie tak...

NW
11 sierpnia 2021

ODRADZAM!!!! Biegnijcie jak najdalej!!!! Jeżeli masz za dużo pieniędzy i za mało problemów w życiu, to właśnie AśkaMaiek z chęcią pomoże Ci rozstać się z zarobionymi pieniędzmi i zaopatrzyć się w nerwice. Całkowity brak szacunku do klienta, brak odpowiedzialności, nierzetelne wykonanie zlecenia, niedotrzymanie warunków umowy. Niesamowita umiejętność naciągania ludzi oraz wyłudzania od nich pieniędzy i to jedyne na czym się znają z zakresu Finansów. Zawyżone ceny usługi. Ludzie totalnie się nie znają na temacie. Jeżeli zależy Ci na czasie oraz jakości - nie korzystaj z ich usług!

KK
26 czerwca 2021

Nie polecam!!!!
Trafiłam na Państwa na innej stronie. Prosząc o pomoc przy napisaniu pracy, termin był krótki ale Pani obiecała pomóc. Nie dość, że ciągle przeciągała termin, to gdy doszły już do wysyłania pracy, wysłała jeden rozdział po zapłacie napisała że za chwilę wysyła kolejne. Na tej wiadomości kontakt się urwał.
Żałosne zachowanie, najzwyklejsi oszuści.
Jeżeli czegoś nie umiesz lub nie chcesz zrobić to po prostu się za to nie bierz!!!
W 100 % nie polecam korzystać z usług tego duetu.

MVV VVM
12 marca 2021

Nie ma sensu mieć nadziei na uczciwość tego "życiewego i zawodowego duetu". W odpowiedzi na moją negatywną opinię na innej stronie internetowej ci panowie postanowili usunąć swój profil (lub jakoś zmienić nazwę). Piszą, że nie biorą przedpłaty, ale to nieprawda. Co więcej, nie wykonując pracy, nawet nie pomyśleli o zwrocie chociażby połowy opłaty. Jednocześnie od pięciu miesięcy słyszę od nich obiecanki, że wkrótce zwrócą pieniądze, że wkrótce wykonają pracę. Od niedawna zaczęli mnie po prostu ignorować. Wiesz, kto w taki sposób robi? Tak zwykle robią oszuści. Zwracając się do tych, którzy czytają tę opinię, zdecydujcie sami, ale ja radzę posłuchać mojej historii. Pozdrawiam.

Jasia
11 stycznia 2021

Bardzo uczciwi, super fachowcy. Trafiłam w podbramkowej sytuacji, bardzo mi pomogli. Mój materiał był dzięki nim perfekt. Pomogli w nauce do obrony na finansach.