Udzielę korepetycji z języka czeskiego

Sandra Okulus 34 lata
Mgr/mgr inż.

516 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Bielany)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

hej:)

Mam na imię Sandra i jestem zakochana w języku czeskim! Ukończyłam Bohemistykę w Instytucie Slawistyki Zachodniej i Południowej w Warszawie i uzyskałam tytuł magistra.
Udzielę korepetycji z języka czeskiego od podstaw (poziomy A0, A1, A2) lub na poziomie średnio-zaawansowanym (B1, B2). W dzieciństwie dwa lata mieszkałam w Czechach - w Pradze, tam zaczęłam swoją przygodę z czeskim i już wtedy, jako dziecko, pokochałam ten język i kulturę Czech. Mam stały kontakt z językiem czeskim - w kontaktach towarzyskich, posługuję się nim także na co dzień w pracy, udzielam od wielu lat korepetycji z języka czeskiego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z językiem czeskim w firmach międzynarodowych, pracę z językiem czeskim rozpoczęłam już na pierwszym roku studiów. Stanowisko wymagające najwięcej umiejętności, które zajmowałam najdłużej to Project Coordinator - Europa Centralna – Polska, Czechy, Słowacja w szwedzkiej firmie. Ponadto odbywałam praktyki w Pradze. Zajmuję się również tłumaczeniami.
Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną, zaangażowaną. Lekcje nauki czeskiego będą przebiegały w miłej, przyjaznej i wesołej atmosferze. Uważam, że atmosfera, która panuje na lekcji ma ogromny wpływ na uczenie się nowych rzeczy. Uwielbiam przekazywać wiedzę innym osobom, zwłaszcza uczyć języka czeskiego, do którego mam wielki sentyment i pokochałam go już jako mała dziewczynka :) Mogę pomóc również w odrabianiu prac domowych, pisaniu prac.
Zajęcia mogą odbywać się w moim mieszkaniu lub w innym miejscu w Warszawie, jest to kwestia do uzgodnienia - cena to 60 zł za 1 h. W obecnym czasie zapraszam na zajęcia na Skype :)
Materiały do nauki zostaną przygotowane przeze mnie.
Zapraszam :) Do zobaczenia!


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii