MATEMATYKA 91%-średnia z egzaminów Tel 695291885


695 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
87 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Szczecin (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

TEL.: 695 291 885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z matematyki z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale.

 

91% - tyle wynosi średnia wyników z matur i egzaminów 8-klasisty naszych uczniów (z ostatnich 5 lat), którzy regularnie korzystali z naszej pomocy.

 

Matematyka to Twoja pięta Achillesa? A może ogólnie nieźle sobie radzisz, ale algebra/statystyka/ trygonometria spędza Ci sen z powiek?

 

Nie ma problemu. Coś na to poradzimy! :)

 

Oferujemy indywidualne korepetycje z matematyki, chemii, fizyki, biologii, geografii, historii i języka polskiego.

 

Potrzebujesz nauczyciela? Oczywiście, że nie. Co najmniej jednego przecież już masz ;) Potrzebujesz korepetytora! Takiego, który poświęci uwagę tylko Tobie. Który potrafi tłumaczyć, który potrafi słuchać, który nie oceni, ani nie wyśmieje - wręcz przeciwnie, pokaże co i jak. I okaże się, że to wcale nie było takie trudne, jak się wydaje. Zawsze tak jest. Słowo! :)

 

W Matematikon znamy się na uczeniu. Mamy dar tłumaczenia, a zadania domowe, nawet te najtrudniejsze, nie mają przed nami żadnych tajemnic. Masz kiepskie oceny z matematyki, czeka Cię egzamin (poprawkowy, maturalny, ósmoklasisty), boisz się zaliczenia przedmiotu? Już nie musisz. Skontaktuj się z nami. Możesz na nas (i z nami) liczyć!
:)

 

Dlaczego warto?

 

Przyjedziemy do Ciebie do domu lub zajęcia przez internet

Nie, nie musisz nigdzie jechać i dojeżdżać. Nie musisz marnować czasu w tramwajach, autobusach, korkach. Nie musisz brać udziału w zajęciach grupowych, gdzie każdy ma inny poziom, a Anka to cały czas ma rękę w górze, a Piotrek gada wciąż z kolegą. Przyjedziemy do Ciebie do domu i skupimy się na Twoich matematycznych problemach. Tylko i wyłącznie! Oferujemy również zajęcia indywidualne przez internet:) 

 

Materiały do zajęć w cenie

Na zajęcia jesteśmy w 100% przygotowani. Nie musisz nic drukować ani skanować, nie potrzebujesz dodatkowych podręczników ani nawet tych aktualnych. Po prostu: mówisz, z czym masz problem, a Twój korepetytor przyjeżdża z całym asortymentem. I tak: wszystkie materiały po zajęciach zostają u Ciebie!

 

Jesteśmy elastyczni

W Matematikon to Ty decydujesz, kiedy chcesz uczyć się matmy. Po szkole, w weekend, pod wieczór? Nie ma problemu. Ustalamy dogodny dla Ciebie termin, przyjeżdżamy i odkrywamy przed Tobą matematyczne arkana. Brzmi strasznie? Wcale tak nie jest. Zobaczysz, będzie fajnie!
:)

 

Korepetytorzy, którzy dają się lubić

Możemy Ci godzinami opowiadać o naszych kwalifikacjach, pokazywać papiery wyższych uczelni i certyfikaty nauczycielskie, ale w rzeczywistości przecież nie to jest najważniejsze - korepetytor po prostu musi czuć temat. Musi lubić matematykę, musi umieć tłumaczyć i musi dać się polubić. Tak od pierwszego wejrzenia. Wiesz, jesteśmy sympatyczni. I to jest to, za co chwalą nas klienci. Zaraz po efektach oczywiście ;)

 

Pozytywne opinie

Matematyki nauczyliśmy już bardzo wielu. Chcesz nas sprawdzić? Nie ma problemu. Rekomendacje naszych uczniów i ich rodziców znajdziesz na naszej stronie www, chętnie też przedstawiamy referencje mailowo. Wybierając nas, nie wybierasz kota w worku. Co to, to nie!

 

Jest was więcej? Będzie taniej!

Kolega ze szkolnej ławki też ma kłopot z tematem? Zaproś go do siebie - ogarniemy to we trzech. A i cena będzie niższa ;) Pamiętaj jednak, że więcej niż dwie osoby jednocześnie nie bierzemy pod uwagę - wtedy to już coraz bardziej przypomina salę lekcyjną. A przecież nie o to chodzi!

 

NAWET NAJWIĘKSZY LEŃ NAUCZY SIĘ MATEMATYKI!

 

CENNIK

Czas zajęć 60 min.:
• Pakiet 8 lekcji - 87 zł (60 min.)
• Pakiet 4 lekcji - 91 zł (60 min.)
• Bez pakietu - 95 zł (60 min.)

Czas zajęć 90 min.:
• Pakiet 8 lekcji - 105 zł (90 min.)
• Pakiet 4 lekcji - 110 zł (90 min.)
• Bez pakietu - 115 zł (90 min)

 

W przypadku poziomu rozszerzonego, NIC NIE MUSISZ DOPŁACAĆ!

PIERWSZA LEKCJA JEST ZAWSZE W NAJTAŃSZYM WARIANCIE!
Dopiero po niej decydujesz, czy chcesz wykupić pakiet do wykorzystania w dowolnym czasie, czy płacić co zajęcia :)

 

NIE RYZYKUJ SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI, zatrudniając przypadkowego korepetytora. Postaw na mobilne centrum edukacji MATEMATIKON.

 

Brzmi nieźle? Jasne, że tak!  Zadzwoń do nas - 695 291 885. Zobaczysz, że pójdzie jak po maśle ;)

 

Oferujemy indywidualne korepetycje z matematyki, chemii, fizyki, biologii, geografii, historii i języka polskiego.

 

Matematikon. Poznaj swojego korepetytora. I już nie masz problemu z matmą!


Opinie o korepetytorze (48)

Ada
10 czerwca 2024

Już na pierwszym spotkaniu korepetytor potrafił odkryć w czym tkwi mój problem i prowadził lekcje w ten sposób, żebym łatwo i przyjemnie zaczęła przyswajać materiał.

Natalia
06 marca 2024

Widzę znaczną poprawę w moich wynikach od czasu, gdy zaczęłam korzystać z usług. Ponadto, elastyczne harmonogramy lekcji bardzo ułatwiają współpracę.

Krzysiek
03 stycznia 2024

Polecam, polecam, polecam!!!

Jolanta
08 listopada 2023

Bardzo udana i sprawna współpraca. Efekty w nauce zauważalne.

Olga
23 sierpnia 2023

Super korepetycje!

Witold
04 sierpnia 2023

Zdecydowanie polecam

Joanna
20 lipca 2023

Lekcje na najwyższym poziomie. Jestem zdumiona efektami.

Iza
06 marca 2023

Firma godna polecenia.

Żaneta
19 stycznia 2023

Polecam korepetycje u korepetytorów Matematikon. Dobrze tłumaczone zadania, korepetytor pokazuje jak rozwiązać trudne zadania w łatwy sposób.

Kacper
07 grudnia 2022

Polecam :)

Bartosz
05 listopada 2022

Uczęszczam na zajęcia od jakiegoś czasu i już widzę efekty, co bardzo mnie cieszy. Dzięki korepetycjom sporo ocen udało mi się poprawić.

Natasza Ćwierk
24 października 2022

Najlepsza szkoła na jaką było można trafić. Zajęcia online są prowadzone perfekcyjnie, na początku ich się obawiałam, bo jednak nauka twarzą w twarz jest o wiele lepsza, ale się nie zawiodłam, świetnie mi idzie i cieszę się, że na te korki się zdecydowałam.

hexe
20 października 2022

Nie spodziewałem się tak ciekawych zajęć, jestem pod wrażeniem. Jeśli zależy wam na nauce matmy, to u nich wam to się uda, nawet jeśli mało co umiecie, oni nauczą.

Paulina
12 października 2022

Jestem zadowolona z korepetycji, jakbym miała wybierać drugi raz, to byłby to ten sam wybór. Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie i do tego z jednej lekcji da się naprawdę dużo nauczyć.

Lubian
06 października 2022

Nie sądziłem, że tak spodobają mi się korepetycje, jestem pod wrażeniem jak wiele z nich się uczę. Kiedyś zajęcia dodatkowe nic mi nie dały, ale teraz widzę dużą różnicę - Matematikon jest super.

Franek
30 września 2022

W końcu udało mi się znaleźć odpowiednie korepetycje online. Jeśli zastanawiacie się czy taki sposób nauki jest odpowiedni, to dla mnie jak najbardziej tak i do tego dużo czasu się zaoszczędza.

Edyta
26 września 2022

Jestem zadowolona z zajęć, uczęszczam na nie dwa razy w tygodniu i zaczynam widzieć efekty, co mnie bardzo cieszy. Dotąd z matematyka mi nie szło, ale wszystko się zmieniło dzięki tym korepetycjom.

Burakiewicz
26 sierpnia 2022

Zajęcia są bardzo ciekawe, ja wiele z nich wyniosłam. Jeśli masz problemy z matematyką, to polecam zainteresować się tą firmą, myślę, że nie zawiedziesz się na nich.

Artur F.
25 sierpnia 2022

W tamtym roku zacząłem uczęszczać na korepetycje do tej szkoły i już nie mogę doczekać się ich w tym roku. Wrzesień coraz bliżej, a ja coraz to bardziej cieszę się z korepetycji, z których bardzo dużo wynoszę.

Rydzewska Jagoda
24 sierpnia 2022

Chodziłam na korepetycje do nich poprzedni cały rok szkolny i od września również zaczynam - nie mogę się doczekać. Lekcje są prowadzone bardzo ciekawe i bezstresowo, wszystko jest tłumaczone idealnie bez pośpiechu.

Urszula Z.
03 czerwca 2022

Uwielbiam korepetycje z wami, nie sądziłam, że aż tak mi się spodobają. Co do zajęć, to są prowadzone dla mnie w idealnym czasie.

Nikoś
01 czerwca 2022

Zapisałem się do tej szkoły na korepetycje z polecenia i nie żałuję. Lekcje prowadzone ciekawe i zrozumiale.

GabrielZ
30 maja 2022

Stresowałem się pierwszych zajęć online, ale jak się później okazało nie potrzebnie. Korepetycje przebiegły bardzo miło i wiele z nich zrozumiałem.

Lara
29 maja 2022

Najlepsze korepetycje w mojej okolicy, wszystko wyuczone na 6!

Zofia
28 maja 2022

Jakiś czas temu dowiedziałam się o tej firmie i postanowiłam zapisać się do nich na korepetycje, nie żałuję. Zajęcia są prowadzone na wysokim poziomie, nawet lekcje online są tak dobrze przemyślane, że wszystko da się z nich zapamiętać.

Anita
27 maja 2022

Niestety z matmą u mnie jest ciężko, ale w końcu udało mi się trfaić na porządnego nauczyciela. Odkąd chodzę na zajęcia widzę poprawę i co najważniejsze oceny zostały poprawione.

Urszula Hawrusik
25 maja 2022

Korepetycje są prowadzone profesjonalnie i bardzo ciekawe, warto na nie się zapisać.

Lilka
23 maja 2022

Jedna z lepszych szkół zajmująca się korepetycjami, kiedyś chodziłam na zajęcia do pewnej firmy online i nic z nich nie wyniosłam. Odkąd chodzę na te korepetycje widzę ogromną różnice w nauce.

Leszek K.
20 maja 2022

Od jakiegoś czasu uczęszczam na te korepetycje online i dzięki nim udało mi się poprawić oceny. Zajęcia są prowadzone na wysokim poziomie, jestem pod wrażeniem, że aż tak dobrze wszystko rozumiem.

Sonia
18 maja 2022

Chodzę na korki od lutego i udało mi się poprawić już wszystkie opinie. Jeśli macie problemy z matematyką, to polecam ich, nie zawiedziecie się.

Sławek
19 kwietnia 2022

Profesjonalna firma. Młody, ale kompetentny korepetytor jest zawsze przygotowany do lekcji na 100%, a oceny również się poprawiły. Śmiało mogę polecić Matematikon innym osobom.

Marta
19 kwietnia 2022

Korzystamy z korepetycji od kilku miesięcy. Do córki i syna przychodzi młoda Pani, która jest bardzo profesjonalną i miłą osobą. Wszystkim polecam, szczególnie teraz, gdy zbliża się matura. Na pewno warto.

Katarzyna
10 stycznia 2022

Zdecydowanie nie polecam, ludzie nie poważni, umówione korepetycje kilka tyg wcześniej i korepetytor się nie pojawia. Pomylił datę. Kpina. Myślałam, że poważna firma sobie nie pozwala na takie zachowania. Nie polecam!

Natalia
09 grudnia 2021

Korepetycje na 5! :)

Karol
23 sierpnia 2021

Lekcje prowadzone w sposób, który sprawia, że wszystko jest jasne i proste.

Kinga
09 sierpnia 2021

Polecam!

Weronika Migdał
27 lipca 2021

Dzięki tym korepetycjom zdałam bardzo dobrze maturę i dostałam się na wymarzone studia!

Maja
14 lipca 2021

Lekcje prowadzone bardzo efektywnie i sympatycznie. Pozdrawiam Pana Arkadiusza z Matematikonu.

Barbara
08 lipca 2021

Super korepetycje! Korepetytor miły i widać, że zna się na rzeczy.

Ilona
03 lipca 2021

Zdecydowanie polecam!

Ilona
03 lipca 2021

Zdecydowanie polecam!

Diana
12 maja 2021

Solidne przygotowanie do matury, która poszła bardzo dobrze. Korzystałam z lekcji przez cały rok szkolny, bezproblemowo i skutecznie :)

Jan
03 kwietnia 2021

Korzystamy z usług od jakiegoś czasu i dzieci są bardzo zadowolone. My również, ponieważ widać efekty.

Adrianna
23 listopada 2020

Najlepsze korepetycje, z jakich do tej pory korzystała moja córka. Widać poprawę w ocenach, jak i podejściu do uczenia się. Super firma!

Bartek
13 sierpnia 2020

Zajęcia w przyjaznej atmosferze. Elastyczne godziny. PROFESJONALIZM! Polecam

Iwona Kawczyńska
27 maja 2020

Zdecydowanie polecam wszystkim! Korepetytor rzetelny i zna się na tym.

Tomasz Niedośpiał
24 kwietnia 2019

Bardzo dobry korepetytor. Polecam z czystym sumieniem.

Krzysiek Bombrowicz
22 lutego 2019

Cechy, które najbardziej odzwierciedlają to cierpliwość, wyrozumiałość i bardzo proste i jasne tłumaczenie. Bardzo polecam.