Język niemiecki, Warszawa


606 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Hallo alle zusammen!
Zapraszam wszystkich na lekcje online. Mam doświadczenie w prowadzeniu lekcji na odległość, jeśli ktoś ma obawy, że takie lekcje nie dorównają jakości lekcjom twarzą w twarz, postaram się je jak najszybciej rozwiać :)
Jestem studentką Lingwistyki Stosowanej (język niemiecki i szwedzki) na Uniwersytecie Warszawskim. Chętnie pomogę każdemu, kto chciałby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z językiem niemieckim. Zapraszam:

  • uczniów, ktorzy swojej miłości do niemieckiego jeszcze nie odkryli
  • oraz tych, którym tempo nauki w szkole/na kursie językowym nie starcza
  • każdą osobę, która chciałaby wreszcie zrozmieć, jak działają te straszne niemieckie przypadki :)
  • osoby przygotowujące się do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym

Lekcje układam pod indywidualne potrzeby danej osoby. Na moich zajęciach na pewno nie ujrzycie stosu kserówek z gramatyki Bęzy czy innych przestarzałych książek… za to gwarantuję w miarę możliwości ciekawe i zróżnicowane materiały przedstawiające autentyczny język, jakim posługują się Niemcy i Austriacy na co dzień. Wychodzę z założenia,że język służy głównie  komunikacji, niestety z doświadczenia wiem, że nauka w szkole czy nawet na kursach językowych z owocną komunikacją za dużo wspólnego nie ma. Dlatego ja stawiam na rozmowę oraz naukę poprawnej wymowy, chociaż oczywiście czas na fascynującą gramatykę też da się znaleźć :)

 


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii