Nie wpuszczam na lekcje bez odrobionego zadania


664 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
180 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia


Autor M a t e m a t y k a  G r y z i e  - kursu do matury i egzaminu ósmoklasisty zaprasza na korepetycje.

Mój kurs dostępny jest w Google Play, AppStore oraz na stronie matematykagryzie(kropka)pl.

Aktualnie zwolniło się kilka miejsc na korepetycje indywidualne ponieważ okazało się, że mój kurs w zupełności wystarcza. 
 

Nie wpuszczam na lekcje bez odrobionego zadania domowego, gdyż praca w domu jest bardzo ważna w procesie nauki matematyki! :)

Jestem dostępna w okresie wakacji.

Prowadzę lekcje online z wykorzystaniem specjalnej tablicy multimedialnej.

 

Opinie:

„Pani Kamila jest świetną korepetytorką, potrafi przekazać wiedzę i zmobilizować do nauki nawet opornego delikwenta. Mój syn po miesiącu korepetycji ( egzamin poprawkowy ) powiedział: jak to jest możliwe, że po tak krótkim czasie wiem więcej niż przez cały rok szkolny . Nic więcej nie trzeba dodawać. Pani Kamilo BARDZO DZIĘKUJĘ :) i do zobaczenia w roku szkolnym :)

Pozdrawiam

Katarzyna"

 

To tylko jedna z pozytywnych opinii o mnie :) serdecznie zapraszam na korepetycje!

 

Jako małe dziecko chodziłam na korepetycje na których nauczyciel nie wymagał ode mnie żebym odrobiła zadanie ani się nauczyła. Oczywiście ja cieszyłam się natomiast moi rodzice wyrzucali pieniądze w błoto. Dlatego zdecydowałam, że u mnie będzie inaczej. Bez odrobionego zadania nie wpuszczam na lekcje, co kilka lekcji zapowiadam kartkówkę. Staram się motywować do nauki :)

 

Uwielbiam matematykę a jeszcze bardziej uczyć ludzi tak aby wszystko stawało się dla nich jasne. Prowadzę matematycznego bloga (ponad 3,5 miliona wyświetleń) którego większość z Was chętnie odwiedza oraz TikToka z zadaniami matematycznymi (400 tysięcy obserwujących). Dziesięć lat temu zdałam maturę na poziomie rozszerzonym, jestem na bieżąco z materiałem, gdyż cały czas udzielam korepetycji. Jestem dyplomowanym nauczycielem matematyki. Wygrałam matematyczną Olimpiadę o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej.

 

Uczę w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty oraz do matury podstawowej i rozszerzonej. Ze swojej strony zapewniam profesjonalny poziom nauczania, przygotowanie do zajęć wraz ze wszystkimi potrzebnymi materiałami oraz indywidualne podejście do ucznia. :)

 

Posiadam specjalny zeszyt z zadaniami z ubiegłych lat. Zrozumienie i rozwiązanie ich zagwarantuje zdanie matury na co najmniej 50%. Mój program nauki jest indywidualnie dobierany dla każdego ucznia. Wygląda tak: przy każdym spotkaniu rozwiązywane jest około 10 zadań różnie punktowanych (1-5pkt). W domu uczeń musi na bieżąco powtarzać sposoby ich rozwiązań. Co około 3 lekcje uczeń pisze kartkówkę z dotychczasowych zadań (ok 15 min 3 zadania). Dostęp do tego wyjątkowego zeszytu znajduje się w Internecie. :)

 

Organizuję też obowiązkowe darmowe próbne egzaminy poprawkowe, matury oraz egzaminy ósmoklasisty. Jest to najlepszy sposób sprawdzenia postępu w nauce.

 

Opinie:

Katarzyna

Jako rodzic ucznia II klasy gimnazjum z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kamilę innym rodzicom. Pani ma świetne podejście do ucznia, potrafi zmotywować nawet tych, którym nie chce się zbyt wiele. Syn jest bardzo zadowolony, zajęcia odbywają się w miłej i spokojnej atmosferze. Bardzo indywidualne podejście. W ubiegłym roku kilkakrotnie korzystaliśmy z kilku korepetytorów i w końcu trafiliśmy do Pani Kamili do której syn chodzi z przyjemnością a ja wiem, ze wydane pieniądze nie są wyrzucane w błoto!!

 

Aneta

Polecam:) Pani Kamila potrafi zmotywować do nauki nawet gimnazjalistę ;)) niezwykle cierpliwa osoba ( ! ) co jest ogromnym atutem zwłaszcza przy dużych zaległościach. Jasno i zrozumiale tłumaczy.

 

Jowita

Bardzo polecam, świetna nauczycielka w prosty sposób umie wytłumaczyć trudny materiał. Lekcje prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nie mam problemu zapytać się o coś czego nie rozumiem (jak miałam u poprzednich korepetytorów). Jeżeli ktoś szuka osoby, która w spokojny, przejrzysty sposób wytłumaczy mu matematykę to polecam zadzwonić na ten adres ;)

 

 

Jestem dostępna również w okresie wakacyjnym.

 

Prowadzę legalną działalność gospodarczą.

 

Cena lekcji indywidualnej:

180 zł za godzinę

 

Prowadzę Instagram (80 tys obserwujących) i TikTok (400 tys obserwujących) o nazwie 
m a t e m a t y k a g r y z i e.

 

Serdecznie zapraszam wszystkich na korepetycje :)


Opinie o korepetytorze (14)

NATALIA z W-wy
24 maja 2023

Egzamin 8 kl. na 100%. !!!
Bardzo, bardzo i szczerze polecam - wszędzie. Obawiałam się trybu zdalnego - bezzasadnie. P. Kamila przemiła, świetnie tłumaczy, buduje indywidualną relację wzajemnego zaufania. Nie przytłacza ogromem wiedzy, ale cierpliwie motywuje, a efekt jw. Ekspert w swoim fachu. Z wyrazami szacunku i podziękowaniem- Mama Natalki (wymarzone liceum w zasięgu ręki)

Ola
08 lipca 2021

Pani Kamila świetnie przygotowuje do matury, przerabia zadania zgodnie z wcześniej przedstawionym planem, klarownie tłumaczy, wspiera też mentalnie w nauce i sprawia że matematyka staje sie prostsza. Dzięki Pani zdałam matematyke na 84% z rozszerzenia. Serdecznie polecam :)

Natalia
06 lipca 2021

W 7 miesięcy Pani Kamila pomogła mi przygotować się do matury z matematyki i dzięki niej udało mi się zdać. Genialna korepetytorka. Polecam z całego serca

Jagoda
01 maja 2021

Super korepetycje, wszystko wytłumaczone w prosty, zrozumiały sposób :)) Polecam każdemu, najlepsze przygotowanie do matury! ❤️❤️❤️

Kama
16 września 2020

Nic innego niż tylko 5 gwiazdek.

Marcin Szymański
08 września 2020

polecam w 100% doskonale zostałem przygotowany do matury. Kamil jest wymagająca ale bardzo skuteczna, zajęcia prowadzi w przyjaznej atmosferze. Maturę zdałem bez problemu.

Zuzanna
31 lipca 2020

Dzięki pani Kamili znacznie poprawiłam swoje stopnie. Przekazuje wiedzę w prosty i zrozumiały sposób, wykazuje się sporą cierpliwością, świetnie mobilizuje do pracy oraz dobiera materiał dostosowany do poziomu ucznia, stopniowo podwyższając poprzeczkę. Super nauczyciel :)

Sara Mikołajek
05 maja 2020

Pani Kamila jest osobą godną polecania ,bo jest miła,sympatyczna,elokwentna i zaangażowana w swoją pracę.Bardzo serdecznie polecam panią Kamilę!

Renata
01 października 2019

Pani Kamila jest osobą godną polecenia. Miła, kompetentna, dyspozycyjna i bardzo zaangażowana. Tłumaczy wszystko bardzo dokładne, cierpliwie i do skutku. Polecam w 100%

Patrycja
13 sierpnia 2019

Dzięki Kamili zdałam maturę, matematyka dla mnie to czarna magia dzięki niej wtedy się to zmieniło.. zaczęłam rozwiązywać zadania, powtarzać lekcje po prostu się uczyć. Pozytywna osoba, uwielbia to co robi bardzo się angażuje ????

Jakub
21 czerwca 2019

Polecam!!! Świetna współpraca, elastyczny grafik, jakość do ceny OK

Julia
18 czerwca 2019

Bardzo polecam! Dzięki Pani Kamili udało mi się uniknąć poprawki z matematyki.

Tomek
19 maja 2019

Dzięki Pani Kamili udało mi się uniknąć poprawki klasy! Pani tłumaczy świetnie i jest bardzo dyspozycyjna! Polecam wszystkim, którzy mają problem z matematyką tak jak ja :)

Julia Madej
17 maja 2019

Dzieki Pani Kamili mature zdałam bardzo łatwo! Serdecznie Polecam ????????????