JĘZYK WŁOSKI -wszystkie poziomy,dzieci,dorośli

Ola 26 lat
Lic./inż.

694 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Katowice (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, język medyczny, biznesowy, prawniczy

Ciao!!
Udzielę koreptycji z języka włoskiego na każdym poziomie. Ukończyłam italianistykę 2 lata temu. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych. Obecnie jestem lektorem w szkołach językowych na terenie całego Śląska.
Spędziłam 3 lata mieszkając w Bolognii i ucząc się żywego języka. Jestem prawdziwą pasjonatką kultury tego kraju jak i języka, który nieustannie się rozwija. 
Podczas moich zajęć stawiam przede wszystkim na konwersacje, przekazuję wiele ciekawostek i interesujących wyrażeń obecnych w języku mówionym,których nie nauczysz się z żadnej książki. Często też oglądamy filmiki przedstawiające sytuacje z życia codziennego i nie tylko.
Moje lekcje zawsze są aktualne- rozmawiamy o obecnej sytuacji czy wydarzeniach, które mają miejsce we Włoszech dzięki czemu będziesz miał okazję poznać nie tylko język ale także ten piękny kraj.
Moją pasją jest język medyczny (obecnie studiuję drugi kierunek- Stomatologię) natomiast w razie potrzeby przeprowadzę także zajęcia z języka biznesowego lub prawniczego :)
Non vedo l’ora di vederti!!
Saluti,
Ola


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii