JĘZYK FRANCUSKI - PROFESJONALNIE


601 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Mokotów, przy Pl. Unii Lubelskiej)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia, Dorośli

Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu młodzieży i dorosłych, zarówno w grupach, jak i indywidualnie. Pracowałam w XV LO im. N. Żmichowskiej, w szkołach językowych, prowadziłam kursy w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i Kancelarii Premiera Rady Ministrów. 

Profesjonalnie przygotowuję do:

  • Matury rozszerzonej / podstawowej
  • Egzaminów DELF/DALF
  • Olimpiady języka francuskiego

Uczę na wszystkich poziomach: od A1 do C2

Prowadzę też zajęcia z konwersacji.


Lubię pracować w sposób systematyczny i uporządkowany, kładąc nacisk na rozwijanie wszystkich 4 kompetencji językowych, jednak nadrzędnym moim celem jest dostosowanie metod i zajęć do indywidualnych potrzeb ucznia.

Zapraszam do kontaktu:)

Lidia Sałyga-Żebrowska

601 066 933


Opinie o korepetytorze (14)

Nadia Rendecka
23 listopada 2023

Bardzo polecam lekcje z Panią Lidią. Zgłosiłam się na zajęcia w klasie maturalnej, gdzie miałam do napisania maturę dwujęzyczną z francuskiego i DELF B2. Po roku zajęć czułam się znacznie pewniejsza w języku francuskim i przygotowana do tych egzaminów. Jestem bardzo zadowolona z moich wyników, które pozwoliły mi wyjechać na studia do Francji! Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze i u Pani Lidii szybko można podszkolić swój francuski.

Róża
08 października 2023

Lekcje z panią Lidią zawsze przebiegały w miłej i żywej atmosferze. Dzięki zajęciom otrzymałam bardzo satysfakcjonujący wynik z matury dwujęzycznej z francuskiego. Jestem bardzo zadowolona z decyzji w klasie maturalnej, aby podjąć u panie Lidii lekcje francuskiego. Każdemu maturzyście polecam! Gwarantuje satysfakcję z późniejszych wyników;)

Greg Helinski
01 września 2022

Chciałem się nauczyć francuskiego i znalazłem Panią Lidię. Nauka dostosowana jest do możliwości ucznia. W przypadku problemów Pani Lidia wie dokładnie jak pomóc i potwierdzam, że to działa. Każda lekcja to spotkanie, podczas którego bezwiednie się uczysz, bez stresu. Cieszę się, że to własnie Pani Lidia znalazła czas dla mnie. Polecam każdemu!

Zofia Golat
01 września 2022

Zgłosiłam się do Pani Lidii w klasie maturalnej żeby powtórzyć materiał przed maturą podstawową z francuskiego. Zajęcia były prowadzone w bardzo ciekawy i profesjonalny sposób a z matury uzyskałam 96%. Zdecydowanie polecam.

Radek Paszyński
30 sierpnia 2022

Zajęcia doskonale przygotowały mnie do matury rozszerzonej jak i do wszelkich konkursów

Aleksandra Tenerowicz
28 kwietnia 2022

Lekcje u Pani Lidii są zawsze ciekawe, wzbogacające i przebiegają w super atmosferze. Skutecznie wyzbyłam się mojej blokady językowej. Są to zajęcia, które zawsze będę ciepło wspominać, a język francuski okazał się nie taki straszny i mam zamiar kontynuować z nim moją przygodę :))

Joanna
12 lipca 2021

Pani Lidia to bardzo dobra nauczycielka francuskiego. Jest zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć, atmosfera w trakcie lekcji jest bardzo dobra, a nauka dzięki jej pomocy jest dużo szybsza. To zdecydowanie świetny wybór na lekcje francuskiego :)

Agata
06 kwietnia 2021

Zgłosiłam się do Pani Lidii o pomoc w korekcie listów motywacyjnych na studia we Francji. Byłam pod dużą presją czasu a odpowiedź dostałam jeszcze w ten sam dzień. Pełna gotowość Pani Lidii bardzo mnie ucieszyła i w pewnym sensie uratowała. W ciągu trzech zajęć udało nam się rozprawić z wszystkimi listami a także wzbogacić ich słownictwo. Z Panią Lidią pracowało mi się wspaniale, była w pełni przygotowana na wyzwanie stające przed nami. Zawsze pomagała mi w szukaniu najlepszych rozwiązań składniowych i pomimo przejścia do dalszych części, cały czas rozmyślała o tym co można jeszcze poprawić. Dzięki jej pełnemu zaangażowaniu udało mi się zdążyć na czas i przesłać moim wymarzonym uczelniom coś ciekawego i godnego uwagi zachowując w tym mój charakter. Współpracę z Panią Lidią będę zawsze dobrze wspominać, dlatego polecam ją wszystkim tym, którzy szukają merytorycznej pomocy.

Zuza
13 maja 2020

Do Pani Lidii chodzę od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. P. Lidia potrafi świetnie wytłumaczyć gramatykę i zawsze przygotowuje wiele ciekawych i przydatnych materiałów. Dodatkowo, zajęcia prowadzone są w bardzo sympatycznej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

Salma
12 maja 2020

Do pani Lidii chodziłam na zajęcia przez 2 lata podczas liceum.Miałam kłopoty z francuskim , ponieważ chodziłam do dwujęzycznej klasy i mój francuski nie był bardzo dobry, ale dzięki zajęciom z panią Lidią podszkoliłam swój francuski!
Pani Lidia to bardzo sympatyczna kobieta , zawszę się cieszyłam przychodząc na zajęcia.Zajęcia są swietnie prowadzone i ciekawe , bardzo dużo wyniosłam z tych zajęć .
Z całego serca polecam zajęcia z panią Lidią , ponieważ są świetne!:’)))

Matylda
10 maja 2020

Uczyłam się z p.Lidią od 1 gimnazjum aż do matury, przygotowywała mnie do egzaminów DELF B1, B2 oraz do matury dwujęzycznej. Mój poziom znacznie się podniósł poprzez ciekawe sposoby nauczania i konwersacje!!! Bardzo polecam jeśli ktoś chciałby podszlifować swój francuski lub zacząć naukę całkowicie od podstaw. :))

Magda
09 maja 2020

Wspaniała nauczycielka. Ogrom wiedzy, ocean cierpliwości i indywidualne podejście. Polecam serdecznie.

Weronika
09 maja 2020

Pani Lidia to bardzo miła i profesjonalna osoba. Zajęcia prowadzone są w sposób merytoryczny i niezwykle ciekawy, bardzo dużo z nich wynoszę. Pani Lidia jest moją nauczycielką od 3 miesięcy, czuję, że poziom mojego francuskiego już się podwyższył. Serdecznie polecam, zajęcia to sama przyjemność!

Helena Grabowska
08 maja 2020

Do Pani Lidii chodziłam na zajęcia przez 4 lata. Wraz z pierwszą klasą liceum zaczęłam naukę języka francuskiego w klasie o profilu dwujęzycznym, a ja nie potrafiłam powiedzieć pół zdania po francusku! Potrzebowałam pomocy od zaraz, a znajomy moich rodziców polecił mi właśnie Panią Lidię. Dzięki systematycznej pracy dwa razy w tygodniu, wspaniałej atmosferze i indywidualnym zajęciom poradziłam sobie nie tylko z rozszerzeniem francuskiego, ale zdałam też egzamin DELF i egzaminy Subject Test French with listening (które są amerykańskim odpowiednikiem polskiej matury rozszerzonej) i dostałam się na wymarzone studia w Nowym Jorku! Gdyby nie pomoc i wsparcie ze strony Pani Lidii moje plany pozostały by tylko planami!!