Korepetycje z BIOCHEMII i BIOFIZYKI


790 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, IB HL, STUDIA, KONKURSY, Olimpiada

Zapraszam serdecznie na korepetycje z BIOCHEMII i BIOFIZYKI.  Dowolny poziom trudności. Przygotowuję do MATURY w tym IB HL lub SL poziom rozszerzony wg nowych i starych zasad – potrzebnej do ubiegania się na studia medyczne – oraz matury międzynarodowej IB (Chemistry IB HL i SL) i egzaminu SAT.

CENA:

~~ korepetycje dla uczniów szkół podstawowych(konkursy, olimpiady, egzaminy ósmoklasisty) – 120zł/45min.
~~ korepetycje dla maturzystów, licealistów (matura polska, konkursy, olimpiady i inne) – 120zł/45min.
~~ korepetycje dla maturzystów i licealistów IB i PREIB oraz do egzaminów IMAT i BMAT – 150zł/45min.
~~ korepetycje dla studentów z zakresu fizyki, biofizyki i chemii wyższej – 120zł/45min.
~~ prowadzę także zajęcia z mechaniki teoretycznej, mechaniki płynów, wytrzymałości materiałów oraz termodynamiki i inżynierii procesowej w cenie 120zł/45min.

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ:
Minimalny czas trwania korepetycji to 2 godziny lekcyjne (2*45min.), czyli 90min. Ze względów organizacyjnych nie ma możliwości zamówienia korepetycji na 45min.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ

Korepetycje odbywają się w Poznaniu (Grunwald) w cichym i przestronnym pomieszczeniu - naprzeciwko Uniwersytetu Medycznego. Bardzo łatwy dojazd - wiele przystanków. Przed budynkiem jest parking. Oferuję tylko i wyłącznie korepetycje indywidualne stacjonarne i online (ze względów organizacyjnych nie dojeżdżam do studentów).

ZAJĘCIA ONLINE:
Prowadzę także nowoczesne zajęcia ONLINE przez Skype plus tablet graficzny i tablicę wirtualną, Korepetycje ONLINE są tak samo skuteczne jak zajęcia stacjonarne, a przy okazji nie traci się czasu na dojazdy. Uczeń widzi wszystko na tablicy wirtualnej co napiszę nauczyciel. Mam bogate doświadczenie w udzielaniu korepetycji ONLINE.

W przypadku, gdy zajęcia się nie spodobają, można z nich zrezygnować i nie umawiać się na kolejne i poszukać sobie innego korepetytora lub kursu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

UWAGA: Udzielam korepetycji tylko w ramach regularnych spotkań, w przypadku odwołania w danym tygodniu jest konieczność ich odrobienia w najbliższym czasie.

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Umiejętność przekazywania wiedzy. Bezstresowe spotkania, miła atmosfera.

CERTYFIKATY I KWALIFIKACJE:
Skończone wyższe studia z wyróżnieniem. Laureat konkursów chemicznych im. prof. Świniarskiego (2x) i olimpiady z chemii oraz olimpiady z fizyki.

 


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii