Niderlandzki Holenderski Native Wrocław KURS

DutchAcademy Sandra 32 lata
Mgr/mgr inż.

603 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, naturoterapia

Hallo lieve lezer,

Hoe gaat het ?

Ik was net op zoek naar jou om een cursus Nederlans te starten in Wrocław. Klinkt geweldig, toch ?
 

Pragnę Cię zachęcić ..

- nie tylko kulturą krajów niderlandzkojęzycznch, która mówi za siebie - rowery, czekolada i te sprawy ale także faktem, że niderlandzki to język niszowy ciągle poszukiwany w środowisku biznesowym i nie tylko ! Zarówno Belgia jak i Holandia maja prężnie rozwijające rynki we wielu dziedzinach z zakresu technologii i IT. Czy wiedziałeś na przykład, że Philips w Eindhoven wynalazł kasetę wideo jak i audio oraz DVD..., a no widzisz :).

- jak i moją osobą. Jestem osobą dwujęzyczną, native speaker zarówno z j. polskiego jak i niderlandzkiego od dawien dawna, wychowana w Belgii. Na codzień jestem od dwóch lat wykładowcą róźnych przedmiotów niderlandzkojęzycznych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz prowadzę kursy komercyjne i zajmuję się tłumaczeniami zwykłymi. Pracowałam w przeszłości dla różnych szkół językowych prowadząć zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, dla różnych odbiorców dużych i tych mniejszych. Jestem obeznana z środowiskim korporacyjnym w tym zajęć z business English oraz zajęć in-company zarówno z języka niderlandzkiego jak i angielskiego. Język niderlandzki to jednak mój język rodzimy w związku z tym zajęcia w tym języku lubię najbardziej :).

Ponadto, kocham zwierzęta, tańczę salsę i interesuję się naturoterapią a to co NAJWAŻNIEJSZE uwielbiam prowadzić kursy z języka niderlandzkiego :)

Chcesz się dowiedzieć więcej, zapisz się na kursc :))

 

Groetjes!

 


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii