NAUKA JĘZYKA SZWEDZKIEGO


514 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /70 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, wiek : 1 - 199

Cześć !

Uczę języka szwedzkiego, wszystkich którzy tego chcą. Najlepiej czuję się ucząc początkujących i średniozaawansowanych. 

Na lekcjach będziemy używać dużo materiałów z życia codziennego ( gazety, książki, telewizja, piosenki...) , aby całkowicie zanurzyć się w skandynawskiej rzeczywistości i zintensyfikować maksymalnie proces uczenia się. Będzisz się uczyć z przyjemnością i nie będziesz traktować lekcji jak obowiązku, tylko jak przygodę. Pierwsza godzina jest darmowa , abyś mogła/mógł się przekonać czy moje metody ci odpowiadają. Konstruuję moje lekcje tak, by stymulowały różne obszary twojego mózgu i żeby nie było nudno.

Podchodzę do każdego ucznia bardzo indywidualnie i widząc jego mocne strony, układam zajęcia tak, by jak najbardziej wykorzystać jego potencjał. A więc z każdym uczniem nauka wygląda inaczej. Jest to za każdym razem unikatowa przygoda, dająca satysfakcję nie tylko uczniowi, ale także mi.

Jestem absolwentem Instytutu Lingwistyki Stosowanej na UW. Przez 3 lata uczyłem się tam bardzo intensywnie języka japońskiego i francuskiego. Dyplom poświadcza o mojej znajomości tych dwóch języków na poziomie C1 (mniej więcej, bo w przypadku japońskiego skala ta wygląda trochę inaczej).  Mam także uprawnienia pedagogiczne. Uczę zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Języki to moja pasja. Dosłownie nie mogę bez nich żyć. Spróbuję zarazić Cię tą obsesją, aby nauka była dla ciebie czymś niezwykle przyjemnym, a nie bezsensownym powtarzaniem reguł gramatycznych jak to w Polsce czasami wygląda ;)

Znam dobrze angielski i szwedzki, a także mniej więcej na poziomie B1 – norweski, włoski i hiszpański.

Rozpocznij niesamowitą, pełną wrażeń i odkryć przygodę z językiem szwedzkim !


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii