Przygotowanie aktorskie teatralne i filmowe.

Kamila Jarosińska 35 lat
Mgr/mgr inż.

505 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (centrum)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, dorośli

Jestem absolwentką wydziału aktorskiego łódzkiej szkoły filmowej, wydziału aktorskiego Izraelskiej Szkoły Dramatycznej „HaDerech” i rocznego kursu mistrzowskiego „Aktorstwo przed Kamerą” prowadzonego przez Ruth Dytchess.

Od ponad 10-ciu lat prowadzę warsztaty z zakresu dramy i improwizacji dla wszystkich grup wiekowych, trenuję studentów szkół artystycznych oraz przygotowuję kandydatów do szkół aktorskich w Polsce i za granicą. Uczę również technik aktorstwa filmowego i prowadzę konsultacje przygotowujące do castingów do filmów, reklam i seriali.

Zapraszam na:

- indywidualne warsztaty przygotowujące do egzaminów wstępnych na uczelnie artystyczne w Polsce i za granicą

(pomoc w doborze repertuaru, świadomość mocnych stron, zwiększenie elastyczności w interpretacji, techniki budowania postaci i pracy nad rolą, techniki improwizacji, budowanie scen i etiud, mowa ciała)

- grupowe przygotowanie do egzaminów na uczelnie artystyczne

(Praca w małych, maksymalnie czteroosobowych grupach w systemie 2- lub więcej-godzinnym. Podczas warsztatów, uczestnicy mogą obserwować siebie nawzajem podczas pracy nad interpretacją tekstu a także wspólnie uczyć się technik budowania etiud aktorskich i improwizacji)

- indywidualne warsztaty przygotowujące do egzaminów eksternistycznych dla aktorów dramatu ZASP

- grupowe zajęcia aktorskie dla młodzieży i dorosłych na każdym etapie zaawansowania

(kameralne zajęcia grupowe dla osób pragnących rozwinąć swoją kreatywność, rozwinąć zdolności aktorskie i  wzmocnić umiejętności interpersonalne. Zajęcia odbywają się w systemie 1-,2- lub więcej godzinnych, w zależności od upodobań grupy. Na zajęciach pracujemy rozwinięciem elastyczności w interpretacji wybranych tekstów (także prezentacji), kreatywnością, zwiększeniem pewności siebie, rozpoznaniem swojego temperamentu i wrażliwości. Zajęcia projektuję indywidualnie zarówno dla młodzieży licealnej jak i dla dorosłych w każdym wieku.)


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii