Historia/WoS KOREPETYCJE/MATURY- online cały kraj


792 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Grudziądz (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

KOREPETYCJE Z HISTORII oraz WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE NA WSZYSTKICH POZIOMACH!

Lekcje online

1. Egzamin maturalny . Decydując się na współpracę, otrzymują Państwo gwarancję pełnego przygotowania do NOWEJ MATURY, zgodnie z aktualną podstawą programową i procedurami.

2. Nauka tworzenia wypracowań maturalnych - zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej .

3. Poprawa ocen , wsparcie bieżącej nauki, przygotowanie do sprawdzianów, kartkówek i innych form weryfikacji wiedzy.

4. Przygotowanie do udziału w olimpiadach i konkursach przedmiotowych z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.

Program jest indywidualnie i kompleksowo dostosowany do każdego ucznia.

Przygotowanie uczniów ze szkół podstawowych oraz szkół średnich.

Przygotowanie do EGZAMINÓW 8 klasisty oraz MATURY na poziomie rozszerzonym.

Przygotowanie w sposób, który pozwala dostać się do najlepszych liceów i uczelni.

Korepetycje są prowadzone w pracowitej i sumiennej atmosferze.Przygotowanie wedle schematu klucza odpowiedzi egzaminacyjnych.

Swoim uczniom zapewniam kompleksową naukę oraz wyposażenie w materiały edukacyjne ( podręczniki, repetytoria, mapy, prezentacje multimedialne oraz klucze do zadań maturalnych).

Podczas wieloletniej pracy z uczniami, stworzyłem autorską metodę realizacji materiału maturalnego.Staram się dostosować zajęcia do indywidualnych potrzeb ucznia.

Kontakt:
Telefon: 792 927 264
Strona internetowa: https://maturalneporady.wixsite.com/website

Masz pytania- zapraszam do kontaktu!


Opinie o korepetytorze (9)

Nikola
19 września 2020

Bardzo polecam korepetycje u Pana Sławka! Korzystam z nich już ok. 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Plusami zajęć są : dojazd do ucznia, rozwiązywanie wielu zadań maturalnych, odpytywanie na lekcjach i świetna atmosfera na zajęciach. Minusów brak. Pan Sławek bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia z wosu i historii. Dzięki tym zajęciom nie boję się o wyniki z matury, która już się zbliża. W skrócie mówiąc, najlepsze lekcje historii i wosu, w jakich bierze się udział z przyjemnością!

Asia
17 sierpnia 2020

Pan Sławek już od września pomagał mi systematycznie przygotowywać się do matury z wiedzy o społeczeństwie. Pokazał mi sposoby na przyswajanie sobie jak największej ilości materiału w bardzo praktyczny sposób, między innymi poprzez rozwiązywanie arkuszy maturalnych i wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce. Co więcej, przed maturą udało nam się nie tylko przerobić wszystkie wymagane zagadnienia, ale nawet je powtórzyć i utrwalić. Na lekcjach Pan Sławek dodatkowo zawsze skłaniał mnie do samodzielnego myślenia, starał się pokazać, że to, czego się uczę ma przełożenie na życie codzienne. Bez wątpienia również doskonale orientuje się w programie zagadnień do matury, zna mnóstwo przykładów zadań i to głównie Panu Sławkowi zawdzięczam mój wysoki wyniki z rozszerzonego egzaminu z wiedzy o społeczeństwie, gdzie uzyskałam aż 89%.

Julia
15 lipca 2020

Miałam zajęcia online, dostawałam prezentacje, mnóstwo zadań, które pomogły mi w przygotowaniu do matury. Bardzo bałam się wypracowania, z którego udało mi się uzyskać 10 na 12 - dziękuję!!! A całą maturę napisałam na 86%! Pan Sławomir potrafi świetnie przygotować ucznia do matury, a najważniejsze, że potrafi najtrudniejsze zagadnienia wyjaśnić w tak jasny i przystępny sposób, że stają się łatwe do zrozumienia. Dziękuję i polecam naukę z Panem Sławomirem.

Tomek
07 lipca 2020

Serdecznie polecam współpracę z Panem Sławomirem! Ogromna wiedza, uczciwy, rzetelny, terminowy. Bardzo sprawny kontakt i przede wszystkim w 100% profesjonalny. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Szczerze polecam!!!

Knga
29 czerwca 2020

Serdecznie polecam Pana Sławka jako korepetytora! Zaletami są zdecydowanie możliwość dojazdu od ucznia, duża dyspozycyjność, ogromna ilość materiałów i niezmiernie miła atmosfera panująca na zajęciach. Nie mam wątpliwości, że mój wysoki wynik z matury z WoSu i Historii zawdzięczam przede wszystkim tym korepetycjom. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam każdemu kto przygotowuje się do matury.

Weronika
18 czerwca 2020

Do matury zaczęłam przygotować się od października. Dzięki systematycznej pracy i profesjonalizmowi pana Sławka, przygotowałam się do matury na poziomie dla mnie satysfakcjonującym.

Ola
23 sierpnia 2019

Do matury zaczęłam się przygotowywać dopiero po próbnych maturach, gdy okazało się, że matura z historii wcale nie jest taka prosta jak się wydaje, wtedy ledwo zdałam rozszerzenie (32 %). W ciągu kilku miesięcy pracy z Panem Sławkiem udało się mi znacząco poprawić swoją wiedzę z historii, a przede wszystkim osiągnąć fenomenalny jak dla mnie wynik na maturze (78%). Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim ale to bez wyjątku wszystkim!

Kasia
03 sierpnia 2019

Pan Sławek pomógł mojej córce w poprawieniu ocen z historii. Wcześniej córka miała problemy z przyswojeniem materiału, ale dzięki systematycznym zajęciom udało się zdecydowanie poprawić oceny, a moja córka polubiła historię. Pan Sławek posiada olbrzymią wiedzę, którą potrafi przekazać w prosty, logiczny sposób, a efekty nauki są szybko zauważalne. Gorąco polecam.

Dominika C.
06 lipca 2019

Bardzo dziękuję Panu Sławkowi za to, że pomógł mi przygotować się do matury z historii i z wos-u. To świetny nauczyciel. To dzięki niemu udało mi się tak dobrze zdać maturę. Dziękuję za cierpliwość do mnie i świetne przygotowanie. Bardzo serdecznie polecam tego nauczyciela.