Hiszpański z kreatywnym przytupem!

Joanna Wajs 29 lat
Lic./inż.

794 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wrocław (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Chcesz się nauczyć hiszpańskiego, ale typowe metody wkuwania słówek i zasad gramatycznych Cię nużą? Chciałbys poznawać hiszpański w sposób prawdziwy, kreatywny, ciekawy i być może nietypowy? w takim razie czytaj dalej ;)

¡Hola! Mam na imię Asia, Przez 8 lat mieszkałam na Majorce, gdzie poznałam prawdziwy hiszpański i zakochałam się w tej uroczej hiszpańskiej wyspie. Obecnie mieszkam we Wrocławiu.
Od 10 lat prowadzę korepetycje z języka angielskiego, od 7 lat z języka hiszpańskim, (dla dzieci i dorosłych) stawiając na nowe metody gamifikacji w edukacji i poznawania języka poprzez kreatywne rozwiązania i ciekawe doświadczenia.
Nie każdy uczy się języka tak samo, dlatego naszą znajomość zaczynam od rozeznania się w jaki sposób najprzyjemniej i najłatwiej będziemy razem współpracować. Wszystkie zajęcia są całkowicie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Będziemy się uczyć gramatyki w sposób przyjemny, nowego słownictwa w sposób kreatywny i zdradzę Ci sekrety poliglotów.
Jeśli jesteś z Wrocławia to zaproponuję Ci część zajęć "w terenie" gdzie w ramach lekcji np. nauki o warzywach i owocach pójdziemy na targ czy ucząc się kierunków utrwalimy je grając w city-game. Zarażę Cię miłością do tego melodyjnego języka i kultury Hiszpanii, nauczysz się języka tak, żeby w rzeczywistości móc go swobodnie używać.

Możliwość nauki online czy w parach/grupach.
Uwaga cena lekcji online/stacjonarnie/w parach/ grupach jest inna ;)


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii