BajBio

mgr Aleksandra Bajko Baj Bio31 lat
Mgr/mgr inż.

884 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wrocław (Kutnowska 1-3)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

884-307-270

https://www.e-korepetycje.net/olabajko/biologia

ZAPISY NA ROK  2019/2020  i 2020/2021

  *tel/sms: * 884-307-270

Witam serdecznie

Przygotowuję uczniów do matury z biologii ( zgodnie z wymaganiami CKE ) oraz pomagam w nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do testu, czy kartkówki.

Na zajęcia przygotowuję bardzo dużo pomocnych materiałów ( animacji, schematów, ćwiczeń, zakładek pamięci, prezentacji ), które w każdej chwili pomogą szybko utrwalić wiedzę. Największą uwagę poświęcam zadaniom i nauczeniu rozwiązywania ich tak, aby poprawnie trafić w klucz . Szczególne znaczenie ma dla mnie nauka poprawnego wnioskowania i zrozumienia tematu , by żadne zadanie w przyszłości nie sprawiło problemu.

PREFERUJĘ KONTAKT TELEFONICZNY (SMS) : 884 - 307 -270 

Na pierwszym miejscu stawiam na logiczne rozumowanie, a nie tzw. "wkuwanie na pamięć", co jest dziś podstawą do otrzymania maksymalnej ilości punktów na maturze. Swoją drugą pracę magisterską pisałam na temat uczenia się, roli mózgu w tym procesie i różnorodnych metodach dydaktycznych. Jest to moja ogromna pasja, więc z chęcią też dzielę się nią na zajęciach.

Na każde zajęcia przygotowuję spory plik materiałów , pomocne schematy oraz dużą liczbę zadań maturalnych zebranych tak, aby po kilku miesiącach stanowiły świetną powtórkę. Wszystkie zadania sprawdzam także poza godzinami zajęć, a każdy błąd jest dokładnie skorygowany. Wszystkie działy zakończone są podsumowaniem, które sprawdza dotychczasową wiedzę, co dodatkowo systematyzuje wiedzę.

Skutecznie udało mi się wypracować system przygotowania do matury, który zapewnia bardzo wysoką zdawalność oraz daje możliwość zebrania przez uczniów potrzebnych materiałów i wiedzy zapewniających szybką i efektywną powtórkę tuż przed samą maturą. Przygotowując swoje zajęcia korzystałam z niemalże wszystkich dostępnych na rynku podręczników, repetytoriów i zbiorów zadań do biologii, także posiadam szeroką i zarazem skumulowaną wiedzę z zakresu przygotowania do matury z biologii . Moje zajęcia są także pomocne w dalszym kształceniu, gdyż uczę analizowania i łączenia biologicznych faktów .

Zajęcia odbywają się indywidualnie
lub
w  2 lub 3 osobowych - NIŻSZA CENA 

Gwarantuję 100% przygotowanie, widoczne efekty, elastyczność oraz przyjazną atmosferę.

DUŻA ILOŚĆ MATERIAŁÓW, STARANNIE DOPRACOWNYCH DO ZAGADNIEŃ MATURALNYCH, ZNACZĄCO UŁATWIAJĄCYCH PRACĘ.

. . . Serdecznie zapraszam na zajęcia. ;)

*PREFERUJĘ KONTAKT TELEFONICZNY (SMS) : 884 - 307 -270


Opinie o korepetytorze (4)

Katarzyna
09 października 2019

Bardzo polecam. Córka potrzebowała nadrobić materiał w szkole i pierwszy sprawdzian na 4, a później 5.
Dużo pomocnych materiałów, które ułatwiły naukę. Bardzo cierpliwa korepetytorka.

Kamil
29 września 2019

Polecam korepetytorkę!
Dużo pomocnych materiałów, sporo zadań i przejrzysty sposób omawiania zagadnień.
W krótkim czasie nadrobiłem sporo tematów przez maturą, które sprawiały mi problem.
Matura zdana na 80%

Agnieszka
18 września 2019

Matura na 90% i wymarzona medycyna! Zajęcia u Pani Oli to strzał w 10! Mnóstwo zadań, które przygotują każdego do matury z biologii. Na zajęciach mnóstwo ćwiczeń, które ułatwiają zrozumienie materiału, a każde zagadnienie podsumowane zadaniami maturalnymi. Polecam !

Kasia
17 września 2019

Bardzo polecam korepetycje u Pani Oli.
Wynik matury poprawiony o 40% w bardzo miłej atmosferze. Mnóstwo materiałów, które na pewno wykorzystam na studiach i co najważniejsze ogromna ilość zadań, które są omawiane z nauczycielem, czego brakowało mi w szkole, gdzie nie zawsze o każde zadanie mogłam dopytać, a tym samym je zrozumieć.