BajBio


884 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wrocław (Krzyki Klecina Online)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia

Zapisy na rok  2020/2021   i   2021/2022  oraz  2022/2023

tel/sms:   884-307-270

Witam serdecznie ;)

Przygotowuję uczniów do matury z biologii ( zgodnie z wymaganiami CKE ) oraz pomagam w nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do testu, czy kartkówki (w miarę dostępności).

Posiadam wykształcenie uprawniające do nauki w szkole:

mgr biologii z chemią nauczycielską (specjalność genetyka eksperymentalna ) - Uniwersytet Wrocławski 

mgr pedagogiki - poradnictwo psychopedagogiczne
- Uniwersytet Wrocławski

11 letnie doświadczenie korepetytora oraz pracy z dziećmi i młodzieżą 

Na zajęcia przygotowuję bardzo dużo pomocnych materiałów :

animacji,
schematów,
ćwiczeń,
zakładek pamięci,
prezentacji, 
ogromna ilość zadań (w tym matur) w tym wiele autorskich materiałów oraz projektów związanych z maturą z biologii, więcej informacji na FB:

fanpage : BajBio 

grupy : PROJEKT MATURA Z BIOLOGII/ NAJCZĘŚĆIEJ POPEŁNIANE BŁĘDY NA BIOLOGII/ BAJECZNIE PROSTA BIOLOGIA

oraz 

INSTAGRAM:   BajBio - autorskie quizy i pomoce 

Największą uwagę poświęcam zadaniom i nauczeniu rozwiązywania ich tak, aby poprawnie trafić w klucz .
Szczególne znaczenie ma dla mnie nauka poprawnego wnioskowania i zrozumienia tematu , by żadne zadanie w przyszłości nie sprawiło problemu.

PREFERUJĘ KONTAKT TELEFONICZNY (SMS) :  884 - 307 -270 

W ciągu dnia prowadzę zajęcia, ale na każdą wiadomość odpiszę lub oddzownię. Preferowane godziny kontaktu telefonicznego w roku szkolnym to godziny po 20/21, wcześniej najprawdopodniej mam zajęcia, dlatego też proszę pisać, a w wolnej chwili na pewno oddzwonię.

Na pierwszym miejscu stawiam na logiczne rozumowanie, a nie tzw. "wkuwanie na pamięć", co jest dziś podstawą do otrzymania maksymalnej ilości punktów na maturze. Swoją drugą pracę magisterską pisałam na temat uczenia się, roli mózgu w tym procesie i różnorodnych metodach dydaktycznych. Jest to moja ogromna pasja, więc z chęcią też dzielę się nią na zajęciach.

Na każde zajęcia przygotowuję spory plik materiałów , pomocne schematy oraz dużą liczbę zadań maturalnych zebranych tak, aby po kilku miesiącach stanowiły świetną powtórkę. Wszystkie zadania sprawdzam także poza godzinami zajęć, a każdy błąd jest dokładnie skorygowany. Wszystkie działy zakończone są podsumowaniem, które sprawdza dotychczasową wiedzę, co dodatkowo systematyzuje wiedzę.

Skutecznie udało mi się wypracować system przygotowania do matury, który zapewnia bardzo wysoką zdawalność oraz daje możliwość zebrania przez uczniów potrzebnych materiałów i wiedzy zapewniających szybką i efektywną powtórkę tuż przed samą maturą. Przygotowując swoje zajęcia korzystałam z niemalże wszystkich dostępnych na rynku podręczników, repetytoriów i zbiorów zadań do biologii, także posiadam szeroką i zarazem skumulowaną wiedzę z zakresu przygotowania do matury z biologii . Moje zajęcia są także pomocne w dalszym kształceniu, gdyż uczę analizowania i łączenia biologicznych faktów .

CENA:
(1 osoba) -  45 min.
 zajęcia indywidualne - 90 zł
2 osoby - 75 zł 

(1 osoba) -  1,5h
zajęcia indywidualne - 180 zł
2 osoby - 120 zł 

(1 osoba) - 1 h
zajęcia indywidualne - 120 zł
2 osoby - 100 zł

Długość zajęć oraz ich intesywność (1 raz w tygodniu, 2 razy lub 1 raz na dwa tygodnie uczeń dobiera do własnych potrzeb).

NA ŻYCZENIE WYSTAWIAM FAKTURY

Gwarantuję 100% przygotowanie, widoczne efekty, elastyczność oraz przyjazną atmosferę.

DUŻA ILOŚĆ MATERIAŁÓW DOPRACOWANYCH DO ZAGADNIEŃ MATURLANYCH, ZNACZNIE UŁATWIAJĄCYCH NAUKĘ .

Serdecznie zapraszam na zajęcia. ;)

Możliwosć zajęć online lub stacjonarnie - Wrocław (przygotowane do zajęć pomieszczenie, wiele pomocy naukowych - film w linku)

PREFERUJĘ KONTAKT TELEFONICZNY (SMS) :  884 - 307 -270


Opinie o korepetytorze (5)

Kornelia Wójcik
17 sierpnia 2020

Profesjonalizm i perfekcjonizm- dwa słowa, które idealnie opisują korepetycje z Panią Olą. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze. Wszelkie błędy, szczególnie pojęciowe, są w mgnieniu oka poprawiane, a także zobrazowane np.w formie przygotowanych obrazków/rysunków, przez co łatwiej nam, uczniom zapamiętać poprawną wersje. Jeśli jakieś zagadnienie było dla mnie niezrozumiałe Pani Ola dołożyła wszelkich starań, by mi je przybliżyć i w ten oto sposób okazało się, że nawet metabolizm, którym nas tak wszyscy straszą w liceum, wcale nie jest taki przerażający. Po każdych zajęciach otrzymywałam masę plików z zadaniami maturalnymi, które przy najbliższej okazji wspólnie omawiałyśmy wraz z kluczem. Jeszcze raz bardzo dziękuję za przygotowanie do tegorocznej matury! Z uśmiechem na twarzy odebrałam wyniki. Gorąco polecam!????

Katarzyna
09 października 2019

Bardzo polecam. Córka potrzebowała nadrobić materiał w szkole i pierwszy sprawdzian na 4, a później 5.
Dużo pomocnych materiałów, które ułatwiły naukę. Bardzo cierpliwa korepetytorka.

Kamil
29 września 2019

Polecam korepetytorkę!
Dużo pomocnych materiałów, sporo zadań i przejrzysty sposób omawiania zagadnień.
W krótkim czasie nadrobiłem sporo tematów przez maturą, które sprawiały mi problem.
Matura zdana na 80%

Agnieszka
18 września 2019

Matura na 90% i wymarzona medycyna! Zajęcia u Pani Oli to strzał w 10! Mnóstwo zadań, które przygotują każdego do matury z biologii. Na zajęciach mnóstwo ćwiczeń, które ułatwiają zrozumienie materiału, a każde zagadnienie podsumowane zadaniami maturalnymi. Polecam !

Kasia
17 września 2019

Bardzo polecam korepetycje u Pani Oli.
Wynik matury poprawiony o 40% w bardzo miłej atmosferze. Mnóstwo materiałów, które na pewno wykorzystam na studiach i co najważniejsze ogromna ilość zadań, które są omawiane z nauczycielem, czego brakowało mi w szkole, gdzie nie zawsze o każde zadanie mogłam dopytać, a tym samym je zrozumieć.