Korepetycje z języka angielskiego

Basia 24 lata
Wykszt. średnie

+48 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
30 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Koszalin (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum

Udzielę korepetycji z języka angielskiego dla uczniów podstawówki. Wytłumaczę niezrozumiały materiał, wyjaśnię w prosty i przystępny sposób zasady gramatyczne oraz pomogę przyswoić słownictwo za pomocą łatwych i przyjemnych metod. Chętnie przeprowadzę także rozmowy, dialogi czy po prostu ustne ćwiczenia z języka, by lepiej rozwinąć z dzieckiem jego zdolności komunikacyjne. To wszystko odbędzie się w miłej, bezstresowej atmosferze oraz pozytywnym nastawieniu do nauki i przyswajania języka. 
  Język angielski towarzyszy mi w życiu od zawsze, uczę i posługuję się tym językiem od najmłodszych lat. Studiowałam także filologię angielską, a aktualnie jestem studentką filologii romańskiej. Uczęszczam także na zajęcia z bloku psychologiczno- pedagogicznego, które przygotowują mnie do pracy z dziećmi oraz wyzwań jakie stawia wychowanie i nauczanie w szkole, jak i poza nią. Jestem osobą otwartą na nowe znajmości, uśmiechniętą, uprzejmą i pomocną, ale także obowiązkową i sumienną.
Chętnie pogłębiam swoją wiedzę o innych kulturach, językach i ludziach podróżując i poznając nowych ludzi. Nie lubię stać w miejscu i rozwój osobisty, jak i duchowy, są dla mnie ważnymi rzeczami. Chciałabym, aby zajęcia i czas spędzony ze mną były inspiracją dla mojego ucznia oraz motywacją do rozwijania języka, którym mówi oraz samego siebie.
Zapraszam na zajęcia :)


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii