Skuteczne korepetycje


507 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bielsko-Biała (centrum miasta)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Witam serdecznie,

Zapraszam na swoje lekcje języka angielskiego!

Jestem absolwentką filologii z uprawnieniami do nauczania języków obcych. Język angielski od dziecka był moim ulubionym przedmiotem szkolnym, a później codziennym "towarzyszem" mojego życia. Odbyłam także roczny pobyt w USA, gdzie miałam przyjemność kształcić swój język w college’u.

Chętnie więc podzielę się swoimi umiejętnościami z osobami (dziećmi, młodzieżą, dorosłymi), które chcą się uczyć angielskiego od podstaw lub też uczą się i napotykają pewne trudności, chciałyby nad nim popracować, nie mają z kim odrabiać zadań, chcą przygotować się do zdawania certyfikatów, egzaminów itp. 

Posiadam wlasne, rozmaite materiały i kilka lat cennego doświadczenia w nauczaniu! 

Zachęcam do lekcji na terenie Bielska-Białej - u ucznia, u nauczyciela (centrum miasta), jak również do lekcji ONLINE - przez Skype!

Możliwość współpracy z Szkołami językowymi w formie B2B.

Możliwość wystawiania faktur.

Bardzo proszę o kontakt przez e-mail (wiadomość prywatną przez portal) lub telefon +48507270931.

Sylwia


Opinie o korepetytorze (3)

Damian
20 października 2019

Polecam Panią Sylwię, bo potrafi wytłumaczyć ze spokojem naprawdę trudne zagadnienia i sprawić, że nie jest się zniechęconym. Na zajęciach z tą Panią nie stresuję się, a wcześniej bałem się mówić.

Dawid
16 września 2019

Gorąco polecam, Pani Sylwia dostosowuje materiał do potrzeb ucznia. Tłumaczy materiał w łatwy i klarowny sposób. Lekcje przebiegają w przyjaznej atmosferze (brak dystansu uczeń nauczyciel) co ułatwia zdobywanie wiedzy.

Anna Łasocha
15 września 2019

Doskonały nauczyciel z pasją, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Satysfakcjonująca współpraca od prawie pięciu lat jest tego przykładem - bo już tyle czasu uczymy się z Panią Sylwią ja i dwójka moich dzieci. Początkowo bezpośrednio, później z racji odległości przez Skype. Gorąco Polecam!