MATEMATYKA ONLINE przez KOMUNIKATORtel.737-476-476


737 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia, test ósmoklasisty, matura podstawowa i rozsz

Korepetycje ONLINE z matematyki

Jesteś uczniem lub studentem i potrzebujesz pomocy z matematyką? Uzyskaj ją bez wychodzenia z domu. Zapisz się na korepetycje online, by opanować świat liczb i równań! Czekają na Ciebie doświadczeni nauczyciele, którzy skutecznie przygotują Cię na wszystkie matematyczne wyzwania!

Dla kogo są korepetycje online z matematyki?

Dla każdego, kto potrzebuje pomocy z matematyką – na dowolnym poziomie zaawansowania.

Zajęcia prowadzimy dla:

·         uczniów szkół podstawowych, liceów, techników i szkół zawodowych

To efektywna pomoc w radzeniu sobie z bieżącymi tematami lekcji, jak również przy zaległościach. Korepetytor przygotuje Cię na zbliżający się test i pomoże krok po kroku wzmacniać umiejętności matematyczne.

·         studentów analizy matematycznej

Korepetycje pozwolą przygotować się do zbliżających się kolokwiów i egzaminów oraz opanować podstawy analizy matematycznej oraz jej niuanse.

·         uczniów przygotowujących się do podstawowej i rozszerzonej matury z matematyki

Praca z arkuszami egzaminacyjnymi pozwala wypracować efektywne strategie, dzięki którym lepiej poradzisz sobie na ważnym teście.

·         ósmoklasistów – w ramach przygotowań do egzaminu po szkole podstawowej

Zajęcia z doświadczonym korepetytorem pomogą Ci oswoić się z formą egzaminu i przećwiczyć wszystkie zadania – zwłaszcza te rodzaje, które sprawiają Ci najwięcej trudności.

 

Dlaczego warto się zapisać na lekcje matematyki online?

·         Zajęcia z doświadczonym korepetytorem bez wychodzenia z domu

Zapomnij o dojeżdżaniu na zajęcia. Wystarczy, że masz komputer i internet, aby połączyć się z nauczycielem, który poprowadzi zajęcia dokładnie tak jak offline, a nawet efektywniej. Możesz z nich skorzystać, gdziekolwiek jesteś!

·         Multimedialne zajęcia

Korepetycje online odbywają się m.in. na Skype, z wykorzystaniem opcji dzielenia ekranu (nauczyciel może w ten sposób prowadzić prezentacje czy „pisać na tablicy”) oraz atrakcyjnych multimediów.

·         Moc materiałów dodatkowych

Otrzymasz bogatą gamę ćwiczeń, dostosowanych do Twojego poziomu zaawansowania oraz specyfiki zagadnień matematycznych, które omawiasz na zajęciach online. Dzięki temu zamienisz teorię na praktykę, i to pod kierunkiem nauczyciela.

·         Stały kontakt z nauczycielem

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, zawsze możesz napisać do swojego korepetytora!

·         Lekcje dostosowane do potrzeb ucznia

Kameralne warunki nauki sprawiają, że korepetytor koncentruje się na potrzebach edukacyjnych podopiecznego i pomaga mu krok po kroku, efektywnie przezwyciężyć problemy.

·         Elastyczne godziny nauki

Bez trudu dopasujesz godzinę korepetycji do własnego terminarza – ucz się o porze, która najlepiej wpisuje się w Twój plan dnia.

 

Opanuj matematykę pod okiem nauczycieli, którzy wiedzą, jak uczyć skutecznie, z pasją i w obrazowy sposób. Dzięki temu będzie Ci łatwiej zrozumieć nawet najbardziej zawiłe zagadnienia i osiągniesz swoje cele – poprawisz wyniki i zdasz zbliżające się egzaminy w dobrym wynikiem.

Już teraz zapisz się na zajęcia i zadzwoń pod numer: 737-476 -476 aby ustalić szczegóły zajęć.


Opinie o korepetytorze (1)

Dorota Koblańska
05 października 2023

Pan przyjął zlecenie na dawanie lekcji angielskiego, a następnego dnia stwierdził, że się rozmyślił i chciałby większą stawkę. Pożegnaliśmy się szybko.