Angielski z Brytyjczykiem / Egzaminator Cambridge

David Moritz 35 lat
Mgr/mgr inż. - doktorant

798 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
140 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

BRYTYJCZYK W POLSCE / EGZAMINATOR CAMBRIDGE

Cześć,
jestem osobą dwujęzyczną ( urodzony, wychowany i wykształcony w UK , aktualnie mieszkający w Polsce).

Jestem oficjalnym, dyplomowanym przedstawicielem prestiżowego University of Cambridge - The Faculty of English

Oferuję Tobie naukę języka angielskiego od podstaw po najbardziej zaawansowane poziomy. Program nauczania dostosowuję indywidualnie do każdego ucznia - jednak za każdym razem kładąc nacisk na konwersacje. Odsuwam na bok "szkolne metody" nauki, jednocześnie dynamicznie pracując nad wybranymi elementami Twojego języka. Moim zadaniem i celem, oprócz samego przekazania wiedzy, jest zmotywowanie Cię, pokazanie piękna i zalet płynnego posługiwania się językiem.

W moim życiu uczyłem się już 2 języków obcych - za każdym razem z Native Speakerem i wiem, jaką różnicę robi nauka z osobą, która myśli i rozumie danym językiem, która jest na bieżąco z ewolucją tego języka.

Doświadczenie w postaci kilku tysięcy uczniów na przestrzeni ostatnich 15 lat sprawia, że posiadam bardzo dobre rozeznanie w problemach językowych szczególnie moich polskich uczniów. Domyślam się, że polscy nauczyciele nie przekazali Tobie tego jak poprawnie i płynnie posługiwać się okresami warunkowymi, że wciąż masz problemy z idiomami i ich użyciem, że język którego uczono Cię w szkole jest językiem archaicznym - bez obaw, właśnie między innymi te aspekty naprawimy.

W zależności od Twoich potrzeb i celu nauki moje zajęcia opieram na:

  • prowadzeniu ich w całości w języku angielskim (lub mieszanym przy niższych poziomach językowych)
  • ciągłym monitorowaniu Twoich postępów , osiągnięć oraz korekt
  • odpowiednio dobranych pracach domowych
  • kontakcie i pomocą, oczywiście w języku angielskim
  • sumiennej motywacji.

Chcesz się nauczyć prawdziwego języka angielskiego wprost z brytyjskiej rzeczywistości ? Zapraszam do rozmowy :)
Tematy do rozmów/konwersacji dobieram pod kątem Twoich wymagań/zainteresowań.

Jako certyfikowany egzaminator na brytyjskich egzaminach językowych (Cambridge English Examiner and Teacher) z wieloletnim doświadczeniem chętnie przygotuję Cię do każdego z nich ( PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI  etc.). Bazując na moim wieloletnim doświadczeniu z przyjemnością przygotuję Cię do egzaminów maturalnych oraz zawodowych .

Polecam również zajęcia mieszane , tj. łączenie przygotowania do egzaminów z naciskiem na rozwój umiejętności werbalnych, small talk.

Jako osoba z bogatym doświadczeniem w biznesie (przedsiębiorca) przygotuję Cię do rozmów kwalifikacyjnych o pracę oraz publicznych wystąpień .

Współpracowałem z największymi, międzynarodowymi korporacjami m.in:
- Google,
- ING Bank,
- Amazon,
- Coca Cola,
- Raben, 
- Deloitte.

Prowadzę szkolenia dla firm  oraz kursy doszkalające dla nauczycieli angielskiego .

Regularne zajęcia stacjonarne są możliwe na terenie Katowic, Sosnowca, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Jaworzna.
Po wcześniejszym uzgodnieniu spotkanie stacjonarne możliwe jest również na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia.

Z całą resztą świata - oferuję zajęcia online (Skype) :)

Możliwość wystawienia faktur.

W przypadku pytań, w celu umówienia się na lekcje - proszę pisać lub dzwonić.

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne - zapoznaję się wtedy z Twoim poziomem języka oraz proponuję metody nauczania dostosowane do Twoich potrzeb.

Tel. 798641646 ,
Skype: david.brit89

Pozdrawiam,
David Moritz.


Opinie o korepetytorze (4)

Marysia P
19 kwietnia 2024

Współpracuję z Davidem już od ponad roku i żałuję tylko jednego - że nie trafiłam do niego wcześniej.
Native speaker z bogatym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem. Jako przedsiębiorca świetnie wchodzi w tematy business english, na czym bardzo mi zależało.
I ten akcent - po latach kaleczenia wymowy przy współpracy z polskimi nauczycielami nareszcie mogłam popracować nad tym elementem.
Polecam z całego serca!

Ola
14 kwietnia 2024

Miałam angielski z Davidem dwa lata może dłużej. Polecam go z całego serca! :) Był pierwszą osobą, którą skontaktowałam na e-korepetycje i to był strzał w dziesiątkę. Kiedy zaczynaliśmy lekcje było słabo, potrzebowałam płynnie mówić po angielsku ze względów zawodowych ale też i dla samej siebie. Na początku wstydziłam się tego, że nie jestem w stanie dobrze mówić, ale David zawsze dbał o komfort lekcji. Ma ogromną wiedzę, można z nim porozmawiać na wiele tematów, jest niezwykle pomocny. Kiedy potrzebowałam zintensyfikować lekcje, zgodził się, kiedy potrzebowałam dodatkowych lekcji przed ważnym spotkaniem, czy rozmową o pracę też nie było problemu, lekcje bardziej na luzie – proszę bardzo :) Jak chciałam dodatkowe książki, żeby poćwiczyć rzeczy, które mi słabo szły, zawsze coś miał w zanadrzu. Sprawił, że naprawdę chciało mi się uczyć angielskiego bez wymówek i efekty przyszły. Efekty, które bardzo dużo zmieniły w moim życiu prywatnym jak i zawodowym! Lekcje zakończyły się ze względu na zmiany, które mnie na tamten moment bardzo absorbowały i lekcje się rozpłynęły(ale tylko dlatego, ze w domu mogłam mówić codziennie po angielsku). Kiedy ktoś mnie pyta jak się nauczyłam płynnie mówić po angielsku, zawsze opowiadam historie z Davidem. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam poznać Davida i za nasze lekcje! Dziękuję bardzo!

Joanna M
11 kwietnia 2024

Jako studentka filologii angielskiej z doświadczeniem z wieloma wykładowcami/lektorami języka angielskiego miałam określone oczekiwania wobec mojego native speakera. David nie tylko je spełnij, ale również w wielu aspektach je przekroczył. Cudowny akcent, bardzo profesjonalne podejście, duża doza humoru i uśmiechu, doświadczenie. Aktywność Davida podczas zajęć jest warta podkreślenia, nie pozwala się nudzić. Bardzo spodobało mi się jego podejście 'na egzaminie powiesz 'tak', ale już na ulicy 'tak'', czym często zaskakiwałam później wykładowców na moim uniwersytecie. Szczerze polecam i życzę sobie spotykać więcej takich nauczycieli w moim życiu.

Monika Środa
29 grudnia 2019

Przepiękny akcent, profesjonalne podejście i zarażający uśmiech :-) Dziękuję i polecam!