Native speaker język niderlandzki / holenderski

Stijn De Moor 30 lat
Lic./inż.

501 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gdańsk (całe miasto)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Jestem native speakerem języka niderlandzkiego / holenderskiego od kilku lat mieszkającym w Polsce. Prowadzę korepetycje z języka niderlandzkiego na terenie Trójmiasta lub Grudziądza oraz w formie lekcji online. Lekcja trwa 60 min w cenie 80 zł. Zapraszam do kontaktu zarówno zupełnie początkujących, jak i osoby znające podstawy. Szczególną uwagę poświęcam właściwej wymowie, która jest trudna dla osób posługujących się językiem polskim. Nauczę Cię także niezbędnej gramatyki i słownictwa związanego z życiem codziennym lub branżą, którą się zajmujesz.

Nauka języków obcych jest moją pasją, sam znam, oprócz ojczystego niderlandzkiego, język angielski, francuski, niemiecki oraz język polski w stopniu komunikatywnym. Posiadam duże doświadczenie w przyswajaniu języków obcych, które sprawia, że dobrze rozumiem problemy osób uczących się i potrafię je rozwiązać przy zastosowaniu wypracowanych przez lata technik.

Poza wykształceniem muzycznym posiadam także tytuł licencjata z biotechnologii. Na poziomie szkoły średniej posiadam też dyplomy zawodowe z dziedziny ekonomii i księgowości. Ze względu na szeroki zakres zainteresowań potrafię swobodnie poruszać się w słownictwie z wielu obszarów.

Oprócz prowadzenia korepetycji, pomagam także na miejscu w rozwiązywaniu problemów w języku niderlandzkim - wykonywanie telefonów do instytucji/klientów w Belgii/Holandii, wypełnianie formularzy, tłumaczenia lub tworzenie pism w języku niderlandzkim.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii