NIE PRZEGAP! KONKRETNIE, SKUTECZNIE! 668 049 408


668 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Kędzierzyn-Koźle (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Całki to Twoje utrapienie? A może przerażają Cię macierze i wektory własne? Nie szkodzi!

Każdego da się nauczyć matematyki, nawet tych najbardziej opornych.

Matematyka zawsze była dla Ciebie czarną magią? Nic straconego, wszystko da się nadrobić!

Zajęcia odbywają się ONLINE lub STACJONARNIE.

Spotkania odbywają się w Kędzierzynie-Koźlu (śródmieście) lub w Chorzowie (Chorzów Batory).

Cennik:

Cena za zajęcia ze studentami dobierana jest indywidualnie (80-150 zł), zależnie od poziomu zaawansowania przedmiotu (przykładowo zajęcia z pochodnych lub mnożenia macierzy będą tańsze niż całki krzywoliniowe lub obliczanie wektorów własnych).

Jestem dostępny niemalże przez cały tydzień od 8:00 do późnych godzin wieczornych. Na pewno znajdziemy dogodny termin!

Pomimo młodego wieku jestem korepetytorem od 5 lat. Mam dużo cierpliwości oraz umiejętność przekazywania wiedzy dzięki studiom matematycznym oraz wieloletniej praktyce. Z uczniem ustalamy sobie cel i termin w jakim chcemy go osiągnąć. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i stosuję różne metody nauki w zależności od potrzeb. Na poziomie studiów specjalizuję się w algebrze liniowej, analizie matematycznej oraz równaniach różniczkowych.

W przypadku pytań proszę dzwonić: 668 049 408 . Zadzwoń, napisz, przetestuj mnie i zobaczysz, że matematyka nie jest taka straszna.

W skrócie:

  • 5 lat doświadczenia;
  • możliwość nauki zarówno rano, jak i późnym popołudniem;
  • wyższe wykształcenie, również matematyczne;
  • sympatyczna atmosfera na zajęciach;
  • matematyka to moja pasja, nie nauczam z przymusu. Robię to co lubię!

Opinie o korepetytorze (7)

Adrian
22 stycznia 2021

Dobrze i szybko tłumaczy, luźne podejście do tematu. Polecam.

Jakub
07 grudnia 2020

Super nauczyciel, lekcje prowadzone na luzie i ciekawie, czas na zajęciach mija bardzo szybko. Materiał wykładany schludnie i rzeczowo. Dodatkowy atut to możliwość zwrócenia się z problemem poza wyznaczonymi godzinami zajęć i zawsze otrzyma się pomoc. Polecam.

Marcin
30 października 2020

Serdecznie polecam!!!
Kuba świetnie tłumaczy materiał - pokazuje skąd biorą się wzory i reguł żeby nie brać matematyki "na wiarę" Dużo łatwiej się wtedy przyswaja materiał. Świetnie przygotowany do zajęć.

Paulina
19 października 2020

Z Panem Jakubem współpracuję już od roku. Pan Jakub rzetelnie tłumaczy i wyjaśnia materiał, nad którym pracujemy. Ma ogrooomną wiedzę z matematyki, bardzo rzadko zdarza go się czymś zaskoczyć. W tym roku przeszliśmy na formę zdalną, z czego jestem bardzo zadowolona. Poziom zajęć jest taki sam, a komfort siedzenia we własnym pokoju i brak dojazdu to rewelacja. Pana Jakuba polecam każdemu, moim zdaniem prawdziwa osoba z darem do nauczania!

Patrycja
01 października 2020

Świetne przygotowanie do egzaminu z Analizy 2. Spotkanie na żywo dużo lepsze niż internetowe kursy. Na każde pytanie uzyskałam odpowiedź i solidne wytłumaczenie.

Grzesiek
06 sierpnia 2020

Grupowe przygotowanie do kolokwium wyszło super. Świetne uzupełnienie materiału z uczelni, który w tym roku strasznie kuleje.

Franek
13 lutego 2020

Świetne zajęcia. Wszystko wyłożone od początku do końca, człowiek wychodzi ze świadomością, że faktycznie coś zrozumiał. Po kilku zajęciach egzaminy w sesji poszły bez problemu :-)