Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Jestem instruktorem szachowym oraz aktywnym graczem, moja przygoda z szachami zaczęła się już 2010 roku, kiedy to dołączyłem do Krakowskiego Klubu Szachistów. Od tamtej pory pokochałem tę królewską grę. Grałem już w około 200 turniejach, zdobyłem 25 pucharów, oraz mam pierwszą kategorię szachową. Z osiągnięć, grałem w Mistrzostwach Polski Juniorów, wygrałem razem z moją drużyną mistrzostwa Krakowa oraz mistrzostwa Małopolski. Z ostatnich osiągnięć zdobyłem trzecie oraz pierwsze miejsce w turnieju szachowym we Włoszech. Dokładnie w 2018 roku w Listopadzie zrobiłem wynik 5/5 i wygrałem międzynarodowy turniej szachowy właśnie we Włoszech.

Potrafię nauczyć tej gry od podstaw, pierwszych ruchów, jak zaczynać partie a czego unikać. Wspólnie nauczymy się otwarć bez których gra w szachy jest niemożliwa. Przekażę Ci moją wiedzę, którą zdobywałem przez 10 lat mojego życia. Nadal uczę się nowych i przydatnych rzeczy, którymi potem dzielę się z uczniami.

Mówiąc krótko... serdecznie zapraszam na lekcje szachów.