Korepetycje z BIOCHEMII i BIOFIZYKI

Marian Koock MATURA IB HL/SL Profesjonalne korepetycje do MATURY IB HL/SLMgr/mgr inż.Wszystkie oferty korepetytora (13)

790 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
200 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, IB HL, STUDIA, KONKURSY, Olimpiada

Zapraszam serdecznie na korepetycje z BIOCHEMII i BIOFIZYKI.  Dowolny poziom trudności. Przygotowuję do MATURY w tym IB HL lub SL poziom rozszerzony wg nowych i starych zasad – potrzebnej do ubiegania się na studia medyczne – oraz matury międzynarodowej IB (Chemistry IB HL i SL) i egzaminu SAT.

CENA:

~~ korepetycje dla uczniów szkół podstawowych(konkursy, olimpiady, egzaminy ósmoklasisty) – 150zł/45min.
~~ korepetycje dla maturzystów, licealistów (matura polska, konkursy, olimpiady i inne) – 150zł/45min.
~~ korepetycje dla maturzystów i licealistów IB i PREIB oraz do egzaminów IMAT i BMAT – 200zł/45min.
~~ korepetycje dla studentów z zakresu fizyki, biofizyki i chemii wyższej – 200zł/45min.
~~ prowadzę także zajęcia z mechaniki teoretycznej, mechaniki płynów, wytrzymałości materiałów oraz termodynamiki i inżynierii procesowej w cenie 200zł/45min.

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ:
Minimalny czas trwania korepetycji to 2 godziny lekcyjne (2*45min.), czyli 90min. Ze względów organizacyjnych nie ma możliwości zamówienia korepetycji na 45min.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ

Korepetycje odbywają się w Poznaniu (Grunwald) w cichym i przestronnym pomieszczeniu - naprzeciwko Uniwersytetu Medycznego. Bardzo łatwy dojazd - wiele przystanków. Przed budynkiem jest parking. Oferuję tylko i wyłącznie korepetycje indywidualne stacjonarne i online (ze względów organizacyjnych nie dojeżdżam do studentów).

ZAJĘCIA ONLINE:
Prowadzę także nowoczesne zajęcia ONLINE przez Skype plus tablet graficzny i tablicę wirtualną, Korepetycje ONLINE są tak samo skuteczne jak zajęcia stacjonarne, a przy okazji nie traci się czasu na dojazdy. Uczeń widzi wszystko na tablicy wirtualnej co napiszę nauczyciel. Mam bogate doświadczenie w udzielaniu korepetycji ONLINE.

W przypadku, gdy zajęcia się nie spodobają, można z nich zrezygnować i nie umawiać się na kolejne i poszukać sobie innego korepetytora lub kursu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

UWAGA: Udzielam korepetycji tylko w ramach regularnych spotkań, w przypadku odwołania w danym tygodniu jest konieczność ich odrobienia w najbliższym czasie.

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Umiejętność przekazywania wiedzy. Bezstresowe spotkania, miła atmosfera.

CERTYFIKATY I KWALIFIKACJE:
Skończone wyższe studia z wyróżnieniem. Laureat konkursów chemicznych im. prof. Świniarskiego (2x) i olimpiady z chemii oraz olimpiady z fizyki.

 


Opinie o korepetytorze (1)

Magda
12 marca 2022

Moj syn korzystal z pomocy Pana Mariana przez kilka lat. Dzieki korepetycjom napisal bardzo dobrze mature z chemii, jest studentem kierunku lekarskiego na UMP i wlasnie na ocene dobra zdal w pierwszym terminie trudny egzamin z biofizyki na pierwszym roku studiow. Oprocz wartosci merytorycznych !!! korepetycje wyksztalcily w nim motywacje do nauki i chec rozwoju.
Syn nie był typem dziecka lubiącego czytac książki … spotkania na ul Bukowskiej bardzo pozytywnie odmienily jego charakter – stal się cierpliwy, uwierzyl w siebie, zaczal osiagac sukcesy (do it) – i jest szczesliwy. Ja osobiscie nigdy nie poznałam Pana Mariana, ale będzie Pan dla mnie zawsze wyjatkowa osobowoscia i serdecznie dziekuje za to, ze był Pan Mentorem dla mojego dziecka, wsparciem w chwilach zwątpienia , dobra energia …

P.S odwołanie od wynikow matury i zdobycie + 6 punktow to było także Mistrzostwo

podrawiam serdecznie