Najlepsze lekcje - najwyższa jakość

Mikołaj Sznajder 31 lat
Mgr/mgr inż.

730 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
97 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Business English

Hello!

Bardzo się cieszę, że tu trafiłeś/trafiłaś. Z pewnością szukasz kogoś kto pomoże osiągnąć Ci Twój cel językowy… nie mogłeś/mogłaś trafić lepiej!

Pokażę Ci najlepsze i najskuteczniejsze metody i szybko doprowadzę Cię do celu, który sobie założyłeś/założyłaś.

100% moich uczniów jest w pełni zadowolonych z nauki i postępów jakie poczynili. Zanim przejdziesz dalej przekonaj się o tym czytając opinie uczniów na dole strony.

Kim jestem:

Język angielski jest moją największą życiową pasją od ponad 20 lat a moim celem jest dzielić się tą pasją z moimi uczniami.

Uwielbiam uczyć a obserwowanie jak moi uczniowie osiągają sukcesy i radość jaką im to sprawia daje mi ogromną satysfakcję

Wykorzystuję nowoczesne i najskuteczniejsze metody jest to możliwe dzięki tysiącom godzin, które spędziłem na uczeniu innych.

Pracowałem dla wiodących europejskich linii lotniczych oraz w szkołach językowych gdzie miałem okazję stosować niemal wszystkie dostępne obecnie metody nauki, dzięki temu wiem co naprawdę działa i dzielę się tym z moimi uczniami.

Wiem, że zajęcia muszą być ciekawe by naprawdę zainteresować ucznia, dlatego stronię od tradycyjnych, nudnych metod nauki :)

Szukając specjalisty, zawsze szukamy najlepszego niezależnie od tego czy jest to lekarz, prawnik, programista czy nauczyciel. Jestem przekonany, że moje lekcje są najlepsze , świadczą o tym opinie uczniów i ich wyniki.

Moje kwalifikacje :

jestem magistrem filologii angielskiej UAM (spec. tłumaczenie konferencyjne) w Poznaniu. Jestem również tłumaczem symultanicznym i konsekutywnym. Ukończyłem również anglistykę ze specjalizacją Język Obcy Biznesowy i Technologia Informacyjna. Posiadam oficjalny najwyższy certyfikat Cambridge C2 Proficiency (uzyskałem najwyższą możliwa ocenę "Grade A").

Jestem nauczycielem z pasją i trenerem języka ale również filologiem i specjalistą językowym z krwi i kości.

Lista kwalifikacji jest dużo dłuższa do poczytania po prawej stronie :)

Dlaczego nauka ze mną najlepszy wybór:

Przede wszystkim skupiam się na Tobie i na tym na czym Ci zależy, osiągnięcie Twojego celu to dla mnie zawsze priorytet.

Jestem trenerem języka angielskiego , stale Cię motywuję i prowadzę do Celu, ze mną zawsze wiesz co robić zarówno na zajęciach jak i między nimi.

Zajęcia prowadzę zawsze w sposób pogodny i sprawiam, że czujesz się swobodnie.

Materiały dopasowywuję do twoich zainteresowań i potrzeb .  By ułatwić Ci systematyczną naukę w domu tworzę dla Ciebie indywidualny, dopasowany plan nauki, który poprowadzi Cię do sukcesu :)

Zawsze uczysz się tego co jest Ci potrzebn e.

Pokażę Ci sprawdzone triki i skuteczne metody na kilkukrotne przyspieszenie nauki języka.

Najczęściej wybierane rodzaje zajęć (poziom od A1 do C2):

  • Konwersacje - ćwiczenie żywego języka przy użyciu pasjonujących tematów i nowoczesnych metody. Na tych zajęciach zawsze skupiam się na tym, żebyś to TY jak najwięcej mówił/ mówiła, w końcu nic nie zastąpi praktyki. Dbam również o precyzję, poprawną wymowę i jakość twojej wypowiedzi dając Ci konstruktywny feedback.
  • Przełamywanie bariery językowej/konwersacje dla początkujących - skupiamy się na tym byś pokonał/ pokonała barierę językową w jak najkrótszym czasie.
  • Business English - nauka współczesnego języka biznesowego z wykorzystaniem bieżących tematów i słownictwa najczęściej w formie konwersacji
  • Przygotowanie do matury (rozszerzonej/podstawowej) - oprócz przygotowania językowego pokazuję uczniom doskonałe sposoby na ułatwienie sobie rozwiązywania poszczególnych zadań jeśli chodzi o gramatykę, czytanie i pisanie. Uczę jak doskonale wypaść na części ustnej. Znam doskonale program liceów i wiem co jest punktowane na każdej części egzaminu maturalnego z języka angielskiego.
  • Przygotowanie do certyfikatów - FCE, CAE, CPE, LCCI, IELTS , TOEFL, TOEIC, STANAG - sam jestem posiadaczem licznych certyfikatów w tym C2 Proficiency, wiem co działa i tego właśnie uczę na zajęciach zatem moi uczniowie są zawsze doskonale do nich przygotowani.
  • Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty - dzięki temu, że stale uczę dzieci i nastolatków znam doskonale program szkół podstawowych i jestem w stanie doskonale przygotować moich uczniów do egzaminu ósmoklasisty
  • Wystąpienia publiczne - uczę Cię jak występować przed publicznością, jak prowadzić spotkanie biznesowe po angielsku, co mówić, kiedy mówić tak byś wypadł jak najlepiej. Wspólnie możemy przygotować również twoją prezentację czy wystąpienie byś potem mógł/mogła skorzystać ze skryptu czy nawet gotowych slajdów.
  • Przygotowanie do egzaminów na studiach

Powyższe formy zajęć są tymi przykładowymi jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek innej pomocy językowej, innej formy lekcji daj znać, na pewno będę w stanie ci pomóc.

Dodatkowo ucząc się ze mną dostajesz:

Najwyższą jakość: twój cel jest moim priorytetem, dlatego korzystamy tylko z wysokiej jakości materiałów i najlepszych, najskuteczniejszych metod.

Gwarancję zadowolenia: ponieważ jestem przekonany o skuteczności moich metod masz u mnie gwarancję - jeśli lekcje nie spełnią twoich oczekiwań możesz w dowolnym momencie zrezygnować a ja zwrócę Ci pieniądze za ostatnie zajęcia.

Unikalne, skuteczne metody nauki słownictwa : zapomnij o długich listach słówek, które wg. zasady 3Z - zakuwasz, zdajesz i zapominasz :) Pokażę, Ci jak uczyć się słownictwa i wyrażeń tak, żeby zostały Ci w pamięci i żebyś mógł/mogła ich swobodnie używać.

Materiały i wskazówki do samodzielnej pracy: zawsze wiesz co robić po zajęciach, by krok po kroku zbliżać się do twojego celu, a materiały są skrojone na miarę i dopasowane do twoich potrzeb.

Nie czekaj!

I skontaktuj się ze mną przez telefon 730 359 353 - ze względu na dużą liczbę prowadzonych zajęć nie zawsze mogę odebrać ale na pewno oddzwonię, przez Skype (live:sznajdermikolaj) lub napisz przez formularz e-korepetycje (po lewej stronie na górze pod zdjęciem) i umów się na pierwszą, próbną lekcję za 50% ceny (55minut) , serdecznie zapraszam :)

Formy prowadzenia zajęć:

Online przez Skype - wygoda i elastyczność, łatwość organizacji czasu - najczęściej wybierana forma zajęć   ze względu na skuteczność, wygodę i oszczędność czasu.

Często słyszę pytanie "Czy zajęcia przez Skype są tak samo skuteczne jak te stacjonarne?" Odpowiedź jest jednoznaczna: Tak. Uczniowie, którzy uczą się przez Skype robią taki sam postęp i osiągają tak samo dobre wyniki jak Ci uczący się stacjonarnie. Nierzadko zajęcia przez Skype są nawet skuteczniejsze ze względu na ich systematyczność małe przeziębienie, korki czy zepsute auto nie są przeszkodą w zajęciach online. Jak wiadomo systematyczność to w nauce języka klucz do sukcesu :)

Stałe zajęcia stacjonarne z dojazdem do ucznia w następujących lokalizacjach: Warszawa oraz Poznań

Po uprzednim umówieniu lekcje stacjonarne możliwe są również w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi i Lublinie.

Na życzenie wystawiam faktury

Cennik:

97zł/45min - płatność za pojedyncze zajęcia w pakiecie to 97 zł przy wykupieniu pakietu 4 lekcji. (lekcje 45min dostępne tylko w pakiecie)

117zł/55min - płatność za pojedyncze zajęcia w pakiecie to 117 zł przy wykupieniu pakietu 4 lekcji.

147zł/55 min - płatność za każde zajęcia z osobna

Pierwsze zajęcia (55min): 73zł (50% ze 147 zł)

77zł/55min - od osoby - w przypadku zajęć w dwie osoby i wykupienia pakietu miesięcznego

W przypadku zajęć grupowych dla firm - cena zajęć ustalana indywidualnie

Cena dojazdu w przypadku zajęć stacjonarnych to od 50zł (w przypadku dojazdu maks. 5km od mojej siedziby) w przypadku dalszych dojazdów/innych miast cena dojazdu ustalana jest indywidualnie.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii