Korepetycje z MATEMATYKI Matura / egzaminy


783 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gorzów Wielkopolski (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Cześć, jeżeli jesteś maturzystą, któremu nie udało się zdobyć 30%, masz poprawkę z matematyki przed następną klasą lub chcesz nadrobić bieżące zaległości to dobrze trafiłeś/łaś.


Udzielam korepetycji z zakresu szkoły podstawowej, szkoły średniej na poziomie podstawowym oraz poszczególne zagadnienia z matematyki z poziomu akademickiego. Jestem absolwentem IV LO w Gorzowie Wlkp (Rondo), gdzie uczęszczałem do klasy o profilu matematycznym. Uzyskałem tytuł magistra inżyniera robotyki na Wydziale Elektroniki na Politechnice Wrocławskiej.

 

Posiadam ponad 6 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji osobom, które mają nóż na gardle przez matematykę i dzięki indywidualnemu podejściu do każdego i znajomości bieżącego zakresu materiału jestem w stanie nauczyć matematyki każdego CO NAJMNIEJ w stopniu gwarantującym zaliczenie. Potrafię wytłumaczyć matematykę w całkiem zjadliwy sposób nie operując przy tym typowo matematycznym słownictwem, krótko mówiąc, jeśli trzeba to tłumaczę łopatologicznie aż do skutku.

 

Każdego traktuję indywidualnie, stawiam się w roli ucznia i wyjaśniam wszystko w taki sposób, w jaki chciałbym aby mi wytłumaczono . Po kilku lekcjach sam / sama stwierdzisz, że te logarytmy, potęgi czy ciągi to wcale nie są takie złe.

 

Stawiam na dobre relacje pomiędzy mną a uczniem, z doświadczenia wiem, że efekty są znacznie lepsze, kiedy pracuje się w luźnej i nieformalnej atmosferze. Każdego traktuję jak własnego kolegę, mając jednak na uwadze priorytet jakim jest przekazywanie przeze mnię wysokiej jakości wiedzy w możliwie prostej formie. Nie preferuję zwracania się do mnie na "Pan", aczkolwiek nie mam nic przeciwko.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Tel: 783891122 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
Możesz się ze mną skontaktować również przez Facebook przy użyciu poniższego linku:
facebook. com/dawwilk

 

Często dostaję pytania czy w grę wchodzą korepetycje grupowe - jak najbardziej tak, więc jak masz do nadrobienia z kolegą / koleżanką ten sam materiał, również pomogę. Wtedy cena jest odpowiednio niższa - 50zł / os za godzinę.

 

W grę wchodzi również nauka online przez Skype lub Zoom. Z grubsza polega to na tym, że udostępniam mój ekran i widzisz dokladnie to samo co ja (nie, ja Twojego ekranu nie widzę). Jest to o tyle wygodniejsze w porównaniu do zwykłych korepetycji z tego względu że ani ty, ani ja nie musimy się ruszać z domu. Jedyną rzeczą jaką musisz zrobic to zainstalowanie komunikatora, resztą zajmuję się ja. 

OFERTA:

  • Pomoc w przygotowaniu do Matury/Matury Poprawkowej
  • Tłumaczenie niezrozumiałych zadań/treści/zagadnień
  • Pomoc w odrabianiu zadań domowych

Opinie o korepetytorze (36)

Ignacy Sosnowski
22 grudnia 2020

Korepetycje są prowadzone na skypie w luźnej, przyjaznej atmosferze. Moje umiejętności po lekcjach z Dawidem poprawiły się znacząco. Wszystko jest bardzo dobrze tłumaczone.
Jeśli masz problem z matematyką, kontaktuj się z Dawidem. Polecam serdecznie!!!

Karol Feruś
22 grudnia 2020

Dotychczas miałem kłopoty z niektórymi tematami, Dawid wszystko dokładnie objaśnił, wytłumaczył, ma szeroki zasób wiedzy i zadań. Dawid pokazuje różne rodzaje rozwiązywania zadań przez co jest prościej rozwiązać zadania. Mało co korzystałem z swojej książki. Korepetycje miałem stacjonarnie i online, obie możliwości bardzo przyjemnie odbieram i stanowczo polecam zajęcia z Dawidem, lekcje na Skypie nie różnią się od stacjonarnych. Pomocny nawet po za godzinami korepetycji. Atutem prowadzonych zajęć jest elastyczność godzin, zadawane zadania nie kolidowały z pracami domowymi w szkole. Podniosły się moje umiejętności i rozumowanie matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
W czasie zajęć panuje swobodna atmosfera i nie ma nudy przez co przyswajanie wiedzy jest lepsze, bez stresu.
Polecam gorąco!!!

Julia Sawicz
21 grudnia 2020

Bardzo polecam zajęcia u p. Dawida!
Po kilku zajęciach córka zaczęła rozumieć matematykę, z którą wcześnie miała duże problemy. Muszę przyznać że sposób tłumaczenia trafił do niej co pozwoliło nadrobić zaległości. Dodatkowym plusem są zajęcia prowadzone on-line ( Skype), które przebiegają bardzo sprawnie i bez zakłóceń. Lekcje odbywają się w miłej i luźnej atmosferze. Dodatkowy plus dla p. Dawida za szybkie odpowiadanie na wiadomości!

Katarzyna Kolasińska
13 grudnia 2020

Na korepetycjach super atmosfera, z oceny niedostatecznej wyciągnęłam na 4. Dawid świetny korepetytor. Zajęcia mam na skype ale niczym nie odbiegają od normalnej lekcji.
Bardzo polecam :)

Kacper Świątek
13 grudnia 2020

Niesamowity luźny korepetytor w łatwy nieraz śmieszny oraz zrozumiały sposób wyjaśnia zadania. Już po pierwszej lekcji są pozytywne zmiany. Lekcje odbywają się przez Skype. Dzięki lekcją drazu widać poprawę ocen oraz rodzice są zadowoleni .

Hanna
13 grudnia 2020

Po korepetycjach zaczynam lepiej rozumieć materiał przerabiany w szkole

Aleksandra
30 listopada 2020

W przeszłości korzystałam już z pomocy wielu korepetytorów, niestety była ona bezowocna co zniechęciło mnie do nauki.Przypadkowo natknęłam się na ogłoszenie Dawida.Był to strzał w dziesiątkę.Lekcje odbywają się w formie online(ze względu na obecną sytuacje),zadania są „wałkowane” do skutku a wiedza jest przekazywana w prosty sposób,co przynosi rezultaty w formie pozytywnych ocen oraz opanowania materiału na dłuższy czas niż tylko „zalicz-zapomnij”.
Serdecznie polecam osobą które mają trudności w nauce matematyki bądź tak jak ja przygotowują się do matury

Marta
09 września 2020

Chciałam znaleźć kogoś kto tłumacząc mi matematyczne zawiłości nie będzie mówił obcym językiem. Trafiłam na Dawida i to był dobry strzał. Tłumaczy i mówi po ludzku, jak trzeba to tak długo wertuje temat do póki się go zrozumie. Dostosowuje się do potrzeb ucznia, lekcje są prowadzone w miłej atmosferze i są warte tych pieniędzy. Z Dawidem można się umówić zarówno face to face jak i na Skypie online. Jedno jak i drugie rozwiązanie jest uzależnione od sytuacji i potrzeby ucznia. My się spotykaliśmy osobiście jak i na lekcji przez Skypa. Polecam tego Pana :)

Mikołaj
02 września 2020

Moja matematyczna przygoda z szanownym Panem Dawidem trwa aż 4 lata,
przed poznaniem byłem osoba która nie zapamiętywała dobrze pojęcia matematyki, aż do momentu poznania Pana Dawida, który w pełni odmienił moje matematyczne życie, zarażając mnie pasja do obliczania liczb. Gdyby kogoś z was zastanawiało jakim cudem Peter Parker jest takim geniuszem, albo kto pomagał Starkowi w budowaniu zbroi Mark 50? To właśnie zasługa Pana Dawida. Dzięki jego metodom wpajania materiału, funkcje trygonometryczne są jak poezja.
Jeśli Szanowni Państwo szukają idealnego człowieka który postara się w pełni sił przebrnąć przez lasy matematyki to właśnie powinniście skontaktować się z tym człowiekiem, on was weźmie pod swoją tarcze, i obroni nawet przed mroczną czarą niezdania. Polecam mocno korepetycje z Panem Dawidem, który jest połączeniem matemaksa i Tomasza Gwiazdy.

Daria
25 lipca 2020

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Dawidem! Matematyka była od zawsze dla mnie czarną magią, ale już od pierwszych naszych lekcji zrozumiałam, że nie jest to wcale takie złe i z dnia na dzień zadania wydawały się coraz łatwiejsze. Sama byłam zaskoczona, że po kilku dniach zaczęłam rozwiązywać je sama :O
W szkole czułam się także swobodniej na lekcjach matematyki, wiedząc, że bez problemu rozwiążę każde zadanie ;)
Korepetytor godny polecenia, luźna i sympatyczna atmosfera, bez nerwów, wszystko na spokojnie. ;)
Korepetycje odbywały się online przez Skype i dzięki świetnemu podejściu Dawida nie różnią się one od zwykłych korepetycji.

Nikola Korycka
16 czerwca 2020

Jestem zadowolona z korepetycji, moje oceny poprawiły się dzięki nim, tłumaczy bardzo przejrzyście i na lekcjach zawsze jest miła atmosfera +Lekcje odbywają się przez internet

Norbert
31 marca 2020

Super miły i luźny korepetytor. Wszystkie informacje szybko i lekko wchodzą do głowy. Porę zajęć można na luzie dogadać. Lekcje przez Skype na wysokim poziomie. Jestem jak najbardziej zadowolony i każdemu szczerze polecam.

Kamil
22 marca 2020

Najlepszy korepetytor!!! Odkąd mam lekcje z Dawidem nie dostałem oceny poniżej 4. Lekcje są w bardzo miłej atmosferze a czasami bywa śmiesznie a i oczywiście lekcje są przez Skype . Wszystko wyjaśni powiedział bym ze lepiej wyjaśnia niż nawet matemaks i Tomasz gwiazda razem wzięci.

Julia
11 lutego 2020

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Wszystko jest jasne i przejrzyste. Dawid tłumaczy bardzo prosto. Zajęcia dają efekty. Bardzo polecam.

Maciej Grobelski
10 lutego 2020

Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Lekcje są prowadzone przez skype wiec można dogadać się bez problemu z godzinami. Bardzo miło się pracuje z Dawidem

Marcin
18 grudnia 2019

Matematyka nie musi być straszna i trudna,wystarczy znać tylko dobre sposoby,aby ją zrozumieć.Teraz już to wiem korzystając z korepetycji u Dawida ,to godny polecenia korepetytor, cierpliwy i starający się wszystko starannie wytłumaczyć.

Adrian
03 listopada 2019

Przed korepetycjami mialem ogromne problemy z matematyka ale po lekcjach z Dawidem ze średniej 1.21 do końca roku zdolalem wywalczyć 3. Bardzo dobry korepetytor na, którego lekcjach panuje lużna atmosfera, w dodatku lekcje są prowadzone przez skype co pozwala lepiej dostosować godziny zajęc

Nina
02 listopada 2019

Miałam ogromny problem ze znalezieniem korepetytora który wytłumaczy mi materiał w prosty i zrozumiały sposób. Po lekcjach z Dawidem wszystko staje się jasne:) Polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem z matematyką!

Natalia
16 października 2019

Bardzo dobry korepetytor. Wszystko wytłumaczone w jak najprostszy sposób. Profesjonalne podejście.

Dawid
13 września 2019

Dawid pomagał mi w przygotowaniach do poprawy matury po dłuższej przerwie i po niedużej ilość korepetycji udało się ją zdać. Polecam jako koreptytora każdemu, naprawdę dobry nauczycieli, fajna i luźna atmosfera pomaga w przysfajaniu mteriału.

Weronika
12 września 2019

Jestem słabosłysząca, przychodziłam do Dawida na korepetycje, nie powiem, że wyjaśnił to w prosty sposób, powiedział jasno, że niektóre zadania można zrozumieć, dzięki czemu w końcu zdałam matury, polecam tego korepetytora !

Adam Małysz
04 września 2019

Świetnie tłumaczy, super podejście do ucznia, potrafi w krótkim czasie nauczyć więcej niż nauczyciel przez cały rok. Serdecznie Polecam

Kacper Kałużny
05 maja 2019

Bardzo dobry korepetytor który tłumaczy materiał w prosty i zrozumiały sposób. Jest to osoba kompetentna, mająca doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć. Do każdego podchodzi w sposób indywidualny przez co uczeń szybko podnosi swój poziom wiedzy i umiejętności ,i nie ma znaczenia czy przygotowuje nas do matury, sprawdzianu bądź kartkówki. Jak najbardziej polecam.

Dominik
05 maja 2019

Pan Dawid prowadzi korepetycje w sposób łatwy do zrozumienia danych tematów, bez żadnego stresu, i do tego przez skype co ułatwia znalezienie terminów i nie trzeba tracić czasu na dojazdy.
Wszystko jest dobrze tłumaczone i cena jest odpowiednia do jakości nauki. Polecam.

Magdalena
10 kwietnia 2019

Jestem w trakcie przygotowywania się do matury z Dawidem i bardzo zadowalają mnie rezultaty mojej pracy, jakie osiągnęłam dzięki niemu. Matematyka staje się przy nim przyjemnością. :)

Ola
09 kwietnia 2019

Pan Dawid udziela mi korepetycji przez skype, tłumaczy w sposób prosty do zrozumienia, atmosfera jest luźna, bez żadnego stresu i pośpiechu. Z umawianiem się nie ma większych problemów. Polecam :D

Ada
21 lutego 2019

Dawid udziela mi lekcji przez skype i jak dla mnie nie rozni sie to niczym od zwyklych korepetycji, atmosfera jest luźna, tłumaczy bardzo prosto i zrozumiale, nie ma zadnych problemow z umawianiem sie na korepetycje w konkretne dni. Polecam :)

Filip
28 listopada 2018

Bardzo polecam :) Fajnie tłumaczy, super atmosfera. Dodatkowym plusem jest to, że nauka odbywała się przez Skype

Oliwia
12 czerwca 2018

Dzięki Dawidowi zdałam. Tłumaczy on w taki sposób, że matematyka wcale nie jest tak straszna, jakby się wydawało. Atmosfera na korepetycjach jest naprawdę świetna, co moim zdaniem, ułatwia przyswajanie materiału. Lekcje odbywały się na Skypie i jak dla mnie są one dużo wygodniejsze od tych zwykłych. Serdecznie polecam! :)

Kinga
16 maja 2018

Człowiek, który potrafi nie tylko wytłumaczyć podstawy matematyki, sprawić, że wydaje się ona całkiem logiczna i prosta, ale potrafi z niej również żartować. Polecam każdemu kto walczy z matematyką, ten człowiek was uratuje! :)

Oliwia
14 maja 2018

Jedyne korepetycje, z których coś wyniosłam. Rewelacyjny tok nauczania i tłumaczenia poszczególnych rzeczy. Lekcje odbywały się przez Skype w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

Kasia
14 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona, nauka szła lekko i przyjemnie. Po raz pierwszy mam wrażenie że coś rzeczywiście zrozumiałam z matematyki. Atmosfera super, potrafi wytłumaczyć wszystko, niezależnie od poziomu. Nauka odbywała się przez skype, polecam każdemu!

Sebastian
10 kwietnia 2018

Profesjonalna osoba. Luźna osoba otwarta. Nie ma się czego bać wystarczy chcieć się nauczyć matematyki. Z nim to będzie bułka z masłem. Nauczanie również przez online za pomocą skypa ;)

Ola
20 lutego 2018

Byłam sceptycznie nastawiona do korepetycji przez Skype moja obawą był brak kontaktu osobistego z korepetytorem i nie potrafiłam sobie wyobrazić jak taka lekcja miałaby wyglądać. Jednak Dawid rozwiał moje wszystkie wątpliwości już po pierwszych zajęciach. Świetnie tłumaczy, ma dużo cierpliwości a lekcje odbywają się w miłej i swobodnej atmosferze. Serdecznie polecam !!!

Julia
22 listopada 2017

Dawid to osoba profesjonalna, cierpliwa i z podejściem do ucznia. Świetnie tłumaczy i tworzy fajną atmosferę. Jestem bardzo zadowolona z efektów korepetycji, polecam!

Justyna
11 października 2017

Dawid uczył mnie przez skype i jest to najlepszy korepetytor jakiego kiedykolwiek miałam, zadania tłumaczy prosto i przejrzyście, nie ma szans żeby czegoś nie zrozumieć, jest mega cierpliwy, a lekcje prowadzone są w luźnej atmosferze, polecam!!