Skuteczne korepetycje!


507 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
55 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bielsko-Biała (centrum miasta)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Witam serdecznie,

Jestem absolwentką magisterskich studiów filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim i wielką pasjonatką nauczania! Już w czasie studiów udzielałam licznych korepetycji z tegoż języka oraz języka angielskiego (również zapraszam gorąco:)). Odbyłam praktykę ciągłą w szkole. Przebywałam także w USA, gdzie również uczyłam dzieci języka rosyjskiego. Ponadto, pracowałam z językiem rosyjskim biznesowym oraz turystycznym.

Udzielam lekcji na dowolnym poziomie, w dowolnej grupie wiekowej, na własnych, rozmiatych materiałach.

Istnieje możliwość wystawiania faktur oraz podjęcia współpracy ze szkołami językowymi w formie B2B.

Zachęcam do lekcji w Bielsku-Białej (w centrum miasta), jak również do lekcji ONLINE!

Pozdrawiam i zapraszam!
Sylwia


Opinie o korepetytorze (3)

Damian
20 października 2019

Polecam Panią Sylwię, bo potrafi wytłumaczyć ze spokojem naprawdę trudne zagadnienia i sprawić, że nie jest się zniechęconym. Na zajęciach z tą Panią nie stresuję się, a wcześniej bałem się mówić.

Dawid
16 września 2019

Gorąco polecam, Pani Sylwia dostosowuje materiał do potrzeb ucznia. Tłumaczy materiał w łatwy i klarowny sposób. Lekcje przebiegają w przyjaznej atmosferze (brak dystansu uczeń nauczyciel) co ułatwia zdobywanie wiedzy.

Anna Łasocha
15 września 2019

Doskonały nauczyciel z pasją, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Satysfakcjonująca współpraca od prawie pięciu lat jest tego przykładem - bo już tyle czasu uczymy się z Panią Sylwią ja i dwójka moich dzieci. Początkowo bezpośrednio, później z racji odległości przez Skype. Gorąco Polecam!