ANGIELSKI ONLINE przez KOMUNIKATOR tel.737-476-476


737 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia, test ósmoklasisty, matura podstawowa i rozsz

Korepetycje ONLINE z angielskiego

Przygotowujesz się do matury, egzaminu na certyfikat albo do testu ósmoklasisty z angielskiego? A może po prostu chcesz lepiej mówić w języku Szekspira i skuteczniej radzić sobie ze szkolnymi oraz zawodowymi wyzwaniami? Skorzystaj z korepetycji online, aby krok po kroku wzmocnić swoje kompetencje i przełamać bariery komunikacyjne!

Kto może skorzystać z angielskiego online?

Lekcje angielskiego online są skierowane dla każdego, kto potrzebuje pomocy w nauce tego języka – bez względu na wiek czy poziom zaawansowania. Z korepetycji najczęściej korzystają:

·         uczniowie szkół podstawowych oraz średnich

Zajęcia z doświadczonym korepetytorem z pasją to szansa na opanowanie najtrudniejszych tematów – np. czasów, zdań warunkowych czy rodzajników – a także przećwiczenie typowych sytuacji komunikacyjnych w nawiązaniu do materiału realizowanego w trakcie zajęć szkolnych.

·         ósmoklasiści przygotowujący się do egzaminu

Dobrze znany egzamin po ósmej klasie to przepustka do nauki w wymarzonej szkole średniej. Nauczyciel na korepetycjach online pomoże oswoić się z typowymi zadaniami egzaminacyjnymi – zarówno zamkniętymi, jak i otwartymi – oraz pomoże wypracować skuteczne strategie egzaminacyjne.

·         maturzyści

Podczas zajęć on-line osoby przygotowujące się do podstawowej oraz zaawansowanej matury z angielskiego mogą przećwiczyć zadania egzaminacyjne zarówno z pisemnej, jak i ustnej części egzaminu, aby w efekcie uzyskać lepszy wynik.

·         osoby przygotowujące się do egzaminów certyfikujących

Bez względu na to, czy przed Toba egzamin B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency, czy testy TOEFL lub IELTS albo inne, lekcje online będą szansą na doszlifowanie niezbędnych umiejętności i kompetencji pod kątem specyfiki wybranego testu.

Ale to nie koniec! Odpowiednie zajęcia dla siebie znajdą osoby na każdym poziomie zaawansowania, bez względu na cel planowanej nauki.

 

Dlaczego warto zapisać się na lekcje angielskiego online?

·         Uczysz się z najlepszymi korepetytorami

Nasze korepetycje online z angielskiego prowadzą doświadczeni nauczyciele z pasją. Zapalą Cię do poznawania języka Szekspira i sprawią, że nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się łatwe. Teraz nie musisz pokonywać wielu kilometrów, aby się z nimi spotkać. Wystarczy komputer i połączenie z Internetem!

·         Dopasowujesz lekcje do swoich potrzeb

Bez trudu dopasujesz godzinę korepetycji oraz ich zakres tematyczny do tego, czego oczekujesz. Dzięki temu uzyskasz maksymalnie efektywną pomoc w przyswajaniu angielskiego.

·         Korzystasz z mocy materiałów multimedialnych

Lekcje odbywają się głównie na platformie Skype, a nauczyciele udostępniają szeroką gamę materiałów, które obrazują materiał lekcji oraz pozwalają ćwiczyć w praktyczny, przystępny sposób.

·         Cieszysz się atrakcyjną formą zajęć

Lekcje są urozmaicone i wciągające, dzięki czemu każda kolejna staje się prawdziwą przyjemnością.

A przede wszystkim… widzisz postępy w nauce!

Już teraz zapisz się na wybrane zajęcia i zadzwoń pod numer: 737-476 -476 aby ustalić szczegóły zajęć.


Opinie o korepetytorze (1)

Dorota Koblańska
05 października 2023

Pan przyjął zlecenie na dawanie lekcji angielskiego, a następnego dnia stwierdził, że się rozmyślił i chciałby większą stawkę. Pożegnaliśmy się szybko.