Angielski :)

Agnieszka 34 lata
Mgr/mgr inż.

Wyślij wiadomość:

Cena
45 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Rzeszów (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

     Witam :)

             Oferuję lekcje w miłej i bezstresowej atmosferze. Uczę  wykorzystując różne ciekawe materiały takie jak: filmiki, prezentacje, puzzle edukacyjne i wiele innych. Oferuję ciekawe testy po lekcjach, które sama układam ponadto dostęp do ponad 50 testów na różnych poziomach oraz interesujące cenowo pakiety.      
            Ostatnio mieszkałam w Anglii przez 11 lat, gdzie przez parę lat pracowałam w dwujęzycznej szkole. Korepetycji udzielam już od 12 lat, dorosłym, dzieciom, młodzieży przez Skype. 

 

                                                            

Zapraszam :)


Opinie o korepetytorze (11)

Monika
12 lutego 2020

Zajęcia są bardzo ciekawe, bo różnorodne i wymagające myślenia i kojarzenia, a czas płynie za szybko, córka jest bardzo zadowolona, sama - mam nadzieję wkrótce dołączyć do grona uczniów:), szczerze polecam

Anna
13 grudnia 2019

Ciekawe i różnorodne materiały wysyłane z wyprzedzeniem, przesympatyczna Pani Agnieszka, czego chcieć więcej? :) Każda lekcja to przyjemność! Serdecznie polecam :)

Uliana
23 sierpnia 2019

Serdecznie polecam! Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, materiały dobierane tematycznie i wysyłane dużo wcześniej. Odczuwalne jest zaangażowanie i profesjonalizm ze strony Pani Agnieszki.

Przemek
14 maja 2019

Polecam tego korepetytora! Bardzo fajne zajęcie w miłej atmosferze. Każde zajęcie poprzedzone są wysyłką materiałów, z których korzystamy podczas lekcji. Podczas zajęc rozwijamy swoja umiejętnośc sluchania, a przede wszystkim mówienia po angielsku.

Basia
10 maja 2019

Bardzo się cieszę że trafiłam na tak fantastyczna nauczycielkę! Nie dość że ma dużą wiedzę to i ogromne pokłady uśmiechu i cierpliwości. Materiały ktore wysyła z dużym wyprzedzeniem, są bardzo zróżnicowane co powoduje że zajęcia są ciekawe a godzina ucieka zbyt szybko:)

Norbert
09 lutego 2019

Bardzo długo szukałem osoby, z którą lekcje online byłby komfortowe i realnie podnosiły moje umiejętności. Agnieszka bardzo przykłada się do każdych zajęć, wcześniej przygotowuje materiał, który jest różnorodny i zawsze ciekawy, a na zajęciach zawsze jest o czasie. Gorąco polecam - w końcu czuję, że robię postępy bez wychodzenia z domu :)!

Alicja
08 lutego 2019

Polecam!!! super prowadząca,dobry przekaz wiedzy, umiejętności,podejście indywidualne do każdej osoby,można się uczyć nie wychodząc z domu👌😀

Natalia C.
08 lutego 2019

Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny. Bardzo fajna atmosfera. W szybkim czasie można uzyskać fajne rezultaty i otworzyć się na płynniejszą rozmowę w języku angielskim. Polecam!

Renata Gąsior
07 lutego 2019

Polecam, syn robi postępy i chętnie bierze udział w lekcjach. Porządnie przygotowane zajęcia, jesteśmy bardzo zadowoleni. :)

Karolina
07 lutego 2019

Polecam! Przyjemna atmosfera, bardzo dobrze prowadzone zajęcia.

Konrad
07 lutego 2019

Bardzo fajne zajęcia prowadzone przez osobę z dużym doświadczeniem. Zajęcia są urozmaicone, można z nich wynieść wiele przydatnych informacji.