04.2024 video online logicznie iPad 21 lat rabaty


607 Wyświetl numer
26669681

Wyślij wiadomość:

Cena
150 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Studia


❓ Kontakt❓   zadania-projekty @ wp pl    ⚠️607 837 987⚠️

⭐⭐⭐Sprawdź najbliższe wolne terminy - wejdź na kalendarz Google i skontaktuj się ze mną!

https://www.zadania-projekty.pl - [wystarczy skopiować powyższy link do przeglądarki] - w środkowej części strony znajduje się Kalendarz Google.

 

Oferta online aktualna - w kwietniu 2024! - podczas przygotowania do egzaminów poprawkowych i warunkowych jak i w letnim semestrze roku akademickim 2023/2024!

 

⭐⭐Od teraz na zawsze w ramach zajęć korzystam z nowoczesnego narzędzia - iPad Pro ! Jest tak wyjątkowy, bo mamy możliwość pisania wieloma kolorami, rysowania wykresów w ułamku sekund jak na kartce papieru, zaznaczania istotnych obszarów mazakiem, korzystania z lasera oraz wklejania treści zadań bezpośrednio z zrobionych zdjęć! Po zajęciach wysyłam gotowy do wydruku plik PDF z bardzo czytelną treścią. Cała lekcja jest nagrywana, abyście mogli powracać do materiału w dowolnym momencie.⭐⭐

 

⭐ Mam 21 lat doświadczenia. Rozwiązuje zadania na zamówienie. Wyślij zadania, a ja je rozwiążę! Wyjaśniam zadania do zrozumienia. Bez dodatkowych opłat za wyjaśnienia zamówionych zadań.

Udzielam korepetycji i współpracy online - m.in. poprzez Skype, Zoom, Teams, Meet czy Discord! ✨

Koszt nauki / zajęć to 150 zł/60 minut . Możliwe są zajęcia grupowe .
W ramach nauki online zajęcia dla grupy są dla mnie tak samo wymagające/zajmujące, jak w przypadku jednej osoby. Różnica to kwestia utworzenia videokonferencji w komunikatorze na określony termin (dzień i godzina), do której podłącza się kilka osób. A więc koszt nauki jest niezależny od liczby osób , co pozwala na podzielenie go między uczestników rozmowy.

Możliwość obniżenia ceny zajęć . Dzięki lekcji w grupie - koszt zajęć to nadal 150 zł , co już przy 2 osobach obniża koszt lekcji do 75 zł! Wystarczy namówić znajomych na videokonferencję! Na koniec każda osoba otrzymuje film z zajęć , który może pomóc w utrwaleniu wiadomości z zajęć.


Inaczej : Cena 150 zł dotyczy 60 minut zajęć online, w których mogą uczestniczyć nawet 3-4 osoby. 1 osoba dokonuje przelewu w wysokości 150 zł, a reszta grupy się z nią rozlicza wg własnych ustaleń. :)

Inna pomoc jest indywidualnie wyceniana po zapoznaniu się z problemem. Nie piszę prac opisowych/licencjackich/magisterskich. Rezygnuję też z góry z ofert pomocy na egzaminach na żywo. :)

⌛ W przypadku płatności czek blikiem udzielę 10 zł rabatu!

Odpisuję na maile na bieżąco - każdego dnia i jeśli tylko jestem przy komputerze lub z telefonu.

 

⭐Od tego roku jako certyfikowany hipnoterapeuta wprowadzam do oferty sesje hipnoterapii celem redukcji stresu / emocji czy poprawy koncetracji / pamięci. Możliwości są znacznie szersze takich spotkań online, ale to opowiedzieć /opisać mogę zainteresowanym lub zaintrygowanym osobom. Hipnoza dla edukacji. Bezpiecznie i w cenie korepetycji. ⭐

 

♾️ Przykładowe zagadnienia , które mogę pomóc wyjaśnić:

Teoria konsumenta - preferencje, relacje koszyków, - charakterystyki funkcji użyteczności (liniowej, addytywnej, Cobba-Douglasa), - zadanie maksymalizacji użyteczności konsumpcji, - funkcja popytu, funkcja pośrednia popytu, - rodzaje dóbr, zależności i własności elastyczności.

  1. Teoria równowagi rynkowej - charakterystyki funkcji popytu (liniowej, addytywnej, Cobba-Douglasa), - charakterystyki funkcji produkcji / podaży (liniowej, Cobba-Douglasa, CES), - funkcja kosztów, - krótkookresowa strategia przedsiębiorstwa, - długookresowa strategia przedsiębiorstwa, - punkt równowagi rynkowej, równowaga walrasowska, - pudełko Edgewortha.
  2. Teoria producenta - zadanie wyznaczania funkcji produkcji, - zadanie maksymalizacji zysku przedsiębiorstwa, - zadanie maksymalizacji dochodu przedsiębiorstwa, - funkcja produkcji, funkcja popytu na czynniki wytwórcze, funkcja podaży, - optymalizacja funkcji wielu zmiennych wraz z ograniczeniami - twierdzenie Kuhna-Tuckera, mnożniki Lagrange’a,
  3. Inne niewymienione - m.in. model Arrowa-Hurwicza.
  4. pozostałe - niewymienione!


Ja w liczbach:

Pracuję samodzielnie - 1 osoba. Prowadzę od 2011 r. kanał "Plus Projekt" na YouTube'ie z filmami dot. rozwiązywania zadań (ponad 690 filmów obecnie), gdzie zasubskrybowało go ponad 7100 osób. Oprócz przeszło 85 opinii w tym serwisie posiadam ponad 220 opinii świadczących o moim poziomie usług na alternatywnym serwisie ogłoszeniowym.  

Napisz: zadania-projekty@wp.pl. Dodaj załączniki.

W 2007 r. ukończyłam (dzienne) studia magisterskie na kierunku Ekonomia. Udzielam korepetycji. To mój jedyny zawód.

Mam firmę. Wystawiam rachunek prosty na życzenie - koszt zajęć można wrzucić w koszty działalności gospodarczej. Nikogo nie zatrudniam, więc zadania wykonuję samodzielnie.

Za rozwiązanie zadań na zamówienie biorę 150 zł/h.
Wycena na mail. Nie zmieniam jej podczas realizacji. Płatność przelewem bankowym na krótko przed oddanie rozwiązań. Wystarcza już potwierdzenie bankowe nadania wpłaty.

Rozwiązuje konkretne zadania z większości przedmiotów ekonomicznych (statystyka, ekonometria, matematyka i inne!).

zadania-projekty@wp.pl

Zasady rozwiązywania zadań zamieściłam na www.zadania-projekty.pl - polecam!

Rozwiązuje w krótkim terminie, profesjonalnie.
Wystarczy załączyć zadania w mailu. Ja je wycenię. Należy podać termin dla mnie, na kiedy miałabym opracować materiały do nauki. Na pewno odpiszę. Co ważne - nie zostawiam maili bez odpowiedzi.

Posiadam wiele przykładów, które załączam za darmo. Posiadam praktykę i doświadczenie 20 lat współpracy ze studentami.

Chcesz zobaczyć przykład rozwiązań moich zadań?
Swoje materiały umieszczam na swoim Chomiku, gdzie można pobrać pliki. Chomik: przedmioty_ekonomiczne. Znajdź i pobierz przykładowe zadania.


Chcesz wiedzieć, czy mogą pomóc w konkretnym zagadnieniu? Wyszukaj moją stronę internetową (zadania-projekty.pl), a tam przedmiot i zagadnienie. Zaś prościej jest się ze mną skontaktować mailowo - załączając do wiadomości załączniki z zadaniami. Jeśli będą mogła pomóc, to jasno napiszę. W przeciwnym przypadku - też odpisuję.

Nie jestem oszustem, ani anonimową osobą/korepetytorem w sieci. Nie znikam po przesłaniu umówionej wpłaty, ani wysłaniu opracowania. U mnie po oddaniu zadań można zadawać pytania do skutku, czy zrozumienia zagadnienia.

 

Wykształcenie:

- studia magisterskie (dzienne 5-letnie) na kierunku Teoria ekonomii na WNE UMK w Toruniu (2002-2007),

- studia podyplomowe (roczne) Data Science w biznesie na WNE UMK w Toruniu (2019/2020),

- studia podyplomowe (roczne - online) Analiza Danych na WSB – NLU w Nowym Sączu (2021/2022),

Szkolenia:

10.01.2021 i 16.01.2021: SWPS Uniwersytet Humanistyczno-społeczny we Wrocławiu: Analiza statystyczna w nauce i biznesie: program JASP,

13.09.2021 – 29.11.2021: Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego: ABC statystyki i metodologii badań naukowych z wykorzystaniem oprogramowania statystycznego PSPP: program PSPP,

16.09.2021 – 09.12.2021: Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego: Skuteczne pozyskiwanie, analiza i techniki oceny wiarygodności informacji: data science,

18.09.2021 – 17.10.2021: Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego: Analiza sprawozdań finansowych: analiza finansowa,

18.09.2021 – 27.11.2021: Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego: Tajniki Internetu – warsztaty eksploracji cyfrowych zasobów: data science,

26.11.2021 – 19.12.2021: Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego: Modelowanie finansowe przy użyciu MS Excel: analiza finansowa

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Rozliczenie z wysłania zadań - Załączam je na korespondencyjny mail Klienta w ustalonym terminie.

Gwarancja otrzymania zadań - Jestem osobą poważną, która umieszcza swoją ofertę w Internecie. Nie mam potrzeby oszukiwać kogokolwiek na niewielkie pieniądze. Zawsze można wspólnie ustalić warunki rozliczenia.

Co z poprawkami?
Uznaję swoje błędy. Poprawki zdarzają się, choć przyznam, że rzadko. Jeśli popełniłam ewidentny błąd, oczywiście go poprawię na bieżąco.

Czy rozwiązania moich zadań trafią do Internetu lub w jakiś inny sposób będą rozpowszechnione?
Nie mam takiej potrzeby - na stronie internetowej zamierzam zamieszczać zadania i rozwiązania (od nauczycieli akademickich) jako wzory sposobów rozwiązywania. Moje rozwiązania są zachowywane w postaci archiwum plików na komputerze. Ludzie nie są zainteresowani 'cudzymi' zadaniami - wolą rozwiązać własne zestawy, aby się nie uczyć więcej niż jest to określone we własnych wymogach swojego wykładowcy.

W jaki sposób należy się kontaktować?
Polecam kontakt mailowy. Odbieram rozmowy telefoniczne, ale często mam sprawy związane z wyjazdami, spotkania ze studentami, sprawy męża działalności (www.itx-sklep.pl), więc upieram się przy mailach. Odpiszę od ręki, jak będę miała dostęp do smartfona z internetem, do komputera swojego, czy tabletu. Nie lubię ryzykować wypadków podczas jazdy autem. Nie jestem też w pełni wtedy skupiona. A jak wszędzie piszę - wycena tylko na mail! :)

Jeśli powyższe pytania i odpowiedzi są niewystarczające, zapraszam zapoznać się z Regulaminem!

 


Opinie o korepetytorze (88)

Amelia Justyna
25 marca 2024

Serdecznie polecam. W niedługi czas opanowałam cały niezrozumiały przeze mnie materiał. Wszystko tłumaczone w przejrzysty sposób. Bardzo miła atmosfera, Pani Alicja zawsze dbała o komfort zajęć i zależało jej, abym pojęła przyswajany materiał.

Aga
26 czerwca 2023

Polecam. Przyjemna współpraca, bardzo dobrze wszystko wytłumaczone. Przede wszystkim szybki kontakt :)

Izabela Biernacka
28 lutego 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Alicją - szybki kontakt, miła atmosfera i przede wszystkim kompetencja i merytoryka na szóstkę. Będziecie zadowoleni! :)

Wiktoria
25 lutego 2023

Z całego serca polecam Panią Alicję. Z matematyką wszelkiego rodzaju mam problemy w zasadzie już od podstawówki dlatego bardzo spanikowałam widząc Statystykę na studiach. Alicja, świetna korepetytorka, pomogła mi uwierzyć w siebie i zdać egzamin na 5:) coś niesamowitego!

Jakub
20 lutego 2023

Polecam , bardzo dobre korepetycje

Natalia
14 lutego 2023

Bardzo polecam, super korepetytor, ogrom wiedzy, szybki kontakt

Angela
16 stycznia 2023

Polecam. Przyjemna współpraca, bardzo dobrze wszystko wytłumaczone. Przede wszystkim szybki kontakt :)

Agnieszka
28 listopada 2022

Polecam, zadania ze studiów z portfela inwestycyjnego rozwiazane na zajęciach sprawnie i zrozumiale.

Michał Krzyżanowski
20 listopada 2022

Serdecznie Polecam :)

Jerzy
20 listopada 2022

Bardzo szybka odpowiedź na zadane pytania i zadania. Bardzo dobry korepetytor, polecam.

Kamil
15 września 2022

Serdecznie Polecam!
Przez długi czas szukałem korepetytora ze względu na poziom trudności materiału z jakim się zmagałem. Pani Alicja była jedyną osobą, która podjęła się prowadzenia zajęć z wymaganego zakresu i nie mogłem trafić lepiej. Po owocnej współpracy udało mi się zaliczyć przedmiot, który wydawał się być poza zasięgiem. Podczas korepetycji nigdy nie zabrakło ze strony Pani Alicji zaangażowania, a ilość wiedzy i materiałów jakie posiada są godne podziwu. Jeśli ktoś się do mnie w przyszłości zwróci z problemami z matematyką z pewnością polecę kontakt z Panią!

Magdalena Nawrocka
14 września 2022

Świetny korepetytor. Polecam w 100%

Anna
10 września 2022

Potrzebujecie świetnego korepetytora to wybierzcie Panią Alicję. Alicjo, zasługujesz na 6 w skali 5-stopniowej. Dzięki Twojemu czasowi, cierpliwości i umiejętności przekazywania wiedzy dzisiejszy egzamin z badań operacyjnych napisałam na ocenę bardzo dobrą (5). Dziękuję Ci!

Alicja Miazgowicz nagranie lekcji

Wow! Bardzo się cieszę i na taką skuteczność wspólnej nauki i taką opinię! :)

Hanna Skowron
07 września 2022

Pani ma naprawdę ogrom wiedzy, a przede wszystkim dużo cierpliwości dla osób, które totalnie czasami nie rozumieją niektórych zagadnień i potrzebują więcej czasu, żeby tę wiedzę przyswoić. Bardzo szybki kontakt z Panią oraz bardzo szybko wysyłane materiały po zajęciach! Zdecydowanie polecam.

Mariusz
02 lipca 2022

Szybki kontakt, bardzo dobra współpraca. Wysokie kompetencje. Zajęcia warte każdej złotówki. Polecam.

Maciej
26 czerwca 2022

Proste, zrozumiałe i cierpliwe tłumaczenie skomplikowanych zagadnień, szybki kontakt, OGROMNA baza materiałów ze statystyki (część z nich otrzymałem od pani Alicji jeszcze przed pierwszymi zajęciami).

Łukasz Nycz
31 maja 2022

Dobry korepetytor, fachowe podejście do sprawy, bardzo szybki i bezproblemowy kontakt. Polecam!

Filip Bednorz
04 maja 2022

Szybki i merytoryczny kontakt, błyskawiczna i efektywna pomoc. Wsparcie również po realizacji zlecenia. Bardzo polecam!

Ewa
19 kwietnia 2022

Super szybka odpowiedź, profesjonalna pomoc , dobry kontakt , bardzo polecam

Natalia B
20 marca 2022

Serdecznie polecam !! Dostałam profesjonalnie udzieloną pomoc w zadaniu na poziomie studenckim. Z chęcią skorzystam z pomocy Pani Alicji przy najbliższej okazji. ????????????

Grzegorz
19 marca 2022

Dzięki Alicji zadałem egzamin i nauczyłem się statystyki, jest świetną nauczycielką

Kajetan
19 marca 2022

Polecam! Super przygotowanie do egzaminu

Jarosław
18 marca 2022

Pani Alicja pomogła mi zrozumieć materiał z ekonomii matematycznej. Dzięki niej dobrze przygotowałem się do egzaminu. Polecam!

Beata
21 lutego 2022

Dobry korepetytor, sprawna obsługa. Szybki kontakt,

Mikołaj
06 grudnia 2021

Podczas korepetycji online dostałem dużą pomoc w wyjaśnieniu zagadnień i zdobycie zrozumienia konkretnego tematu z którym przyszedłem z działu ekonometrii finansowej. Dziękuję za pomoc i polecam serdecznie.

Paulina
29 listopada 2021

Serdecznie polecam, bardzo szybki kontakt, rzetelna i fachowa pomoc, Pani Alicja potrafi doskonale wyjaśnić każde zadanie oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

Paweł
03 listopada 2021

Polecam. Pani Alicja posiada bardzo duża wiedzę, którą potrafi przekazywać innym. Widać pasję w tym co robi. Dziękuję Pani Alicjo.

Paweł

Ola
20 października 2021

Bardzo miła Pani i dobrze tłumaczy materiał. Bardzo polecam!

Damian
08 października 2021

Pani Alicja oferuje rzetelną i fachową pomoc dla studenta. Znakomity kontakt i zdumiewająco szybkie rozwiązanie problemu. Wszystkie zagadnienia przedstawione są w wyrazisty, prosty sposób, dzięki czemu z łatwością można przyswajać wiedzę i samodzielnie korzystać z niej w praktyce. Współpraca zdecydowanie jest na 5 z plusem. Polecam. :)

Michał
14 września 2021

Polecam serdecznie! Bardzo sprawna i szybka odpowiedź mailowa

Agata Wojtczak
04 sierpnia 2021

Z czystego serca polecam tego korepetytora! Bardzo szybka i profesjonalna odpowiedź.

Paweł Wójcik
09 lipca 2021

Bardzo dobry kanał na Youtube poświęcony statystyce. Pani Alicja jest też otwarta na udzielenie pomocy w konkretnych przypadkach np. przy rozwiązaniu zadań. Zwróciłem się do p. Alicji z prośbą o konsultację właśnie jednego zadania i dostałem bardzo szybko odpowiedź. Bardzo polecam ????

Wioletta
09 lipca 2021

Świetna pani korepetytor, dobrze tłumaczone zadania, realizacja zadań również ekspresowa, z dalszą możliwością tłumaczenia, jeśli coś jest niejasne. Gorąco polecam

Mieszko Bysikiewicz
13 czerwca 2021

Świetna współpraca! Gorąco polecam – bardzo dobry kontakt, szybka realizacja zleceń, a co najważniejsze, po wykonanym zleceniu Pani nadal służy pomocą w celu wyjaśnienia czy edycji pracy.

Aneta
05 czerwca 2021

Świetny korepetytor, napisałam e-maila, opisałam swój problem, Pani Alicja błyskawicznie zareagowała, udzielając mi fachowej porady, polecam:):):)

Jacek
09 maja 2021

Polecam, jak najbardziej przydalo się

Kasia
02 maja 2021

Polecam!!! Pani Alicja to najlepszy korepetytor a miałam do czynienia z kilkoma. Miła, rzetelna i bardzo mądra. Zawsze odpisuje i nie zostawia z problemem.

Paweł
28 kwietnia 2021

Szybki kontakt, ogromna wiedza, przystępne ceny. Polecam.

Martyna Z
22 kwietnia 2021

Pani Alicja błyskawicznie odpowiada na zadane pytanie mailowo, treść przekazywana jest jasno i zrozumiale.

Anna Podgórska
14 kwietnia 2021

Najlepszy korepetytor na świecie. Nikt tak nie potrafi wytłumaczyć statystyki czy badań operacyjnych. Przy Pani Alicji wszystko staje się łatwiejsze.????????????????????????????????????????

ANNA
10 kwietnia 2021

Pani Alicja, bardzo rzeczowa, pomocna, szybki kontakt, zawsze można liczyć na pomoc - nawet przed 24:00 :) Nakieruje na rozwiązanie. Polecam w 100%

Damian
19 marca 2021

Niezwykle rzetelna, fachowa i kompetentna. Jeśli czegoś nie jest pewna, nie boi się do tego przyznać i bardzo to w niej cenię. Szczerze polecam.

Marta
29 stycznia 2021

Pani Alicja jest świetną osobą, niewątpliwie potrafi wytłumaczyć :) Jednak materiał który miałam na zajęciach na wne uw chyba ją nieco przerósł, zadania które prosiłam o zrobienie okazywało się, że są niepoprawnie zrobione, albo nie w pełni poprawnie, jednak płacąc za zadania chciałoby się mieć je dobrze rozwiązane. Także na wne uw nie polecam, ja musiałam zrezygnować po prostu poziom jest wysoki i ja to jak najbardziej rozumiem, ale na inne uczelnie i wydziały jak najbardziej! :)

Alicja Miazgowicz nagranie lekcji

Udzieliłam Pani korepetycji poprzez Skype. Dodatkowo wykonałam zlecenie rozwiązania zadań ze statystyki matematycznej z listy zadań do jednego z kilku prowadzących na WNE UW w Warszawie.
Miałam inicjatywę własną, aby zwrócić pieniądze za powzięte zlecenie dotyczące rozkładu dwuwymiarowej zmiennej losowej. Był to temat uzupełniający kurs rachunku prawdopodobieństwa - w zakresie przekształcania rozkładów zmiennych losowych. Wszyscy się uczymy - z każdym studentem jestem coraz bardziej doinformowana i nauczona. :)

Asia
26 stycznia 2021

Polecam serdecznie, Pani Alicja bardzo mi pomogła. Wszystko profesjonalnie mi wytłumaczyła. Korzystam z pomocy Pani Alicji drugi raz i będę tu wracała. Dziękuję

Jolanta
26 stycznia 2021

Bardzo dobry korepetytor, sprawna obsługa, szybki kontakt, wysoka kultura, sprawne i szybkie rozwiązywanie zadań. Proste, logiczne i merytoryczne wyjaśnienia rozwiązań zadań świadczące o wysokim poziomie wiedzy Pani Alicji jak również wysokich zdolnościach dydaktycznych. Nie wygórowana cena -dobra dla studenta. Naprawdę polecam. Ocena 5

Rafał
27 listopada 2020

Rzetelny korepetytor, nie boi się wyzwań i nietypowych pytań. Prawdziwy fachowiec. Polecam!

Barbara
23 listopada 2020

Pani Alicja jest przesympatyczną osobą i bardzo dobrą nauczycielką. Wystarczyła 1h żebym zrozumiała wiele istotnych kwestii z zakresu statystyki. Polecam z całego serca, bo takie korepetycje to sama przyjemność! :)

Michał
20 listopada 2020

Rewelacja! Wspaniała prowadząca i przy tym genialny korepetytor. Pani Alicja pomogła mi w zrozumieniu zadania optymalizującego liczbę zatrudnionych przy wykorzystaniu metody simpleks.
Szczerze polecam wszystkim studentom i innym zainteresowanym!

Sara
13 listopada 2020

Bardzo polecam, świetny korepetytor. Bardzo sprawnie rozwiązuje zadania, dobrze tłumaczy, nic dodać nic ująć :) Polecam

Kinga
11 listopada 2020

Bardzo dobry korepetytor. Pani jest bardzo pomocna, dobrze wszystko wytłumaczone w sposób zrozumiały. Szybki kontakt. Polecam!!!

Dominika Paszkiewicz
09 listopada 2020

Bardzo dobry kotepetytor, tłumaczy jasno i klarownie, szybki kontakt. Polecam w 100%!

Bartek
07 listopada 2020

Bardzo dobry korepetytor! Tłumaczy zadania w sposób jasny i klarowny. Polecam!

Marta
15 października 2020

Bardzo polecam, wszystko w porządku:)

Vladlena Kuklina
30 września 2020

Pani Alicja super korepetytor. Bardzo szybki kontakt:)
Pełen profesjonalizm. Super podejście. POLECAM:)

Paweł
11 września 2020

Pani Alicja to korepetytor z ogromną wiedzą. Widać pasję w tym co robi. Bardzo dobry kontakt. Wielokrotnie pomogła mi zrozumieć zagadnienia z którymi miałem problem.

Maciej
03 września 2020

Pani Alicja bardzo dobrze wytłumaczyła mi zagadnienia. Cała pomoc była szybka i sprawna. Polecam

Kacper
03 września 2020

Bardzo polecam, dobry korepetytor!

Alicja
02 września 2020

Pani Alicja bardzo dokładnie i w prosty sposób wytłumaczyła zagadnienia z ekonometrii, które wydawały się być nie do przejścia! Szczerze polecam!

Karolina
02 września 2020

Serdecznie polecam Panią Alicję. W prosty sposób zdołała wytłumaczyć, jak podejść do poszczególnych zadań. Jeszcze raz bardzo dziękuję :)

Maria
11 sierpnia 2020

Dzięki Pani Alicji podejdę do egzaminu z pewnością że go zdam :) Super kontakt, widać że Pani jest zaangażowana i chce pomóc, tłumaczy zrozumiale i na przykładach. Zdecydowanie polecam :)

Anna
09 lipca 2020

Świetny kontakt, szybka odpowiedź i zadanie rozwiązane. Polecam

Paulina
26 czerwca 2020

Pani korepetytor zareagowała błyskawicznie na mają wiadomość i udzieliła mi profesjonalnej odpowiedzi. Polecam

Michał
21 czerwca 2020

Szczerze polecam Panią korepetytor. Profesjonalne podejście do sprawy i przeogromna wiedza, Pani Alicja tłumaczy bardzo przejrzyście i klarownie, Doskonały kontakt.

Jolanta Kowalska
15 czerwca 2020

Doskonały kontakt , mimo święta , odpowiedź szybka. Serdecznie polecam. Filmiki z przykładami są rewelacyjne. Tak dobrze jeszcze nikt nie tłumaczył matematycznych zawiłości.

Adrian
06 czerwca 2020

Polecam z całego serca!
Świetny korepetytor z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w sposób przejrzysty i klarowny. W mojej opinii Pani Alicja wykazuje duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, jest komunikatywna i otwarta na różne sugestie. Sprawnie i szybko odpisuje na wiadomości :)
Jeszcze raz polecam wszystkim !!! :)

Ewa
03 czerwca 2020

Dobry korepetytor, sprawna obsługa. Szybki kontakt, Polecam.

Darek
27 maja 2020

Pani Alicja, jest bardzo konkretnym, kompetentnym i sprawnie działającym korepetytorem. Polecam!

Krzysztof
26 maja 2020

Szybki kontakt, miła atmosfera, zajęcia rzeczowe. Polecam!

Alicja Mielczarek
20 maja 2020

Pani Alicja jest bardzo dobrym korepetytorem, bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie wzory i zadania, olbrzymia wiedza, sumienność, na każde zapytanie jest natychmiastowa reakcja. Bardzo polecam .

Magdalena
18 maja 2020

Polecam! Bardzo szybki kontakt i luźna atmosfera na zajęciach :)

Wiolett
13 maja 2020

Pełen profesjonalizm, solidna i rzetelna praca. Dzieki pomocy bez problemu zaliczam tematy na uczelni. Oprócz pomocy w rozwiazaniu zadań dodaje dodatkowe materiały. Gorąco polecam

Adrianna Szkoblewsk
11 maja 2020

Gorąco polecam! Miałam problem z badaniami operacyjnymi. Pani Alicja szybko i sprawnie pomogła mi z zadaniami. Pomoc udzielona bardzo szybko.

Magda
01 maja 2020

Najlepszy Korepetytor. Serdecznie polecam kazdemu kto potrzebuje pomocy z przedmiotow scislych.

Ada
28 kwietnia 2020

Bardzo polecam, dobra korepetytorka, świetny kontakt, wszystko bardzo zrozumiale wytłumaczone.

Kamil
24 kwietnia 2020

Szybko konkretnie i bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam usługi pani Alicji

Magda
26 marca 2020

Polecam korepetytora - szybki i sprawny kontakt, jasne tłumaczenie. :)

Julia
26 lutego 2020

dobry korepetytor, sprawna obsługa:)

Aneta
04 lutego 2020

Dobry korepetytor, sprawna obsługa :) Pani Alicja odpowiedziała na wiadomość od razu po jej wysłaniu. Dodatkowo bardzo pomocna i kompletna odpowiedź!

Monika O.
28 stycznia 2020

Świetny i szybki kontakt z Panią Alicją! Polecam z całego serca. Bardzo zaangażowana Pani korepetytor :)

Tomasz J.
03 stycznia 2020

Dobra korepetytorka.Bardzo szybka odpowiedź,świadczy o dużej wiedzy i zaangażowaniu.Polecam, polecam..

Jan
02 stycznia 2020

Polecam współpracę z Panią Alicją - jest bardzo kompetentną osobą i bardzo zaangażowaną przy rozwiązaniu danego zagadnienia, nawet jeśli jest niestandardowe, tak jak w moim przypadku.

Kamila Kama
12 grudnia 2019

Dobra korepetytorka, szybko, sprawnie, zrozumiale.

Anna Anna
29 października 2019

Zadania ze statystyki matematycznej błyskawicznie,zrozumiale i poprawnie rozwiązane. Z czystym sumieniem polecam tego korepetytora.

Bryan
09 października 2019

Pani Alicja bardzo dobrze i zrozumiale przekazuje wiedzę, jestem bardzo zadowolony z korepetycji i polecam!

Alla P
22 września 2019

Polecam jak najbardziej. Pani Alicja umie tłumaczyć jak dla osób początkujących, tak i dla zaawansowanych.

Natalia
09 września 2019

Zdecydowanie polecam!
Jeśli nie macie możliwości podjechania na korepetycje polecam opcje korepetycji online! Świetna sprawa. Zadania rozwiązane perfekcyjnie, każdy z nas zrozumiał, a kolokwium poprawkowe zostało przez nas zdane!
Dziękujemy jeszcze raz i polecamy!!

Katarzyna Krasoń
02 kwietnia 2019

Polecam Wszystkim! Zadania rozwiązane profesjonalnie, opisy bardzo jasne i dokładne, bardzo łatwo się z nich uczy i nawet trudne, na pozór nierealne do zrobienia zadania z Ekonomii Menadżerskiej nagle stają się banalnie proste. Dzięki tym korepetycjom zaliczyłam egzamin na 5.0!!! Bez zbędnego stresu i straty czasu na samodzielne dochodzenie “ co z czego się bierze”. Jeśli chodzi o kwestie formalne to wszystko jest rzeczywiście tak jak Pani ma opisane na stronie!!! Kontakt, terminy itd. Serdecznie polecam bo naprawdę warto!!!

Maciej
08 stycznia 2019

Polecam! Korepetycje na najwyższym poziome, nie mam zastrzeżeń 🙂