matematyka dla zabieganych - korepetycje od zaraz


732 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Legnica (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia

Hej, przyszły Pitagorasie!

Czy jest tak, że:

• masz alergię na słowo “matematyka”;
• martwisz się egzaminem ósmoklasisty albo maturą;
• przynosisz coraz słabsze oceny i nie wiesz już nawet, czego nie umiesz;
• albo chciałbyś umieć więcej, ale twój nauczyciel cię hamuje?

Znajdziemy na to sposób! Moi uczniowie:

• podwyższyli swoje oceny o co najmniej 1 stopień;
• w 100% zdali egzaminy i dostali się do wymarzonych szkół;
• a przede wszystkim – przestali martwić się matmą!

Jakim cudem? To proste:

Po pierwsze: podchodzę do uczniów tak, jak do matematyki: z sercem! :) Nigdy nie zostawiam moich podopiecznych w potrzebie, a do tego potrafię postawić się na ich miejscu, dzięki czemu lekcje są pozbawione szkolnego stresu.

Do tego spokojnie tłumaczę wszystko, czego nie rozumiesz – bez narzekań, że “to już było” albo “przecież to proste”. Za to na pewno będzie proste po naszych lekcjach!

Po drugie: prowadzę lekcje online, by uczeń zaoszczędził czas na dojazdy i czuł się maksymalnie komfortowo. Używam jednak tablicy, na której obaj piszemy, dzięki czemu cały czas bierzesz udział w lekcji, a nie masz wrażenie oglądania filmiku na YouTube :) Robię to, ponieważ zależy mi na TWOICH pomysłach na rozwiązania - koniec z jedynym słusznym sposobem liczenia!

Po trzecie: przerabiam takie zadania z autorskich materiałów, byś na sprawdzian czy egzamin wchodził pewny siebie, a nie załamany wizją kolejnej jedynki. Osiągam to między innymi dzięki tłumaczeniu na przykładach z życia. Z tego, co mówią uczniowie, rodzice i wyniki egzaminów – działa!

Przekonany? Napisz SMS lub zadzwoń, by umówić niezobowiązującą pierwszą lekcję :) Spraw by matematyka przestała być dla Ciebie czarną magią!

Cena w ogłoszeniu dotyczy godziny lekcyjnej dla uczniów szkoły podstawowej. Dla uczniów szkoły średniej jest o 5 złotych wyższa w przypadku poziomu podstawowego lub o 20 złotych wyższa w przypadku poziomu rozszerzonego.

korepetycje - lekcje - online
szkoła podstawowa - egzamin ósmoklasisty - liceum - technikum - matura - matury


PS Mam grono uczniów, których prowadzę aż do egzaminu, więc liczba wolnych miejsc jest ograniczona.


Opinie o korepetytorze (12)

Julita
25 maja 2022

Jestem w 8 klasie i przygotowywałam się do egzaminu ósmoklasisty. Lekcje z Panem Danielem poprawiły moją pewność siebie w rozwiązywaniu zadań i pozwoliły powtórzyć najważniejsze rzeczy. W zrozumiały sposób tłumaczy On materiał, a to wszystko w miłej i przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam.

Agata
19 maja 2022

Zdecydowanie najlepszy korepetytor z jakim miałam doczynienia, miły i zaangażowany ale przede wszystkim posiada dużą wiedzę którą przekazuje w zrozumiały sposób. Po lekcjach z nim znacząco poprawiłam stopnie w szkole. Serdecznie polecam każdemu.

Jolanta Bojdak
08 lipca 2021

Bardzo dobry nauczyciel, wiele przydatnych informacji przekazanych. Bardzo dobry kontakt z uczniem i umiejętność przekazania wiedzy ze zrozumieniem. Lekcje przed egzaminem przyniosły bardzo dobre wyniki z egzaminu. Polecam i serdecznie dziękuję!

Martyna
05 lipca 2021

Jestem uczennicą klasy 8.
Dzięki korepetycją , które odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze, dobrze napisałam egzamin ósmoklasisty i podniosłam się z ocenami.
Polecam

Justyna
03 lipca 2021

Chciałam bardzo podziękować za cały rok współpracy, która była bardzo owocna. To świetny korepetytor, mającym doskonały kontakt z uczniem.Przedmiot, który był jednym z najgorszych dla syna przedmiotów stał się dla niego jednym z ulubionych.Syn wreszcie zrozumiał matematykę!Z oceny miernej egzamin ósmoklasisty zdał na 80% i był to jeden z lepszych wyników w klasie ???? Zaskoczona nauczycielka, która przez zdalną naukę nie dowierzała jego nabytym umiejętnością zażartowała, żeby zgłosił się to przedrukuje mu świadectwo gdyż zasługuje na dużo wyższa ocenę końcową aniżeli mu wystawiła. Z zaufaniem powierzyłam syna i okazało się, że to był strzał w dziesiątkę, syn trafił w dobre ręce.Polecam i raz jeszcze dziękuję ????

Dominik Warmuz
02 lipca 2021

Super korepetytor polecam

Nikolas
02 lipca 2021

Jestem uczniem klasy 8. Daniel bardzo pomógł mi przygotować się do egzaminu. Dzięki niemu napisałem go dobrze. Podczas lekcji zrozumiałem dużo rzeczy których w szkole mi nie wytłumaczono. Mogę go gorąco polecić.

Julia
02 lipca 2021

Jestem uczennicą klasy 8 w tym roku pisałam egzamin ósmoklasisty dzięki korepetycjom uzyskałam dobry wynik, miła atmosfera, nauczyciel pokazuję bardzo łatwe i szybsze sposoby na rozwiązanie zadań dzięki temu nauka staję się przyjemna.Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Szymon
15 czerwca 2021

Gorąco polecam Daniela ! Posiada on ogromną wiedzę w każdej dziedzinie matematyki. Wiedza jest przekazywana przez niego w sposób bardzo klarowny i co najważniejsze Daniel dzieli się wieloma ciekawostkami matematycznymi, dzięki którym nawet najtrudniejsze zadanie staje się o wiele łatwiejsze. Jest bardzo sympatyczną osobą co przekłada się na przyjazną atmosferę podczas lekcji.

Dorota
01 czerwca 2021

Bardzo fajne podejście do ucznia, pan Daniel tłumaczy w przystępny sposób nawet najtrudniejsze zadania z matematyki. Świetnie przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Polecam, sprawdziłam, wartooooo!!!

Oliver
31 maja 2021

Naprawdę super. Nie myślałem że w godzinę tyle ogarnę. Polecam

Stanisław Żebro
21 kwietnia 2020

Pan zna się na tym co robi, skrupulatnie wykonuje swoją pracę oraz bardzo sprawnie przekazuje swoją wiedzę, nawet osobom które mają problemy z matematyką. Osoba godna polecenia!