Korepetycje z matematyki

Agnieszka Mgr/mgr inż.

797 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /55 min.
Miejsce
Korepetycje Ostrów Wielkopolski (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Witam serdecznie!
Już od 7 lat prowadzę zajęcia z matematyki z uczniami ze szkoły podstawowej i średniej.

Pomagam w opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję do kartkówek i sprawdzianów. Tłumaczę w sposób niesamowicie jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Wielokrotnie stosuję przykłady zastosowań matematyki w życiu. Uczniowie wtedy doskonale rozumieją i zapamiętują metodę rozwiązania zadania! Potrafię dotrzeć do osób o umysłach humanistycznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z moimi uczniami stworzyłam własny, kompletny program przygotowań do egzaminów: ósmoklasisty, matury podstawowej oraz rozszerzonej. Dostosowany jest do potrzeb nawet najbardziej wymagających uczniów.

Kurs obejmuje cały materiał wymagany na egzaminach z matematyki zgodnie ze standardami CKE. Prowadzę terminarz zajęć, dzięki czemu materiał jest poukładany. W czasie lekcji stosuję krótkie powtórki przypominające zagadnienia omówione wcześniej.

Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe (2-4 os.) Zachęcam szczególnie uczniów klas: 7-8 szkoły podstawowej oraz liceum i technikum.
Jeśli nie odbieram, napisz sms-a. Oddzwonię.


Opinie o korepetytorze (2)

Oliwia
16 listopada 2020

Bardzo polecam! Pani sympatyczna ,cierpliwa i zaangażowana. Wspaniałe przygotowanie do testów.

Marysia
07 lipca 2020

Bardzo fajnie tłumaczone niezrozumiale rzeczy. Wszystkie pojęcia przedstawione w prosty,zwykły i bardziej zrozumiały jezyk,co latwo jest zapamiętać. Można także zadawac bardzo szczegółowe pytania na ktore chętnie jest udzielana odpowiedź. Dzięki tym lekcjom, niektóre rzeczy stały sie dla mnie jasne i zrozumiale :). Polecam :) :)!