Lekcje języka hiszpańskiego /Native speaker/

José Vieytes 26 lat
Lic./inż.

791 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
40 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Inowrocław (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Dorośli

Zapraszam na zajęcia (indywidualne/grupowe/skype) z języka hiszpańskiego niezależnie od poziomu zaawansowania. Pochodzę z Argentyny i język hiszpański jest moim językiem ojczystym. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka i matematyki.

Chętnie zapoznam Cię z podstawami, gramatyką, słownictwem, przygotuję do podróży, egzaminów lub pomogę rozwinąć już posiadane przez Ciebie doświadczenie. Zajmuję się także tłumaczeniem.

Lekcje prowadzę w języku angielskim, całościowo w j. hiszpańskim lub wspólnie z moją narzeczoną w języku polskim. Ty wybierasz!

Serdecznie zapraszam :)

 

~~~~~~~~~~~~~~~~

 

I invite you to Spanish language classes (individual/group/skype) regardless of the level of proficiency. I come from Argentina and I’m a native Spanish speaker. I have several years of experience in teaching language and mathematics. I will be happy to introduce you to the basics, grammar, vocabulary, prepare for travel, exams or help you expand the experience you already have. I also deal with translation. Lessons run in English, overall in Spanish or together with my fiancée in Polish. You choose!


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii