Native Korepetytor ang. Bilingual EXP & CERTIFIED

Grzegorz Dudko FUH ZSK Grzegorz Dudko57 lat
Mgr/mgr inż. - doktorant

693 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
39 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Piła (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Conversational English for professionals or teens

Oferuję skuteczne przygotowanie do MATURA 2020 ! Egzamin 8 klasisty i inne. Nie musisz wyjeżdżać do USA, Great Britain oferuję Intensywne kursy umożliwiające nadrobienie zaległości, rozwinięcie umiejętności i w efekcie znaczne poprawienie kompetencji językowych.
Pomagam w przełamaniu BARIERY językowej. UCZĘ MYŚLEĆ I MÓWIĆ PO ANGIELSKU! KONWERSACJE również dla osób dorosłych. Angielski WRESZCIE SKUTECZNIE dla "wiecznie początkujących"!

Moi uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki zarówno na egzaminach jak i w praktyce. Wyjaśniam wszystkie niezrozumiałe struktury leksykalne i używamy je w konwersacjach !
Jeśli szukasz lektora, który nie tylko świetnie zna angielski, ale także dokładnie wie w jaki sposób poprowadzić Ciebie do celu - jesteś w dobrym miejscu! Prowadzę zajęcia dla młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.

English may seem confusing with its irregularities in pronunciation idioms, collocations, binomials, phrasal verbs, compound nouns …..therefore I can guarantee that after 10 lessons you will feel more comfortable in your …


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii