Elektrotechnika / Teoria obwodów


730 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Studia

Od ponad 10 lat zajmuję się profesjonalnym udzielaniem korepetycji z przedmiotów ścisłych i technicznych (dokładna lista poniżej oraz po prawej stronie ogłoszenia). Oferuję korepetycje tradycyjne w Warszawie oraz online (więcej na temat tej formy nauki w filmie wprowadzającym powyżej oraz w treści ogłoszenia poniżej). Możemy umówić się zarówno na zajęcia indywidualne jak i grupowe (do 4 osób, cena za godzinę jest taka sama niezależnie od ilości osób ).

Przez moje ręce przeszły  setki studentów  i jeżeli sądzić po  pozytywnych opiniach ,  które możesz  przeczytać poniżej,   w przytłaczającej większości współpraca była zakończona  pełnym sukcesem.

Niezależnie od twoich potrzeb i od tego jak późno zaczynasz się przygotowywać z moją pomocą dasz radę. Dla mnie nie ma przypadków beznadziejnych. Tłumaczę krok po kroku, w luźnej atmosferze,ale z szacunkiem do Twojego czasu. Nauczanie to moje główne zajęcie  i jednocześnie  pasja,   więc godziny lekcji możemy bez problemu dostosować do Twoich potrzeb. Jestem na bieżąco z publikacjami polsko i anglojęzycznymi z tematów, których uczę, więc wiem jaką literaturę mogę Ci z czystym sumieniem polecić.

Do każdej osoby  podchodzę indywidualnie,   dopasowując poziom zajęć i sposób tłumaczenia. Nie musisz się jakoś specjalnie przygotowywać do pierwszych zajęć, możesz przyjść z pustą głową, byleby tylko była otwarta – jestem od tego, żeby pokazać Ci co musisz powtórzyć i nauczyć Cię całej reszty.

Kontakt:
Uwaga – z reguły u mnie „dużo się dzieje” – jeżeli nie uda się dodzwonić, na pewno oddzwonię. Ale na wszelki wypadek napisz mi  sms albo e-mail  z krótkim opisem tj. jak masz na imię, gdzie studiujesz, pomocy z jakiego przedmiotu potrzebujesz. To bardzo ułatwi nam kontakt :-)
Tel.: 730 190 350  
YouTube:  EduPandaPl  
Skype: gmazur591  

Jak wyglądają korepetycje on-line
Najlepiej obejrzyj film wprowadzający  do ogłoszenia – tam pokazuję jak takie zajęcia wyglądają w praktyce :-)Krótko o tej formie nauki:

  1. Najczęściej łączymy się przez  SKYPE.
  2. Na bieżąco widzisz wszystko co zapisuję korzystając z  wirtualnej tablicy.
  3. Po zajęciach otrzymujesz  komplet notatek na e-mail.
  4. Płatność za korepetycje odbywa się również on-line przez system płatności PayU.

Zajęcia w tej formie są  równie efektywne jak tradycyjne.   Jeżeli nie wierzysz – poczytaj opinie poniżej :-)

Uwagi końcowe :

  1. Naprawdę gorąco zachęcam do nauki na bieżąco. To, że materiał da się opanować na tydzień przed egzaminem nie oznacza, że jest to zdrowe dla studenta czy też jego otoczenia.
  2. Absolutnie i bez wyjątków nie pomagam w trakcie egzaminów.
  3. Poza tym przedmiotem oferuję również korepetycje z zagadnień takich jak elektrotechnika / teoria obwodów, fizyka, matematyka, mechanika, mechanika budowli / mechanika konstrukcji, mechanika płynów / hydraulika i hydrologia, metody numeryczne / metody obliczeniowe, termodynamika, wytrzymałość materiałów.

Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii