ZASKAKUJĄCA PRAWDA O ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ


661 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Łódź (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia

Przed Tobą wybór szkoły? Kierunku studiów? Jaki zawód wybrać na progu dorosłego życia? Jakie podjąć decyzje, aby nie zmarnować swojej przyszłości?  Wybrany zawód można oczywiście zmienić, ale w praktyce niewiele osób decyduje się radykalne zmiany w swoim życiu. Jestem doświadczonym psychologiem doradztwa zawodowego i biznesu.
Pomogę Ci dokonać wyboru właściwej ścieżki zawodowej, wytyczyć cele zawodowe oraz opracować konkretne dokumenty aplikacyjne takie jak: CV i list motywacyjny . Dzięki mnie poznasz swoje mocne strony oraz odkryjesz drzemiący w sobie potencjał, który będziesz mógł skutecznie wykorzystać na każdej rozmowie kwalifikacyjnej. Wystarczy, że do mnie napiszesz lub zadzwonisz pod numer: 661 - 775 -  888.
Nie zwlekaj! Zrób to jeszcze dziś a ja przeprowadzę Cię przez wszystkie etapy rozmów kwalifikacyjnych oraz zapoznam z najczęściej zadawanymi pytaniami podczas rekrutacji. Chcesz się przekonać?

Zapraszam na indywidualne spotkanie do Niepublicznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Pabianicach przy ul. Bukowej 10 G i Żytniej 13/15..
Możliwość pracy przez facebook i Messenger oraz inne formy online.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii